فروش اقساطی خودرو بنز CLA45

۵۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو بنز CLA45

بنز CLA45

نام خودرو:
بنز CLA45
برند:
قیمت:
۵۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی بنز CLA45
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی بنز CLA45

ششمین نسل از بی ام و سری ۷ با کد اتاق G12 سرانجام به بازار ایران رسید. این اتاق که در سال ۲۰۱۵ معرفی و به بازار معرفی شده است در دو فاصله ی محوری مختلف به بازار عرضه می شود که مدل طویل‌تر دارای پسوند Li در انتهای نام خود است و کد اتاق آن نیز G12 است. طراحی این مدل از زبان طراحی جدید بی ام و سرچشمه گرفته است و که نسل جدید سری ۵ نیز بر اساس آن طراحی شده است. ابعاد سری هفت جدید ۵۰۹۸ میل متر طول، ۱۹۰۲ میلیمتر عرض و ۱۴۶۷ میلیمتر ارتفاع دارد و در مدل دارای فاصله ی محوری بیشتر طول خودرو به ۵۲۳۸ میلیمتر افزایش پیدا کرده است. وزن این خودرو نیز بسته به نوع موتور و اتاق بین ۱۷۵۵ کیلوگرم تا ۲۰۷۰ کیلوگرم متغییر است.

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات
فروش اقساطی بنز cla45
595.000.000297.500.00015.215.88511.011.6328.909.5057.648.229 مشخصات فنی بنز cla45

Master Class چهارمین تیپ عرضه شده برای سری ۷ جدید است. این تیپ از امکانات و تجهیزات بیشتری نسبت به سه تیپ قبلی برخوردار هست و قیمت در نظر گرفته شده برای مدل ۲۰۱۷ آن ۷۲۹میلیون تومان است آخرین و فول ترین تیپ نیز Executive Lounge هست که علاوه بر قیمت بیشتر، دارای امکانات و تجهیزات رفاهی بیشتر هم هست. قیمت مدل ۲۰۱۷ این تیپ ۷۵۹ میلیون تومان درنظر گرفته شده است. این ماشین از یک موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری با ۲۵۸ اسب بخارقدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور بهرمند است

مشخصات فنی بنز CLA45

تعداد سیلندر

1991

حجم موتور

375 / 6000

حداكثر گشتاور

475 /2550 تا 5000

حداکثر سرعت

250

شتاب صفر تا 100

۴.۲

تحویل فوری بنز CLA45

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو بنز CLA45 شوید. فروش اقساطی خودرو بنز CLA45 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو بنز CLA45 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی بنز CLA45 تحویل فوری
قیمت خودرو ۵۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۹۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۹۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۶۴,۰۸۶,۴۵۸ تومان
۱۲ ماهه ۳۶,۱۳۳,۸۵۴ تومان
۲۴ ماهه ۲۲,۱۵۷,۵۵۲ تومان

فروش اقساطی بنز CLA45

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو بنز CLA45 شوید. فروش اقساطی خودرو بنز CLA45 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو بنز CLA45 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی بنز CLA45
قیمت خودرو ۵۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۵۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳۲,۷۲۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱۷,۷۰۱,۲۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۱۲,۶۹۳,۳۳۳ تومان
۴۸ ماهه ۱۰,۱۸۹,۳۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۸,۶۸۷,۰۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
فروش اقساطی رنو سیمبل
فروش اقساطی رنو سیمبل
برای بررسی رنو سیمبل و جایگاه آن در بازار خودرو ایران، بهتر است ابتدا نگاهی دوباره به خصوصیات این سدان اروپایی بیاندازیم تا بتوان با دید بازتر سیمبل تازه‌وارد را به جنگ رقبا در بازار فرستاد.
مشاوره رایگان