فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

تحویل فوری خودرو رنو کپچر ۲۰۱۷
فروش اقساطی خودروی پورش
تحویل فوری خودرو رنو کپچر ۲۰۱۷

تحویل فوری خودرو رنو کپچر ۲۰۱۷

 شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه ی فروش اقساط خودرو ضمن رعایت حقوق مصرف کنندگان مفتخر به دریافت گواهی نامه رضایتمندی مشتری و مدیریت برتر در سال ۱۳۹۶ گردید کارشناسان شرکت  با به کار گیری از تمام تلاش خود همچون یک دهه ی گذشته سعی در جلب رضایت مشتری در فروش اقساطی خودرو دارد تا این شرکت در بین رقبای خود همچون نگینی بدرخشد

شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان یکی از قدیمی ترین شرکت ها در حوضه ی فروش اقساطی خودرو و فروش فوری خودرو است که در این حرفه فعالیت میکند این شرکت شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی خودرو ارائه داده است تا شما مشتریان بتوانید به راحتی صاحب خودروی مورد نظر خود شوید

تحویل فوری خودرو رنو کپچر ۲۰۱۷

 

کپچر کراس‌اوور کامپکت شرکت خودروسازی رنو است که در ابتدا در قالب یک طرح مفهومی در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۱ به‌ نمایش گذاشته شد؛ اما نسخه‌ی تجاری این خودرو در سال ۲۰۱۳ و در همان نمایشگاه رونمایی و فروش آن نیز در آوریل همان سال در کشور فرانسه آغاز شد.

طی سال‌های گذشته در بازار خودروی بسیاری از کشورهای دنیا، کلاس خودروهای کراس‌اوور و شاسی‌بلند به محبوبیت چشم‌گیری دست یافته‌ است؛ در این بین خودروهای کراس‌اوور جمع‌وجور به‌ دلیل عملکرد قابل قبول، فضای مناسب و قیمت مناسبی که دارند، به انتخاب بسیاری از افراد به‌خصوص جوانان بدل شده‌اند. شرکت رنو نیز برای بهره‌گیری از این گرایش به‌وجودآمده و سوددهی بیشتر، با عرضه‌ی خودروی زیبایی همچون کپچر، سعی دارد به رقابت با کمپانی‌های دیگر فعال در این حوزه بپردازد.

کپچر از همان پلتفرمی استفاده می‌کند که پیش از این در خودروهای نیسان جوک و رنو کلیو به‌ کار گرفته شده بود. این خودرو با طول۴۱۲۲ میلی‌متری خود، اندکی از هاچبک کلیو با طول۳۹۸۶ میلی‌متر طویل‌تر؛ اما به‌ میزان اندکی از نیسان جوک ۴۱۳۵ میلی‌متری کوتاه‌تر است.

سليقه خريدارن خودرو در چند سال گذشته بشدت تغيير كرده است .در سالهاي نه چندان دور خريدارن بدنبال خودرو هايي با بدنه بزرگ و حجم موتور بالا بوده كه بتوان حس قدرت طلبي و رانندگي راحتي را براي آنها به ارمغان بياورد. اما با گذشت زمان و شلوغي شهرهاي بزرگ و افزايش روز افزون قيمت سوخت و كاهش درآمد هاي قشر متوسط الگوي خريدران به كلي تغيير كرده و روي به خودروهاي جمع و جور و مصرف سوخت كم آورده اند . بطور كل بايد گفت در جهان كنوني اقتصادي بودن خودرو براي خريدران بسيار مهم و يكي از گزينه هاي مي باشد.

از همين رو سازندگان خودرو هم با اين تغيير الگو در محصولات خود تجديد نظر كرده و بدنبال ساخت خودروهايي مي باشند كه هم نشاني از خودروهاي بزرگ و جادار قديمي داشته باشد و هم از نظر اقتصادي مقرون به صرفه باشد. رنو كپچر حاصل چنين تفكري مي باشد .با اين مقدمه قصد معرفي و بررسي مشخصات فني رنو كپچر را داريم.

طراحي جلو داشبورت و ادوات آن بسيار آرگونوميك و متناسب با فضاي بيروني خودرو مي باشد.اداوات تهويه مطبوع آن متشكل از دو دايره غير متقارن مي باشد كه بشكل جالبي در كنار هم قرار دارد.صفحه پشت آمپر خودرو هم از دو دايره تشكلي شده كه توسط يك بيضي كه وظيفه نشان دادن سرعت را بر عهده دارد به يكديگر متصل شده است.مواد بكار رفته در داشبورت كمي سخت و ارزان قيمت بوده كه براي اين خودروي اقتصادي كمي عادي به نظر مي رسد.در مدلهاي بالاي اين خودرو صفحه نمايشي در مركز داشبورت در نظر گرفته شده است رابطه كاربري با خودرو را راحتر مي كند .

رنگ داخلي خودرو بصورت مشكي بوده  كه بعضي از قسمتهاي جلو داشبورت و دوخت فسمتهاي از صندلي به رنگ متضاد طراحي شده است.

صندليهاي خودرو براي مسافرت هاي درون شهري مناسب و نرم به نظر مي رسد ولي براي مسافرت هاي طولاني مدت كمي نارحت كننده مي باشد.

بطور كل بايد گفت طراحي داخلي و خارجي اين خودرو بگونه اي است كه حس جوان پسندانه  و اسپرت بودن القا  گردد.

 در خصوص ابعاد فضاي داخلي بايد گفت كه اين خودرو فضاي بسيار بهتر از يك هاچك در اختيار سرنشينان قرار مي دهد.اما با توجه به ابعاد كوچك خودرو فضاي عقب اين خودرو براي دو نفر بزرگسال مناسب است و در صورت اضافه شدن نفر سوم كمي فضا عرضي نشيمن گاه كم شده و سرنشينان كمي احساپس تنگ بودن خواهند كرد.

در صورتي كه يك بزركسال با قد بالاي ۰۱٫۸ در جلو اين خودرو وپشت فرمان بنشيند سرنشنان عقب فضاي كافي براي زانو ها خود دراختيار نخواهند داشت.

قسمت بار كپچر به لطف كف تنظيم شونده حالت تطبيق پذيري بيشتر پيدا كرده بطوريكه مي توان فضاي بار را به دو قسمت تبديل كرد .

مشخصات فنی رنو کپچر

مشخصات فنی رنو کپچر

رنو براي كپچر  موتور مختلف در نظر گرفته است .اولين پيشرانه يك موتور توربوي  ۰٫۹ليتري بنزيني مي باشد كه داراي ۹۰ اسب بخار بوده و ضعيف ترين گزينه مي باشد.موتور  ديزلي ۱٫۵ ليتري با ۹۰ اسب بخار توان خروجي ،از انتخاب هاي ديگر مي باشد. اما نوع سوم گزينه اي مي باشد كه ايران خودرو براي عرضه در ايران در نظر گرفته است.اين پيشرانه ۱٫۲ ليتري مجهز به توربو شارژر قويترين انتخاب اين خودرو مي باشد  موتوري با ۱۱۶ اسب بخار قدرت خروجي .توربوشارژ اين خودرو در محدوده دور موتور ۲۰۰۰ دور در دقيقه وارد مدار شده و حداكثر خروجي توان موتور از اين دور قابل دسترسي است. لازم به ذكر است كه دور موتور ۲۰۰۰ معمولاً از دنده ١ به بعد در دسترس قرار مي گيرد و اين بدين معني است كه حداكثر توان موتور را به محض خروج از دنده يك و در دنده دو خواھيم داشت و در نتيجه خودرو بسيار سريع شتاب گرفته و در صورت نياز به حركت پرشتاب مي تواند بسيار لذت بخش باشد و به سرعت به نياز راننده پاسخ دھد.

ضمن اينكه ۹۰% قدرت موتور در دنده يك و دور موتور ۱۵۰۰ قابل دسترسي خواھد بود بنابراين در شتاب گيري و حركت اوليه خودرو بسيار چابك خواھد بود. اين امر بدليل استفاده از تكنولوژي VVT در اين موتور است.

در طراحي موتور اين خودرو رنو از اصول طراحي موتور خودروھاي فرمول يك خود بھره برده است و از آلومينيوم براي ساخت آن استفاده شده است و ھمانطور كه مستحضريد رنو ھمه ساله در بين خودروھاي مسابقات بين المللي فرمول يك جزو برترين ھا بوده است.

مصرف سوخت موتور ديزلي ۳٫۱۴ ليتر در ۱۰۰ كيلومتر بوده و اين مقدار براي موتور بنزيني ۴٫۷ ليتر مي باشد كه بسيار مقرون به صرفه و اقتصادي خواهد بود.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه اقساطی محصولات ام جی موتور2018
مشاوره رایگان