ام جی 360 دنده ای

ام جی 360 دنده ای

53,000,000.00

خرید خودرو ام جی 360 دنده ای با قیمت 53000000 به صورت فروش اقساطی و فروش فوری در وارنا خودرو پرشین. جهت مشاهده مشخصات فنی و نحوه فروش اقساطی خودرو ام جی 360 دنده ای کلیک کنید

توضیحات

ام جی 360 دنده ای

در ماشین ام جی 6، هرچند انتقال قدرت خیلی مساله شگفت آوری نیست و خیلی ما را تحت تاثیر قرار نمیدهد، اما شاسی های این خودرو میتواند تعادل مناسبی بین کنترل و راحتی ایجاد نماید. ممکن است این تعدیل کمی سخت بنظر بیاید و این خودرو با چرخ های 18 اینچی، عملکرد جسورانه تری در جاده داشته باشد ولی کل شما با یک چینی طرف هستید و نباید انتظار بالایی از ام جی 6 داشته باشید !

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو

اما عملکرد این خودرو در اکثر جاده ها به گونه ای است که بدون به خطر افتادن کنترل بدنه خودرو، کشش مناسبی را هم دارد و شما را راضی نگه میدارد .

ام جی 6 به قدر کافی برای عبور از دست اندازهای جاده ها نرم بوده و بر روی جاده ها عملکرد مناسبی دارد که در این مورد، نمیتوان از نقش بدنه خودرو در حفظ تعادل این ماشین چشم پوشید. اما این عملکرد خوب به این معنا نیست که میتوان از این خودرو انتظار یک خودروی اسپورت سریع را داشت. علت چابکی این خودرو در قسمت فرمان است که کمی سنگین بوده و عملکرد خودمحور پرخاشگرانه ای دارد. در نهایت نتیجه این است که با وجود سنگین بودن خودرو، فرمان بصورت مصنوعی و فاقد احساس عمل میکند.

فروش اقساطی خودرو

با این حال ماشین ام جی 6 میتواند یک خودروی جالب باشد. ام جی 6 با وجود توربو شارژ در نوع خودش ماشین تیزی است. ماشین ام جی 6 با وجود آپشن های فراوان و شتاب قابل قبول می تواند یکی از گزینه های جذاب برای شما باشد ولی کیفیت پایین مواد به کار رفته در ماشین ام جی 6 بع دل هر مخاطبی نمی نشیند . در کل میتوان گفت، ام جی 6 هندلینگ خوبی دارد و یک هاچ بک مناسب برای خانواده است؛ اما انتظار یک هاچ بک فوق العاده از ام جی 6 را نداشته باشید و حتی آن را با رقبای کره ای آن هم مقایسه نکنید و این را در نظر داشته باشید که ماشین های ام جی در هنگام فروش شما را دچار دردسر خواهند کرد.

جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

 

فروش لیزینگی خودوری ام جی در راشین خودرومهرایرانیان

اطلاعات بیشتر

تعداد سیلندر

حجم موتور

حداكثر گشتاور

نسبت تراكم

حداکثر سرعت

طول خودرو

عرض خودرو

ارتفاع خودرو

فهرست