جوک اسکای پک 2019

جوک اسکای پک 2019

124,000,000.00

خرید خودرو جوک اسکای پک با قیمت 124000000 به صورت فروش اقساطی و فروش فوری در راشین خودرو مهرایرانیان. جهت مشاهده مشخصات فنی و نحوه فروش اقساطی خودرو جوک اسکای پک کلیک کنید

توضیحات

  فروش اقساطی جوک اسکای پک 2019

ما در نیسان جوک، با یک طراحی متفاوت روبه‌رو خواهید بود. جایی که در اکثر خودروها چراغ راهنما نصب می‌شود، در جوک چراغ‌های جلو قرار گرفته‌اند، چراغ‌های مه‌شکن جوک در محل نصب چراغ‌های جلوی خودروهای عادی واقع شده و عرض جلو پنجره‌ای به اندازه سپر جلو است. این طراحی به‌راحتی می‌تواند شما را در تمام خیابان‌ها متمایز کند.

فروش اقساطی خودرو

در طراحی داخل جوک از موتورسیکلت‌های اسپورت الهام گرفته شده است. برای اینکه داخل خودرو سرزنده‌تر و شادتر به نظر برسد رگه‌هایی از رنگ زنده مانند قرمز یا خاکستری تیره اطراف پنل‌ها، دسته دنده و نگه‌دارنده لیوان در نظر گرفته شده است.

نیسان جوک در سه مدل اسپورت٫ پلاتینیوم و اسکای پک عرضه می‌شود که تفاوت اندکی در موتور خودرو و حجم آنها مشاهده می‌شود طراحی فضای داخل اتومبیل نیز شما را یاد موتور سیکلت های اسپرت می اندازد فضای کلی داخل کابین مشکی است استفاده از رنگ های متضاد چون زرد یا قرمز در برخی نواحی آن را را سرزنده نشان می دهد

فروش اقساطی خودرو

طراحی نیسان جوک اسکای پک 2019

چراغ اصلی این خودرو همان چراغ گردی است که زیر جلو پنجره قرار گرفته است برخلاف طراحی های متعارف امروزی که چراغ اصلی بالای جلو پنجره و نزدیک کاپوت قرار گرفته است این بار در جوک این چراغ ها نقش چراغ مخصوص روز و راهنما را بازی می‌کنند گلگیرهای برآمده جلو و عقب این خودرو به طور برجسته تا نزدیکی چراغ ها پیش رفتند تا نظر شما را بیشتر به خود جلب کند از عقب نیز با چهره اسپرت جوک رو به رو هستید خطوط منحنی روی گلگیرها سپر عقب دیفیوزر و چراغ های خطر با شیب تند که از گلگیر ها شروع و به کناره های شیشه عقب ختم می شوند تا جذابیت بیشتری به ظاهر این خودرو بدهند.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی جوک اسکای پک

امکانات رفاهی

کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای

سیستم هشدار فشار باد تایرها (TPMS)

سیستم ترمز کمکی (BAS)

سامانه ضد سرقت ایموبلایزر

سیستم کنترل دینامیکی نیسان (NDCS)

مانیتور و دوربین دنده عقب

صفحه نمایش چندمنظوره با قابلیت نمایش مرکز ثقل لحظه‌ای خودرو
سیستم تعلیق جلو (مک فرسون) و عقب (چند اتصالی)

فرهندزفری بلوتوث / پخش موسیقی با بلوتوث، USB و AUX
کامپیوتر سفری

سیستم تهویه هوای اتوماتیک
کروز کنترل و محدودکننده سرعت
قابلیت نصب صندلی کودک (ISO Fix)
صندلی‌های عقب با قابلیت تاشوندگی و پیکربندی ۶۰:۴۰
سقف پانوراما
چراغ‌های روشن در روز LED
چراغ‌های LED عقب
آینه‌های جانبی دارای چراغ راهنما با قابلیت تنظیم برقی
سیستم تنظیم ارتفاع چراغ‌های جلو
چراغ بدرقه (Follow me)
رینگ آلومینیومی 17 اینچ اسپورت

جهت کسب اطلاعات ازقیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

  • فروش اقساطی جوک اسکای پک با تحویل فوری

    فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی با تحویل فوری در راشین خودرو مهرایرانیان  به این صورت می‌باشد که ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی را به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه پرداخت می‌کنید. فروش اقساطی خودرو تحویل فوری یک ساعته می‌باشد و همینطور از ابتدا سند به نام خریدار می‌باشد.
  • فروش اقساطی جوک اسکای پک با پیش پرداخت

    فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت به این صورت می‌باشد که ۴۰ درصد از هزینه‌ی خودرو پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی هزینه را به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه پرداخت خواهید کرد. فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت با تحویل ۳۵ روزه می‌باشد که سند به نام خریدار خواهد بود.

فروش اقساطی خودرو

اطلاعات بیشتر

تعداد سیلندر

حجم موتور

حداكثر گشتاور

نسبت تراكم

حداکثر سرعت

شتاب صفر تا 100

فهرست