فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

اپتیما اقساطی
فروش اقساطی خودروی پورش
اپتیما اقساطی

فروش اقساطی خودرو اپتیما

فروش اقساطی خودرو اپتیما توسط شرکت راشین خودرو به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

فروش اقساطی اپتیما ۲۰۱۷

139411291114359111218033

و همچنین آپشن هایی به آن اضافه شده است که باعث شده است این خودرو پاسخگوی بسیاری از نیازهای مشتریان خود باشد و همین امر اپتیما را به خودرویی محبوب در بین همگان تبدیل کرده است و همچنین در مدل جدید آن فضای داخلی افزایش داده شده است که این مسئله نیز راحتی در این خودرو رت دو چندان کرده است . علاوه بر مسائل فنی این خودرو ظاهری جذاب و شیک دارد البته تغییرات زیادی در مدل جدید خود نداشته است ودر قسمت چراغها دستخوش تغییرات کوچکی شده است و به زیایی آن افزوده است .

فروش اقساطی اپتیما

ماشین جدید کیا در طراحی جدید واقعا ماشینی بهتر از ماشین های قبل است .اما جا برای بهتر شدن داشت ، شرکت کیا به صورت واقعا چشم گیری نقش مهمی در بازار های سدان های متوسط دارد.هنگام رانندگی با تین ماشین آن را در حالت اسپرت قرار دادیم در این حالت ، پاسخگویی فعل و انفعالا ماشین تغییر میکند به گونه ایی که فرمان سفت تر می شود ، اما نه انقدری که دستانتان خسته شود.

اپتیمای ۲۰۱۶ را به هیچ وجه نمیتوان در رده ی سدان های لوکس و شیک bmw قرار داد ، اما برای ماشین های شهری و غیر لوکس بهترین انتخاب است. وقتی این ماشین رادر حالت اسپرت قرار میدهیم دنده های دیرتر عوض میشوند و سیستم انتقال قدرت کمی با تاخییر کار میکند. که این مسئله باعث بالا رفتن سرعت عملکرد ماشین می شود‌.در حالت عادی خودرو به سرعت هنگام افزایش سرعت معکوس می کشد . زیرا دارای ۶ دنده اتوماتیک است. و عکس گیربکس های ۹ یا ۸ دنده زودتر معکوس می کشد.

انتقال نیرو در این ماشین مانند دیگر گیربکس های پیشرفته تر سریع نیس و جواب “غیرمکانیکی/ارتجاعی” خاص مخصوص در خودرو های لوکس این رده یافت نمیشود . فرمان نسبت به قبل نرم تر شده است و در مقابل کوچکترین عمل حرکت ازخود نشان می دهد.

این حالت زیاد خوشایند نیست و مانند گیم های کامپیوتری غیر طبیعی به نظر می رسد.موتور این ماشین دارای یک توربو شارژ است. کیا می گوید این ماشین بیشترین مقدار نیروی وارد شده را در هنگام حرکت در بین دیگر رقبا داراستاین ماشین در بهترین وضعیت سواری قرار دارد به طوری ک این ماشین را میتوان یک ماشین فوق العاده نرم دانست اپتیما به خوبی از پس تمام موج ها و ناهمواری های جاده بر می آید . به گفته ی کیا ، شاسی خودرو دوباره ساخته شده است شده و ترکیبی از فولاد مقاوم و خیلی مقاوم است .

همچنین سیسستم تعیلق ماشین دستکاری شده است و به منظور پایداری بیشتر پیشرفت کرده که این دستکاری های در نتیجه به جای خوبی رسیده استدر این ماشین سر و صدا کمتر شنیده میشود اما در سرعت های بالا مثداری صدای باد شنیده می شود صدای جاده هم خیلی کم در داخل اتاق ماشین به گوش می رسد .

کیا دلیل تغییرات شاسی را اینگونه توضیح داد که به دلیل کمتر شدنن سر و صدا بوده و همچنین این تغییرات تاثیر کافی را داشته صندلی جلو دستخوش تغییراتی شده همچون تنظیم ارتفاع صندلی شاگرد که این اصلی خوشحال کننده است و در ماشین های دیگر دیده نمی شود ؛ بنابراین افراد دارای قد کوتاه دید مناسب تری نسبت یه جاده دارند. در تسخه ی دیگر اپتیما که اپتیما lx است صدنلی سرنشینان هم قابلیت تنظیم ارتفاع دارد‌.طبق گفته های این شرکت کنترل کننده های مرکزی مایل به سمت راننده است که این موجب نمی شود شاگرد به کنترلر ها دسترسی نداشته باشد .

همچنین این تغییر انقدر مشهود نیست و اکر این شرکت این مطلب را ذکر نکرده بود شما شاید اصلا متوجه ان نمی شدیدطراحی داخلی خوب است اما یک مشکل کوچک دارد و این مشکل این است که که این داشبورد دارای یک خط تزئینی است که روی آن قرار دارد . زیر ان دکمه ها و بالای ان یک صفحه نمایش وجود دارد .

طراحی تقریباً مناسبی است اما در قسمت جلویی قسمتی از داشبورد خالی است که نقص به حساب می اید.و به نظر چندان خوشایند نمی آید و طرح و نقش داشبورد هم این نقص را برطرف نمی کند . این مساله در حین در هنگام راندن زیاد اذیت ندارد اما جلوهزیبا برای سرنشینان ندارد.بوق این خودرو نقطه ضعف بزرگی است و و ظاهر داخلی را بد جلوه می دهند زیرا طرح روی پلاستیک و قاب گرد آن زیاد خوشایند نیست و آو به اندازه ی کافی لوکس نیست..فضای موجود برای سرنشینان به اندازه ی کافی است و در ان هیچ کم و کاستی وجود ندارد .

همچنین فضای خوب و جاداری برای قرار دادن وسایلی مثل . مانند شیشه آب ، تلفن و دفترچه یادداشت گوشی و … وجود دارد.کیا با اضفه کردن موتوری جدید به این ماشین قدرت این ماشین را چند برابر کرده است.این ماشین تعویض دنده ی سریع و نرمی دارد اما نه ان سرعتی که انتظار می رود. به گونه ایی که عده ای این ماشین را تنبل می خوانند .X 1.6 T هم آرام به نظر می آید . روکش صندلی ها مقاوم و با کیفیت به نظر می رسد اما چندان زیبا نیست وتعریفی ندارد . البته خیلی هم بد نیست اما نمی توان گفت خوب است. ظاهر کلی و پایه در این مدل هم چشم نواز است به توجه به تغییرات انجام شده ی رو به رشد و به خصوص مصرف سوخت این مدل ، در بین خریداران جلوه ی رو به رشدی دارد همچنین باعث بالا رفتن امار فروش این ماشین می شود.طراحی دوباره ی اپتیما تغییر خوبی بود و رتبه ی بالایی در صدر فروش ها قرارش می دهد .

تغییرات بزرگی در این ماشین انجام شده ک که به تقویت شاسی و افزایش کیفیت ختم نمی شود ؛ و بر خلاف ایمکه برخی از مورد های ظراحی درونی زیاد چشمگیر نیست اما می توان با در نظر گرفتن یکی موتور جدید ، مورد قابل توجهی در طرح جدید کیا یافت نمیشود که‌ نشان دهنده عملکرد ضعیف آن باشد این مورد در بارهی ماشینی که شروع خوبی داشته اهمیت فراوانی دارد.همچنین همیشه یکی از بهترین راه های پیش روی خریداران، خرید به صورت اقساطی بوده است. شما با این شیوه خرید به راحتی میتوانید بودجه خودتان را مدیریت کنید و انتخاب های بهتری را برگزینید! برای خرید اقساطی این خودرو میتوانید بخشی از قیمت روز آن را بپردازید و مابقی آن را در قسط های ۶ تا ۳۶ ماهه پرداخت کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید به صورت اقساطی به شعبه های معتبر وارد کننده این خودرو مراجعه نمایید.نمایندگی های شرکت کیا برای افزایش فروش این خودرو شرایط مناسبی را در نظر گرفته اند و متقاضیان می توانند برای خرید اپتیما اقساطی به این نمایندگی ها مراجعه کنند. بدینوسیله شرکت تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو فروش لیزنگی خودرو اعلام میدارد کلیه خودرو های قابل واگذاری به مشتریان عزیز در بخش فروش اقساطی اپتیما با تحویل فوری به خریداران ارائه می گردد. در جدل زیر به مشخصات فنی این خودرو می پردازیم.

 

حجم موتور ۲۳۵۹ سی سی
تعداد سیلندر ۴
تعداد سوپاپ ۱۶
حداکثر توان خروجی ۱۸۰ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه
حداکثر گشتاور خروجی ۲۳۱ نیوتون متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه
نوع جعبه دنده جعبه دنده اتوماتیک تیپ ترونیک ( ۶ دنده جلو)
حداکثر سرعت ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت
شتاب ۰ الی ۱۰۰ ۱۰ ثانیه

 

نام خودروپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماهه
کیا اپتیما 201693.650.0004.790.0003.466.0002.805.0002.408.000
کیا اپتیما 2017101.000.0005.166.0003.738.0003.025.0002.597.000

شرايط به این صورت است ۵۰٪‏ قيمت خودرو را نقد و الباقي به صورت اقساط ٢٤ تا ٦٠ ماهه پرداخت از جانب شما صورت میگیرد و تحويل خودروها ٣٠ الي ٤٥ روز كاري ميباشد.در شرايط فروش اقساطي خودرو با تحويل مدت دار سود ٢١٪‏ سالانه و اقساط ٢٤ الي ٦٠ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري۸-مدارك محل سكونت۹-دسته چك معتبر

شرایط تحویل فوری

در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید و الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید و تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است. در بخش تحویل فوری سود ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري۸-مدارك محل سكونت۹-دسته چك معتبر

 پيش فروش خودرو

نام خودرومشخصات60 روزه90 روزه120 روزه
کیا اپتیما JFفول-دوربین 360قیمت:194.000.000
پیش پرداخت:97.000.000
قیمت:188.000.000
پیش پرداخت:94.000.000
قیمت:182.000.000
پیش پرداخت:91.000.000
کیا اپتیما JFفول-اتو پارکقیمت:190.000.000
پیش پرداخت:95.000.000
قیمت:184.000.000
پیش پرداخت:92.000.000
قیمت:178.000.000
پیش پرداخت:89.000.000
کیا اپتیما JFنیمه فولقیمت:180.000.000
پیش پرداخت:90.000.000
قیمت:175.000.000
پیش پرداخت:87.000.000
قیمت:170.000.000
پیش پرداخت:85.000.000
در اين بخش مشتری پیش پرداخت را پرداخت میکند و نسبت به درخواست مشتري با تحويل ٦٠ روزه يا ٩٠ روزه يا ١٢٠ روزه بقیه قيمت ان باید پرداخت شود.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی کروز FJ فول
مشاوره رایگان