فروش اقساطی خودرو بی ام و 2017 X3

۴۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بی ام و ۲۰۱۷ X3

نام خودرو:
بی ام و 2017 X3
قیمت:
۴۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی بی ام و 2017 X3
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی بی ام و 2017 X3

 

 

مشخصات فنی بی ام و 2017 X3

pa_تعداد-سیلندر: 478
pa_حجم-موتور: 479
pa_حداكثر-گشتاور: 480
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_حداکثر-سرعت: 481
pa_شتاب-صفر-تا-100: 482

تحویل فوری بی ام و 2017 X3

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو بی ام و 2017 X3 شوید. فروش اقساطی خودرو بی ام و 2017 X3 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو بی ام و 2017 X3 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی بی ام و 2017 X3 تحویل فوری
قیمت خودرو ۴۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۳۷,۸۹۵,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۱۹,۶۶۲,۵۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱۰,۶۳۵,۶۲۵ تومان

فروش اقساطی بی ام و 2017 X3

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو بی ام و 2017 X3 شوید. فروش اقساطی خودرو بی ام و 2017 X3 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو بی ام و 2017 X3 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی بی ام و 2017 X3
قیمت خودرو ۴۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۷۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۵۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۴۵,۴۷۴,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲۳,۵۹۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱۲,۷۶۲,۷۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۹,۱۵۲,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۷,۳۴۶,۶۲۵ تومان
۶۰ ماهه ۶,۲۶۳,۴۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی بی ام و 2017 X3 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت