فروش اقساطی پورشه پانامرا


مشخصات پورشه پانامرا ۲۰۱۴

پورشه جشن حضور مدل های ۲۰۱۴ پانامرا را در اتوشوی شانگهای ۲۰۱۳ گرفت. البته این تمام ماجرا نبود چرا که مدل پانامرا S E-Hybrid نیز معرفی شد؛ این خودرو را می بایست اولین هیبریدی plug-in در کلاس خودش به حساب آورد . . .
Porsche Panamera خودرو پورشه
اما چرا پورشه از میان این همه نمایشگاه، شانگهای را برای معرفی پانامرای ۲۰۱۴ انتخاب کرد؟ جواب این سوال واضح است. بازار چین بعد از ایالات متحده، دومین بازار بزرگ پورشه در جهان لقب گرفته و جالبتر آنکه خود آلمان در رده سوم قرار دارد! ناگفته نماند که چین همچنین بزرگترین بازار فروش کاین است.

پانامرا S E-Hybrid مدل ۲۰۱۴ که دومین نسل هیبریدی خانواده پانامراست، یک موتور الکتریکی ۹۵ اسبی دارد که این قدرت در نسل قبل به بیشتر از ۴۷ اسب بخار نمی رسید. این موتور الکتریکی توسط پکیج باطری های لیتیوم/یونی به حرکت می افتد که با انرژی تولیدی ۹٫۴ کیلو وات ساعت، بیش از ۵ برابر از پکیج ۱٫۷ کیلو وات ساعتی سابق بیشتر است. شارژ کامل این باطری ها ۲٫۵ ساعت با ولتاژ بالا و حدود چهار ساعت با ولتاژهای خانگی (در آلمان) زمان می برد.

Porsche Panamera پورشه
مصرف ترکیبی نسل قبل این هیبریدی به ۷٫۱ لیتر می رسید حال آنکه این عدد برای مدل های ۲۰۱۴ بیش از ۵۶% کاهش یافته و در عدد ۳٫۱ لیتر محدود شده است. اما سری هم به عملکرد فنی پانامرا S E-Hybrid بزنیم. این خودرو می تواند ۰٫۵ ثانیه سریعتر از گذشته به سرعت ۱۰۰ برسد؛ در حالت تمام الکتریکی نیز حداکثر سرعتش ۱۳۵ کیلومتر برساعت و متوسط مسافت قابل پیمایش آن نیز ۱۸ الی ۳۶ کیلومتر خواهد بود.

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


7 + = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 وارنا خودرو پرشین ورود به کانال تلگرام وارنا خودرو