صفحه اصلی تحویل فوری خودرو درباره ما

خرید اسپورتیج وارداتی

خرید اسپورتیج وارداتی

فروش مرحله ای خودروهای وارداتی 2018

خدمتی دیگر از راشین خودرو مهرایرانیان  واردات و پیش فروش خودروهای روز بازار خودروی دنیاست. محصولات کمپانی های نامدار کیا، تویوتا، هیوندا، بنز، بی ام و ، لکسوس از مجموعه خودروهای وارداتی راشین خودرو مهرایرانیان است. تمامی این خودروها به صورت فروش مرحله ای و براساس سفارش مشتریان عزیز به صورت کاملا کاستومایز وارد می شوند.

این امکان، شرایطی را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا خودورهای روز دنیا و خودروهای 2018 از کمپانی های  Hyundai، KIA، Toyota، Lexus، BMW، Mercedes Benz و Volvo را به صورت فروش مرحله ای در اختیار داشته باشند.

 

 

کیا اسپورتیج یکی از خودرو های زیبای شرکت اسپورتیج می باشد که در سال های اخیر با ظاهری جدید وارد بازار ایران خودرو زیبا در سال جدید با تغییرات بسیاری نسبت به نسخه پیشین خود وارد بازار ایران شد اخیرا با تغییراتی در همان نسخه قبل وارد بازار شده است.راشین خودرو مهرایرانیان  در زمینه فروش مرحله ای  اسپورتیج 2017 فعالیت می کند.
این خودرو که دارای جلو پنجره های بزرگ و چراغ های زیبا می باشد در ظاهر چهره ای جنگنده دارد و همین ویژگی موجب شده است متفاوت باشد. اسپورتیج 2017 سبت به مدل قبل خود از امکانات بیشتری بهره می برد و همچنین چراغ های جلو خودرو از ابعاد بزرگ تری برخوردار است.  فروش مرحله ای  اسپورتیج 2017 با شرایط ویژه و با تحویل فوری و 1 ساعته می باشد.

فروش دو مرحله ای و اقساطی خودروهای ۲۰۱۸

  • تحویل به موقع
  • بدون نیاز به ضامن
  • تمام خودروها فولترین آپشن
  • امکان اقساط بلند مدت تا ۶۰ ماه

 

 


آخرین پست ها

فروش اقساطی ایران خودرو

فروش اقساطی لیفان x50 اتومات

فروش اقساطی لیفان x50 اتومات توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

فروش اقساطی هیوندای توسان - فول - تک رادار

فروش اقساطی هیوندای توسان - فول - تک رادار ارمان خودرو یکی از برترین کمپانی های خودرو سازی ایران و تقریبا یکی از پایین رده ترین کمپانی های خودروسازی در مقیاس جهانی است.

تمام حقوق این سایت مطعلق به شرکت فلان است