فروش اقساطی خودرو تویوتا RAV4

۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو تویوتا RAV4

تویوتا RAV4

نام خودرو:
تویوتا RAV4
قیمت:
۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی تویوتا RAV4
 • تحویل خودرو یک ساعته
 • تضمین خرید خودرو
 • سند به نام خریدار

معرفی تویوتا RAV4

فروش لیزینگی تویوتا RAV4

برخی از ناموران عرصه صنعت، آوازه و شهرتشان عالم‌گیر است و تعریف و تقبیح ما مردمان هم در وجودشان بی‌اثر. آن‌ها سمندروار راه خویش را می‌پیمایند و همچون او از آتش هستی سربلند بیرون می‌آیند. شاید بتوان تویوتا و اذنابش را از این زمره دانست، برندی که به اسطوره قرن بیستم ژاپن ملقب شده و بی‌اغراق یکی از بازیگران سترگ قرن بیست و یکم خواهد بود. به‌راستی کدام خودروساز را در زیر این آسمان نیلگون می‌یابید که همچون او تمامی چهار کنج عالم را مسخر کرده باشد و محصولاتش نیز هر کوی و برزنی را درنوردیده باشد؛ هم بیشترین شمارگان تولید را داشته باشد و هم باکیفیت‌ترینشان. واقعیت آن است که حدوث این امر بسیار نادر است و مشابهش را در این عالم کمتر می‌یابیم. البته بودند پیش از این بزرگانی که در برهه‌ای از تاریخ، خرمن خرمن خوشه‌های سعادت را درو نموده و در پی آن جهانیان را نیز به حیرت واداشته‌اند ولی خورشید اقبال آن‌ها خیلی سریع غروب کرد و اکنون نه‌تنها نامی از آن‌ها در میان نیست بلکه به گوشه‌ای رقت‌انگیز از این عالم پناه جسته‌اند.

 

 

 

 

علیرغم تمامی آورده‌های درخشانی که این صنعتگر شرقی بدان‌ها مفتخر است، از چندی پیش بدین سوی، پاره‌ای از رویدادها اعتبار دیرینش را به پرسش گرفته است؛ به نظر می‌رسد که این خودروساز در وادی روزمرگی و محافظه‌کاری درغلتیده و هر قدر که وسیع‌تر شده، شور و نشاط محصولاتش نیز کاستی یافته است، از سوی دیگر هماوردی با همتایان قدر و ریشه‌دار ژرمنی و آمریکایی هم بنیه و توانش را سخت به چالش گرفته است، رقبایی که بازار اژدهای سرخ را به تیول خویش درآورده و مترصد آنند که به اندک غفلتی او را از تخت سروری به زیر کشند. با این همه تاریخ گواه بر آن است که راهبران این برند از هوش و منشی محتاطانه اما تیزی برخوردارند که در سهمگین‌ترین طوفان‌های حیات هم مددکارشان بوده و هر باره آنان را به ساحل نجات رهنمون گشته است.

 

چند وقتی بیشتر نیست که تویوتا از کراس‌اوور کوچک خود، RAV4، پرده‌برداری و آن را به گوشه و کنار عالم روانه نمود. این خودرو از زبان نوینی در طراحی‌اش بهره می‌برد و از کسالت و ملالت نمونه پیشینش هم سخت فاصله گرفته است. این مدل به کشورمان نیز راه یافته و فروش بسیار بهتری را هم نسبت به نسخه قبلی‌اش رقم زده است، علاوه بر این، در اطراف و اکناف عالم نیز با استقبال درخوری مواجه گشته است. چندی پیش مطلبی از این خودرو را در سایت اماراتی «AUTOMIDDLEEAST» یافتم که هم‌اینک چکیده‌ای از آن را تقدیمتان می‌کنم.

 

تویوتا RAV4 یکی از خوش‌منظرترین خودروهای SUV ست و مانند هر تویوتا دیگری، می‌توانید روی وفاداری درازمدت آن حساب باز کنید. آخرین نسخه تولیدی این خودرو این حس را به آدمی القا می‌کند که این مدل از ویژگی‌های آفرودی خویش فاصله گرفته و به خودرویی خانوادگی و جهت استفاده روزمره تغییر مسیر داده است.

 

نمای ظاهری

اشتباه نکنید، تویوتا RAV4 یکی از خوش‌سیماترین خودروهای موجود است، طرح آن مملو از خطوط تیز و لبه‌دار بوده که در بخش‌های انتهایی آن تجلی یافته‌اند. نمای خشن جلوی آن، به همراه خطوط تیز و لبه‌های زاویه‌داری که بر روی کاپوتش واقع شده، اشاره بسیاری به سیمای اخم‌آلود آن می‌کند. قالب‌بندی‌های تند و تیزی که بر روی قوس‌های چرخ‌های جلو و عقب آن صورت گرفته، این هشدار را به سایر رانندگان می‌دهد که فاصله‌شان را با این خودرو حفظ کنند. با این وجود، زوایای تند و تیز مورد اشاره در نمای پشتی خودرو محو می‌شوند. ارتفاع بخش زیرین خودرو تا سطح زمین، دلالت بر این امر دارد که این مدل از یک نمونه آفرودی، به یک خودرو برای استفاده روزانه مبدل گشته است.

کابین

خطوط تند و تیزی که بر روی بدنه این خودرو واقع‌اند به درون آن نیز امتداد یافته است. هر چیزی در درون این خودرو نمایانگر لبه‌های تیز است، بازتاب این امر را در کنسول میانی این خودرو نیز مشاهده می‌کنید و همچنین صفحات بالایی و کناری درب‌های خودرو، که نمایی خارق‌العاده دارند. سیستم صوتی این خودرو در یک حفاظ منظم و مرتب جای گرفته است و همچنین فرمان آن نیز طرح خوشایند و دلپذیری دارد و زمانی که آن را با دستان خویش مهار می‌کنید، این اطمینان و قوت قلب را می‌یابید که با خودرویی مستحکم و استوار مواجهید.

 

قیمت    تویوتا  راوفور  ۲٫۵ L 4WD VXR    مدل  ۲۰۱۵

 • Toyota Rav4 2.5L 2WD EX 2015            قیمت در امارات  ۷۹,۹۰۰        درهم
 •  Toyota Rav4 2.5L 2WD EXR 2015         قیمت در امارات    ۹۹,۹۰۰      درهم
 • Toyota Rav4 2.5L 4WD GX 2015            قیمت در امارات   ۱۰۹,۹۰۰     درهم
 • Toyota Rav4 2.5L 4WD GXR 2015          قیمت در امارات  ۱۰۹,۹۰۰      درهم
 • Toyota Rav4 2.5L 4WD VXR 2015          قیمت در امارات   ۱۱۹,۹۰۰     درهم

امکانات و آپشن های تویوتا  Rav4  ۲٫۵ L 4WD VXR    مدل  ۲۰۱۵

 •   ABS (سیستم ضد قفل ترمز)
 • قدرتی EBD (توزیع نیروی ترمز الکترونیکی
 • Airbags 6
 • سی دی پلیر
 • BA (ترمز کمک)
 • اندازه چرخ ۱۷
 • سنسور دنده عقب
 • Sunroofاندازه صفحه نمایش اطلاعات چند: ۷٫۰″
 • کیلومترشمار
 • کروز کنترل
 • بلوتوث
 • کنترل صوتی بر روی فرمان
 • تعداد بلندگوهای ۱۴
 • آی پاد رابط
 • قفل مرکزی
 • یواس بی
 • کنترل پایداری دینامیکی
 • صندلی های چرم
 • کنترل کشش
 • تنظیم صندلی – اتوماتیک
 • برف پاک کن عقب

مشخصات فنی تویوتا RAV4

تعداد سیلندر

2494سی سی

حجم موتور

176 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه

حداكثر گشتاور

233 نیوتن متر در 4100 دور در دقیقه

نسبت تراكم

16

حداکثر سرعت

200 کیلومتر در ساعت

شتاب صفر تا 100

9.3 ثانیه

طول خودرو

4570

عرض خودرو

1845

ارتفاع خودرو

1661

تحویل فوری تویوتا RAV4

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو تویوتا RAV4 شوید. فروش اقساطی خودرو تویوتا RAV4 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو تویوتا RAV4 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی تویوتا RAV4 تحویل فوری
قیمت خودرو ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۲۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۱۲۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۲۷,۴۶۵,۶۲۵ تومان
۱۲ ماهه ۱۵,۴۸۵,۹۳۸ تومان
۲۴ ماهه ۹,۴۹۶,۰۹۴ تومان

فروش اقساطی تویوتا RAV4

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو تویوتا RAV4 شوید. فروش اقساطی خودرو تویوتا RAV4 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو تویوتا RAV4 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی تویوتا RAV4
قیمت خودرو ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۰۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۱۴,۰۲۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۷,۵۸۶,۲۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۵,۴۴۰,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۴,۳۶۶,۸۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۳,۷۲۳,۰۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی تویوتا RAV4 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
جک S3 اتومات
مشاوره رایگان