فروش اقساطی خودرو بی ام و 2017 X4

۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بی ام و ۲۰۱۷ X4

نام خودرو:
بی ام و 2017 X4
قیمت:
۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی بی ام و 2017 X4
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی بی ام و 2017 X4

 

 

مشخصات فنی بی ام و 2017 X4

pa_تعداد-سیلندر: 484
pa_حجم-موتور: 485
pa_حداكثر-گشتاور: 486
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_حداکثر-سرعت: 487
pa_شتاب-صفر-تا-100: 488

تحویل فوری بی ام و 2017 X4

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو بی ام و 2017 X4 شوید. فروش اقساطی خودرو بی ام و 2017 X4 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو بی ام و 2017 X4 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی بی ام و 2017 X4 تحویل فوری
قیمت خودرو ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۳۹,۷۵۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲۰,۶۲۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱۱,۱۵۶,۲۵۰ تومان

فروش اقساطی بی ام و 2017 X4

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو بی ام و 2017 X4 شوید. فروش اقساطی خودرو بی ام و 2017 X4 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو بی ام و 2017 X4 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی بی ام و 2017 X4
قیمت خودرو ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۴۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱۳,۳۸۷,۵۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۷,۷۰۶,۲۵۰ تومان
۶۰ ماهه ۶,۵۷۰,۰۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی بی ام و 2017 X4 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت