فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

بی ام و ۱۲۰i و ۱۲۵i
فروش اقساطی خودروی پورش
بی ام و ۱۲۰i و ۱۲۵i

بی ام و ۱۲۰i و ۱۲۵i

فروش اقساطی خودرو توسط شرکتراشین خودرو مهر ایرانیان به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

نسل اول بی‌ام‌و سری یک، سال ۲۰۰۴ معرفی شد تا در کلاس لوکس کوچک، فعالیت کند. این خودرو، نسخه‌ای کوچک‌شده از پرفروش‌ترین محصول بی‌ام‌و، سری ۳ بود، اما با فروش بیشتر در سال‌های بعد، به محصولی مستقل و صاحب‌سبک تبدیل شد. سری یک، امروزه در تیپ‌ بدنه‌های مختلف عرضه می‌شود و علاوه بر حالت هاچبک یا صندوقدار، به‌صورت ۲ در، ۴ در و با سقف جمع‌شونده در سبد بی‌ام‌و حضور دارد. ارزان‌ترین کراس‌اور بی‌ام‌و، موسوم به X1، پلت‌فرمی مشترک با بی‌ام‌و سری یک دارد و در بازارهایی مثل آمریکا، به‌جای خودروهای ۱۲۰i و ۱۲۵i، ارزان‌ترین محصول بی‌ام‌و محسوب می‌شود.

آخرین مدل بی‌ام‌و سری یک، برای تولید در سال ۲۰۱۸ تغییر چهره داده است و به احتمال فراوان با طراحی جدید وارد ایران خواهد شد. این خودرو در آمریکا و کانادا فروخته نمی‌شود؛ درحالی‌که با بدنه‌ی هاچبک در اروپا حضور دارد و با تیپ صندوقدار (سدان) در آسیا و خصوصا چین قابل خرید است. هنوز مشخص نیست کدام تیپ بدنه‌ از این سری، وارد کشور خواهند شد؛ اما با توجه به اطلاعیه‌ی رسمی وزارت صنعت، معدن و تجارت، خودروهای ۱۲۰i و ۱۲۵i با توجه به آستانه‌ی قیمت زیر ۴۰ هزار دلار، مشکلی برای حضور در ایران ندارند. با این اوصاف، واردات مدل‌های قدرتمندتر، نظیر M140i با آپشن‌های سری M، بعید به نظر می‌رسد.

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت 24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی بی ام و x3
429.000.000214.500.00010.970.7817.939.4796.423.8285.514.438 مشخصات فنی بی ام و 730
فروش اقساطی بی ام و x4 2017
442.000.000221.000.00011.303.2298.180.0696.618.4905.681.542 مشخصات فنی بی ام و x4
فروش اقساطی بی ام و li 730
600.000.000300.000.00015.343.75011.104.1678.984.3757.712.500 مشخصات فنی بی ام و 730

طراحی ظاهری و بدنه

احتمال ورود خودروهای ۱۲۰i و ۱۲۵i با بدنه‌های صندوقدار و هاچبک وجود دارد؛ اما به نظر می‌رسد مدل هاچبک، شانس بیشتری برای حضور در ایران داشته باشد. علاوه بر ساختار بدنه، ادوات جزئی به‌کاررفته در تیپ‌های سدان و هاچبک، نظیر فرم چراغ‌ها و سپر نیز تفاوت‌هایی دارند که البته برای عامه‌ی مردم، چندان قابل تشخیص نیست و می‌توان از توضیح آن‌ها صرف نظر کرد. به بیان دیگر، می‌توان ادعا کرد مدل‌های مختلف سری یک، از سال ۲۰۱۲ تاکنون، صرفا با تغییر چهره (فیس‌لیفت) مواجه بوده‌اند و این خودروها، همچنان با نسل دوم و کد F20/F21 در سبد بی‌ام‌و دیده می‌شوند.

در نمای روبه‌رو، چراغ‌های مدرن سری یک شدیدا مشابه سری ۵ است. بی‌ام‌و در این بخش، از هالوژن‌های سنتی استفاده نمی‌کند و نسل جدید LED به شکل دایره، تأمین‌کننده‌ی روشنایی اصلی خودرو خواهد بود. نور روشنایی روز هم در این بخش به کار رفته است؛ درحالی‌که راننده می‌تواند از روشنای مربوط به یک نوار سرتاسری، در قسمت بالای کاسه چراغ نیز استفاده کند. این قسمت، حتی در حالت خاموش هم حالت تهاجمی و اسپرت سری یک را تقویت می‌کند. از تفاوت‌های مدل جدید با نسخه‌ی قبلی، می‌توان به انحنای زیر چراغ اشاره کرد که تشخیص سریع مدل ۲۰۱۷ از نمونه‌های قدیمی‌تر را ممکن می‌کند.

بی ام و ۱۲۰i و ۱۲۵i

 

پیش‌تر اشاره شد که در تیپ‌های مختلف بدنه، تفاوت‌های ظاهری بین نسخه‌های مختلف سری یک وجود دارد. این موضوع نه‌تنها با داشتن آپشن‌های سری M، بلکه در مدل دودر و چهاردر هاچبک هم دیده می‌شود. نسخه‌ی استاندارد بی‌ام‌و سری یک، با بدنه‌ی هاچبک ۴ در، همراه مه‌شکن‌های دایره‌ای ارائه می‌شود؛ درحالی‌که همین خودرو به‌صورت سفارشی، قطعه‌ای اضافه بالای مه‌شکن دارد که می‌تواند سیاه یا نقره‌ای باشد. شاید استفاده از مه‌شکن‌های دایره‌ای، با توجه به کلاس قیمتی بی‌ام‌و، کمی از حس لوکس سری یک کم کند؛ چراکه بسیاری محصولات مدرن دنیا، امروزه از LED برای این بخش استفاده می‌کنند. این موضوع به‌جای نمونه‌های استاندارد، روی بی‌ام‌و سری یک با آپشن‌های سری M انجام شده است و خبری از مه‌شکن دایره‌ای در سپر بی‌ام‌و M140i نیست.

طبق معمول محصولات بی‌ام‌و، سری یک هم دارای جلوپنجره‌ی دوگانه یا اصطلاحا کلیه‌ای شکل است، اما می‌تواند در قسمت هدایت‌کننده‌ی هوا، رنگ‌های متفاوتی علاوه بر مشکی، نظیر نقره‌ای داشته باشد. فریم جلوپنجره هم با قاب براق کروم یا سیاه پیانویی، قابل خرید خواهد بود. از دیگر نکات مثبت در طراحی نمای روبه‌روی بی‌ام‌و سری یک، می‌توان به حجم‌دهی استادانه در سپر اشاره کرد که علاوه بر تقویت جایگاه چراغ‎ها، مجرای هدایت هوای در سپر را حجیم و باابهت جلوه می‌دهد. شبیه به سری ۴، فرم رفت و برگشتی خطوط سپر که تاحدودی شبیه به عدد ۸ لاتین به نظر می‌رسد، به‌عنوان المانی از زبان طراحی این روزهای بی‌ام‌و، در سری یک دیده می‌شود. روی کاپوت جلو هم چهار خط حجم‌دهنده دیده می‌شود که علاوه بر اسپرت و خشن جلوه‌ دادن سری یک، چشم بیننده را به سمت لوگوی سازنده هدایت می‌کند.

 

از نمای جانبی، خطوط مختصر اما کاملا پخته‌ای روی بدنه دیده می‌شوند که درنهایت ظرافت و با حداقل شلوغی، به هاچبک بی‌ام‌و شخصیت می‌دهند. در راستای دستگیره‌ها و از انتهای چراغ عقب، خط نسبتا عمیقی روی بدنه کشیده شده است که در اواسط گلگیر جلو، محو می‌شود. موازی با رکاب زیر درها نیز خط دیگری وجود دارد که هنگام نزدیک شدن به چرخ عقب، با انحنایی جذاب به سمت بالا کشیده شده است. سری یک، در محدوده‌ی چرخ‌ها هم با برجستگی نامحسوسی ارائه می‌شود که جثه‌ی خودرو را حجیم‌تر از آنچه هست، نشان می‌دهد.

BMW 120i

فرم کلی بدنه‌ی بی‌ام‌و در مدل‌های هاچبک سری یک، تقریبا همان چیزی است که از یک خودروی بدون صندوق اسپرت انتظار داریم. طول کاپوت و اندازه‌ی سقف، کاملا متناسب به نظر می‌رسد و چشم‌ بیننده را در همان نگاه اول جذب می‌کند. فرم پنجره‌ها، خصوصا روی در عقب، فراتر از انتظار است و برخلاف بسیاری از هاچبک‌های دنیا، با خط زاویه‌دار لبه‌ی در، هیچ تماسی با حفره‌ی مربوط به چرخ‌ عقب ندارد. اسپویلر کوتاه در انتهای سقف همراه با رینگ‌های اختصاصی بی‌ام‌و، دیگر نکات مثبت سری یک از نمای جانبی هستند.

BMW 120i

بر خلاف مدل‌های قبلی، نسخه‌ی جدید بی‌ام‌و سری یک از چراغ عقب‌های بزرگ‌تری بهره می‌برد که مثل چراغ‌های جلو، شباهت زیادی به نمونه‌های استفاده‌شده در سری ۵ دارند؛ هرچند فرم چراغ‌ها با نوارهای LED داخلی و کشیدگی روی بدنه، بسیار پیچیده و منحصربه‌فرد دیده می‌شود، طرح خاصی در قسمت عقب وجود ندارد و درپوش صندوق، صرفا با دو خط زاویه دار روی بدنه، حجم‌دهی شده است. روی سپر هم انحنای معمول در بسیاری خودروهای روز، از زیر چراغ‌ها تا لبه‌ی صندوق عقب دیده می‌شود. سری یک، جایگاه بسیار خوبی برای پلاک دارد و در نسخه‌های فول‌آپشن، در قسمت عقب از پلاستیک سیاه‌رنگ، دوری کرده است. البته نسخه‌ی پایه، همچنان با ادوات پلاستیکی در این بخش همراه خواهد بود؛ اما همچنان دارای جایگاه قابل قبولی برای اگزوزهای دوگانه‌ی استیل ارائه می‌دهد. درپوش صندوق، طبق روال خودروهای بی‌ام‌و، فاقد دستگیره‌ی روی بدنه است و با جابه‌جا کردن لوگوی سازنده باز می‌شود. آنتن کوسه‌ای، شیشه‌ی عقب با دید مناسب و چراغ ترمزهای کوچک روی سپر، دیگر نمات مثبت در طراحی نمای پشت سری یک هستند.

در مجموع، نمی‌توان ایرادی از ظاهر و بدنه‌ی سری یک در مدل جدید گرفت؛ ضمن اینکه در مقایسه با نسل قبل و نمای کم‌هیجان آن، حس خوبی به بیننده منتقل می‌شود. این خودروی هاچبک با بدنه‌ی نسبتا کوچک، به لطف طراحی دقیق و هنرمندانه‌ی برند سازنده، با ابهت و آماده‌ی نبرد به نظر می‌رسد؛ درحالی‌که زیبایی قابل قبولی ارائه می‌کند. ابعاد نسخه‌ی هاچبک، عبارتند از طول ۴۳۲۴ میلی‌متر، عرض ۱۷۶۵ میلی‌متر، ارتفاع سقف ۱۴۱۱ میلی‌متر و فاصله‌ محورهای ۲۶۹۰ میلی‌متر.

فضای داخلی و کابین

ورود به کابین سری یک، حسی آشنا برای علاقه‌مندان بی‌ام‌و خواهد بود. زبان طراحی این خودروساز، بیش از یک دهه در محصولات مختلف رعایت شده است و با بروزرسانی جدید در مدل‌های مدرن سری یک نیز دیده می‌شود. برخلاف بسیاری از خودورهای امروزی که در تیپ‌های مختلف با آپشن‌های متفاوت و کابین‌هایی با ادوات متنوع عرضه می‌شود، به سبب حضور نمایشگر لمسی در تمامی نسخه‌های سری یک؛ تقریبا همه‌ی مدل‌های این محصول بی‌ام‌و شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند.

BMW 120i

آنچه بیش از دیگر اجزا، تفاوت و نوآوری در کابین بی‌ام‌و سری یک را نشان می‌دهد، استفاده از نمایشگر لمسی ۶.۵ درمیان داشبورد نسخه‌ی پایه و ۸.۸ اینچ در مدل بالاتر است که با نصب در فریم سیاه و عریض، بسیار بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. کمی پایین‌تر، تأکید بی‌ام‌و بر ترکیب سنتی ادوات مختلف، کاملا اثبات می‌شود. مجرای هوای دوگانه با تنظیمات دستی و رنگ خاکستری تیره همراه با کلیدهای متعدد مربوط به کنترل سیستم صوتی و تهویه مطبوع، بدون فاصله‌ی قابل توجه، زیر نمایشگر قرار دارند. در قسمت تنظیم تهویه مطبوع، همچنان نمایشگر باریک سیاه با نوشته‌های دیجیتال نارنجی دیده می‌شود که برخلاف ظاهر قدیمی و مربوط به ۲ دهه قبل، همچنان جذاب و هماهنگ با دیگر اجزا عمل می‌کند. در این بخش، کلیدهای گردان با اندازه‌ای نسبتا کوچک و ساده، فاصله‌ی کمی با فرمان و دسترسی راننده دارند.

پشت فرمان، تفاوت خاصی بین سری یک و دیگر محصولات بی‌ام‌و نظیر سری ۵ احساس می‌شود. خبری از چرم مرغوب و قطعات نقره‌ای رنگ متعدد روی فرمان نیست و سایز کوچک‌تر فرمان با مواد پلاستیک، حس لوکس خودرو را کاهش می‌دهد. بخش مربوط به بوق و لوگوی سازنده، برجستگی بیشتری پیدا کرده است و حجیم به نظر می‌رسد. پشت فرمان، خبری از نمایشگرهای متعدد و فوق لوکس بی‌ام‌و نیست؛ در عوض ترکیبی ساده و همه‌کس‌پسند دیده می‌شود که دارای ۲ دایره‌ با فریم نقره‌ای برای سرعت و دور موتور است. این قسمت، البته با فناوری‌های مدرنی همراه است که در هاچبک‌های آسیایی وجود ندارد. نمایشگر TFT کوچکی در پایین پنل استفاده شده است که گرافیکی و چشم‌گیر عمل می‌کند. کمی بالاتر، سیستم اطلاع‌رسانی دیجیتال دیده می‌شود که همراه با جای‌گذاری بسیار خوب نشانگر سوخت و درجه حرارت پیشرانه در قسمت پایین پنل‌های دایره‌ای، نکات مثبت بی‌ام‌و در طراحی پشت فرمان است.

برخلاف آنچه انتظار می‌رود، مواد به‌کاررفته در داشبورد سری یک چندان مرغوب نیست و خصوصا در قسمت بالا و زیر، تماما پلاستیک سخت است. از سویی دیگر، ادوات فلزی و نقره‌ای رنگ، حس خوبی به سرنشینان خودرو می‌دهند و با دست‌و‌دلبازی سازنده، تقریبا در سرتاسر داشبورد، تودری و بین صندلی‌های جلو دیده می‌شوند. پوشش به‌کاررفته در صندلی‌ها، تفاوت خاصی با دیگر محصولات بی‌ام‌و ندارد و همچنان می‌توان از چرم مرغوب آن، حتی در دستگیره‌ی ترمز دستی لذت برد.

BMW 120i

سری یک، دارای فضاسازی بسیارخوبی برای سرنشینان و اجسام است. این خودرو برای استفاده‌ی ۴ فرد بلند قد، کاملا مناسب خواهد بود و حتی در ردیف عقب، فاصله‌ی قابل قبولی بین زانوها تا صندلی جلو و بالای سر تا سقف وجود دارد. با توجه به اینکه سری یک به‌صورت دیفرانسیل عقب تولید می‌شود، فضای کف اتاق در قسمت بین صندلی‌های عقب، برجستگی زیادی دارد. با این اوصاف و به دلیل عرض نسبتا کم خودرو، نمی‌توان راحتی چندانی برای سرنشین پنجم در ردیف عقب متصور شد. برای حمل بار نیز طراحی بسیار خوبی در بی‌ام‌و سری یک انجام شده است؛ به‌طوری‌که جایگاه مخصوص بطری در تودری‌ها، محفظه‌ی داخل داشبورد، جالیوانی دوگانه نزدیک دسته دنده و حتی استراحتگاه بازو بین صندلی‌های جلو، کارآمد و جادار هستند.

در مجموع می‌توان از طراحی داخلی بی‌ام‌و سری یک رضایت داشت و از این خودرو با توجه به انداز‌ه‌ی بدنه‌ در کلاس هاچبک، به‌عنوان یکی از بهترین‌های دنیا نام برد. صندوق عقب با حجم استاندارد ۳۶۰ لیتر ارائه می‌شود؛ درحالی‌که با جمع‌ کردن صندلی‌ها، به ۱۲۰۰ لیتر افزایش پیدا می‌کند.

پیشرانه و شرایط فنی

بی‌ام‌و سری یک با قوای محرک متنوعی قابل خرید است که شامل انواع بنزینی و دیزل می‌شود. این خودرو، همچنین با جعبه‌دنده‌های دستی یا اتوماتیک، همراه با سیستم انتقال گشتاور دیفرانسیل عقب یا ۴ چرخ محرک نیز قابل خرید در بازار اروپا است. با توجه به قوانین غیر قابل پیش‌بینی در زمینه‌ی واردات خودرو به کشور، معرفی اجمالی پیشرانه‌های بنزینی در ادامه‌ی مطلب آورده شده است.

BMW 120i

ارزان‌ترین نمونه‌ی بی‌ام‌و سری یک با قوای محرک بنزینی، کد ۱۱۸i دارد و اتفاقا در فهرست خودروهای مجاز برای وارداتدیده نمی‌شود. قدرت این مدل با پیشرانه‌ی ۱.۶ لیتری توئین‌توربو، ۱۳۸ اسب بخار در دور موتور ۴۴۰۰ دور بر دقیقه است؛ ضمن اینکه نهایت گشتاور ۲۲۰ نیوتن‌متر تولید می‌کند. چنین محصولی، ظرف ۸.۵ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت ارائه می‌دهد. میانگین مصرف سوخت بی‌ام‌و ۱۱۸i مدل ۲۰۱۷، حدود ۵.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است؛ درحالی‌که با سرعت ثابت بزرگراه، ۴.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و با رانندگی آرام در ترافیک، ۶.۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر مصرف بنزین استاندارد اروپا خواهد داشت.

دیگر مدل بی‌ام‌و سری یک با کد ۱۲۰i شناخته می‌شود و در فهرست خودروهای مجاز به واردات ایران حضور دارد. پیشرانه‌ی این محصول، ۴ سیلندر ۲ لیتری توئین‌توربو است و قدرت ۱۸۴ اسب بخار در دور موتور ۵۰۰۰ دور بردقیقه، همراه با گشتاور ۲۷۰ نیوتن‌متر از دور موتور ۱۳۵۰ دور بر دقیقه تولید می‌کند. بی‌ام‌و ۱۲۰i در زمان ۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۲۲۵ کیلومتر بر ساعت خواهد داشت. میانگین مصرف سوخت این مدل، ۵.۵ تا ۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است و بسته به نوع رانندگی با سرعت‌های متفاوت، ۴.۷ تا ۷.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر، مصرف بنزین خواهد داشت.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی MVM X33 اسپرت
فروش اقساطی MVM X33 اسپرت و فروش لیزینگیMVM X33 اسپرت به صورت تحویل فوری خودرو در وارنا خودرو پرشین در 6 ماه دوم سال 96 با شرایطی ویژه,شرایط فروش اقساطی MVM X33 اسپرت
مشاوره رایگان