شرکت وارنا خودرو پرشین

از اینکه شرکت وارنا خودرو پرشین را برای خرید خودرو مورد نظرتان انتخاب نموده اید کمال تشکر را داریم واز خداوند منّان خواستاریم که در این امر مهم {ارائه خدمات مطلوب } ما را یاری نماید.
شرکت وارنا خودرو پرشین با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه فروش نقدی ،اقساطی و اعتباری {چکی}کلیه خودروهای داخلی و خارجی فعالیت می نماید. همچنین شرکت وارنا خودرو پرشین در زمینه فروش تمامی خودروهای سنگین و نیمه سنگین به صورت نقدی و اقساطی و واردات تمامی خودروهای وارداتی فعالیت دارد. از جمله فعالیت های دیگر این شرکت را در زمینه اخذ تسهیلات بانکی(مسکونی ،اداری، صنعتی ، کشاورزی )وهمچنین پرداخت سرمایه بروی اسناد مسکونی میتوان نام برد ، شرکت وارنا خودرو پرشین از مدیران با تجربه و همچنین کارگزاران با تجربه و خبره در امر فروش ،وهمچنان واردات و ترخیص خودرو تشکیل گردیده است..

شرکت وارنا خودرو پرشین به شماره ثبت ٤١١٣٠٦  با محور اصلی مشتری مداری پس از اخذ کلیه مجوز های لازم از مراجع ذی صلاح تاسیس و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

بدینوسیله شرکت وارنا خودرو پرشین اعلام میدارد کلیه خودرو های قابل واگزاری به مشتریان عزیز چه در بخش فروش با تحویل فوری و چه بخش اقساط بلند مدت با تحویل مدت دار ، خودروهای موجود شرکت وارنا خودرو پرشین می باشند و این شرکت هیچ وابستگی به هیچ نمایندگی یا ارگانی ندارد و از طریق سرمایه گزاران بخش خصوصی ( مدیران شرکت و سایر سرمایه گزاران ) تامین بودجه میگردد. و شرکت وارنا خودرو پرشین یک شرکت لیزینگ نمیباشد و فقط خودروهای موجود خود را بصورت نقد و اقساط به فروش می رساند.

منشور اخلاقی مدیران و پرسنل شرکت تهران

مدیران وکارکنان شرکت وارنا خودرو پرشین معتقدند که :

  • مشتری اصل است، از این رو انجام خواسته های بحق و جلب رضایت مشتری را واجب می دانند.
  • خوب گوش دادن به سخن مشتریان مهمترین اصل برقراری ارتباط است ،لذا تلاش برای دستیابی به این امر مهم را لازم میدانند
  • وقت شناسی،تعهد ودقت در ارایه خدمات مطلوب به مشتریان و رعایت حقوق ایشان از مهمترین وظایف کارکنان این شرکت است
  • اعتماد،امانت داری،صداقت،تواضع و مسیولیت پذیری پشتوانه پیشه و حرفه کارکنان این شرکت در قبال مشتریان است
  • فراهم آوردن امکانات،آرامش خاطر مشتریان،انجام به موقع امور و جلو گیری از اتلاف وقت با ارزش مشتریان از اصلی ترین وظایف کارکنان این شرکت می باشد
  • مبنای ارزیابی عملکرد کارکنان این شرکت ،میزان رضایت مشتریان عزیز می باشد

ارایه راهکارهای جدید خدمت واصلاح امور،از طریق پیشنهادها و رهنمود های ارزشمند مشتریان عزیز به دست می آید ،بنابراین انتقاد پذیری را نشانه بلوغ و رشد خود می دانند

روابط عمومی شرکت وارنا خودرو پرشین

شماره تماس شعبه مرکزی:  ۴۴۲۹۹۷۶۵ – ۰۲۱ , ۴۴۲۹۹۷۶۴- ۰۲۱ ,  44299768 – ۰۲۱   ,  88221970 – 021,

۴۴۲۹۹۷۶۳ – ۰۲۱,

88221970 – 021
شماره فكس: ۴۴۲۹۹۷۸۰ – ۰۲۱

شماره تماس شعبه کرج: 02633533528 , 02633514894 , 02633507385