فروش اقساطی خودرو فروش اقساطی بی ام و 730 Li

۶۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو فروش اقساطی بی ام و 730 Li

فروش اقساطی بی ام و ۷۳۰ Li

نام خودرو:
فروش اقساطی بی ام و 730 Li
قیمت:
۶۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی فروش اقساطی بی ام و 730 Li
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی فروش اقساطی بی ام و 730 Li

ششمین نسل از بی ام و سری ۷ با کد اتاق G12 سرانجام به بازار ایران رسید. این اتاق که در سال ۲۰۱۵ معرفی و به بازار معرفی شده است در دو فاصله ی محوری مختلف به بازار عرضه می شود که مدل طویل‌تر دارای پسوند Li در انتهای نام خود است و کد اتاق آن نیز G12 است. طراحی این مدل از زبان طراحی جدید بی ام و سرچشمه گرفته است و که نسل جدید سری ۵ نیز بر اساس آن طراحی شده است. ابعاد سری هفت جدید ۵۰۹۸ میل متر طول، ۱۹۰۲ میلیمتر عرض و ۱۴۶۷ میلیمتر ارتفاع دارد و در مدل دارای فاصله ی محوری بیشتر طول خودرو به ۵۲۳۸ میلیمتر افزایش پیدا کرده است. وزن این خودرو نیز بسته به نوع موتور و اتاق بین ۱۷۵۵ کیلوگرم تا ۲۰۷۰ کیلوگرم متغییر است.

 

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات
فروش اقساطی بنز cla45
595.000.000297.500.00015.215.88511.011.6328.909.5057.648.229 مشخصات فنی بنز cla45

 

Master Class چهارمین تیپ عرضه شده برای سری ۷ جدید است. این تیپ از امکانات و تجهیزات بیشتری نسبت به سه تیپ قبلی برخوردار هست و قیمت در نظر گرفته شده برای مدل ۲۰۱۷ آن ۷۲۹میلیون تومان است آخرین و فول ترین تیپ نیز Executive Lounge هست که علاوه بر قیمت بیشتر، دارای امکانات و تجهیزات رفاهی بیشتر هم هست. قیمت مدل ۲۰۱۷ این تیپ ۷۵۹ میلیون تومان درنظر گرفته شده است. این ماشین از یک موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری با ۲۵۸ اسب بخارقدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور بهرمند است

مشخصات فنی فروش اقساطی بی ام و 730 Li

تعداد سیلندر

1998

حجم موتور

258 اسبر بخار در 6600 دور بر دقیقه

حداكثر گشتاور

400 نیوتن متر

نسبت تراكم

16

حداکثر سرعت

250

شتاب صفر تا 100

7.1

تحویل فوری فروش اقساطی بی ام و 730 Li

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو فروش اقساطی بی ام و 730 Li شوید. فروش اقساطی خودرو فروش اقساطی بی ام و 730 Li به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو فروش اقساطی بی ام و 730 Li به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی فروش اقساطی بی ام و 730 Li تحویل فوری
قیمت خودرو ۶۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۶۸,۲۸۷,۰۸۳ تومان
۱۲ ماهه ۳۸,۵۰۲,۲۹۲ تومان
۲۴ ماهه ۲۳,۶۰۹,۸۹۶ تومان

فروش اقساطی فروش اقساطی بی ام و 730 Li

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو فروش اقساطی بی ام و 730 Li شوید. فروش اقساطی خودرو فروش اقساطی بی ام و 730 Li به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو فروش اقساطی بی ام و 730 Li به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی فروش اقساطی بی ام و 730 Li
قیمت خودرو ۶۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۵۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۸۰,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳۴,۸۷۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱۸,۸۶۱,۵۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۱۳,۵۲۵,۳۳۳ تومان
۴۸ ماهه ۱۰,۸۵۷,۲۵۰ تومان
۶۰ ماهه ۹,۲۵۶,۴۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی فروش اقساطی بی ام و 730 Li می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
لیفان 820
مشاوره رایگان