فروش اقساطی خودرو بی ام و 730 Li

۶۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بی ام و ۷۳۰ Li

نام خودرو:
بی ام و 730 Li
قیمت:
۶۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی بی ام و 730 Li
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی بی ام و 730 Li

 

 

مشخصات فنی بی ام و 730 Li

pa_تعداد-سیلندر: 489
pa_حجم-موتور: 490
pa_حداكثر-گشتاور: 491
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_حداکثر-سرعت: 492
pa_شتاب-صفر-تا-100: 460

تحویل فوری بی ام و 730 Li

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو بی ام و 730 Li شوید. فروش اقساطی خودرو بی ام و 730 Li به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو بی ام و 730 Li به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی بی ام و 730 Li تحویل فوری
قیمت خودرو ۶۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۵۶,۰۰۳,۳۳۳ تومان
۱۲ ماهه ۲۹,۰۵۸,۳۳۳ تومان
۲۴ ماهه ۱۵,۷۱۷,۹۱۷ تومان

فروش اقساطی بی ام و 730 Li

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو بی ام و 730 Li شوید. فروش اقساطی خودرو بی ام و 730 Li به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو بی ام و 730 Li به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی بی ام و 730 Li
قیمت خودرو ۶۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۵۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۸۰,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۶۷,۲۰۴,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳۴,۸۷۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱۸,۸۶۱,۵۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۱۳,۵۲۵,۳۳۳ تومان
۴۸ ماهه ۱۰,۸۵۷,۲۵۰ تومان
۶۰ ماهه ۹,۲۵۶,۴۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی بی ام و 730 Li می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت