فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو جوک اسکای پک 2019

۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو جوک اسکای پک 2019

جوک اسکای پک ۲۰۱۹

Placeholder
نام خودرو:
جوک اسکای پک 2019
قیمت:
۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی جوک اسکای پک 2019
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی جوک اسکای پک 2019

  فروش اقساطی جوک اسکای پک ۲۰۱۹

ما در نیسان جوک، با یک طراحی متفاوت روبه‌رو خواهید بود. جایی که در اکثر خودروها چراغ راهنما نصب می‌شود، در جوک چراغ‌های جلو قرار گرفته‌اند، چراغ‌های مه‌شکن جوک در محل نصب چراغ‌های جلوی خودروهای عادی واقع شده و عرض جلو پنجره‌ای به اندازه سپر جلو است. این طراحی به‌راحتی می‌تواند شما را در تمام خیابان‌ها متمایز کند.

فروش اقساطی خودرو

در طراحی داخل جوک از موتورسیکلت‌های اسپورت الهام گرفته شده است. برای اینکه داخل خودرو سرزنده‌تر و شادتر به نظر برسد رگه‌هایی از رنگ زنده مانند قرمز یا خاکستری تیره اطراف پنل‌ها، دسته دنده و نگه‌دارنده لیوان در نظر گرفته شده است.

نیسان جوک در سه مدل اسپورت٫ پلاتینیوم و اسکای پک عرضه می‌شود که تفاوت اندکی در موتور خودرو و حجم آنها مشاهده می‌شود طراحی فضای داخل اتومبیل نیز شما را یاد موتور سیکلت های اسپرت می اندازد فضای کلی داخل کابین مشکی است استفاده از رنگ های متضاد چون زرد یا قرمز در برخی نواحی آن را را سرزنده نشان می دهد

فروش اقساطی خودرو

طراحی نیسان جوک اسکای پک ۲۰۱۹

چراغ اصلی این خودرو همان چراغ گردی است که زیر جلو پنجره قرار گرفته است برخلاف طراحی های متعارف امروزی که چراغ اصلی بالای جلو پنجره و نزدیک کاپوت قرار گرفته است این بار در جوک این چراغ ها نقش چراغ مخصوص روز و راهنما را بازی می‌کنند گلگیرهای برآمده جلو و عقب این خودرو به طور برجسته تا نزدیکی چراغ ها پیش رفتند تا نظر شما را بیشتر به خود جلب کند از عقب نیز با چهره اسپرت جوک رو به رو هستید خطوط منحنی روی گلگیرها سپر عقب دیفیوزر و چراغ های خطر با شیب تند که از گلگیر ها شروع و به کناره های شیشه عقب ختم می شوند تا جذابیت بیشتری به ظاهر این خودرو بدهند.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی جوک اسکای پک

امکانات رفاهی

کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای

سیستم هشدار فشار باد تایرها (TPMS)

سیستم ترمز کمکی (BAS)

سامانه ضد سرقت ایموبلایزر

سیستم کنترل دینامیکی نیسان (NDCS)

مانیتور و دوربین دنده عقب

صفحه نمایش چندمنظوره با قابلیت نمایش مرکز ثقل لحظه‌ای خودرو
سیستم تعلیق جلو (مک فرسون) و عقب (چند اتصالی)

فرهندزفری بلوتوث / پخش موسیقی با بلوتوث، USB و AUX
کامپیوتر سفری

سیستم تهویه هوای اتوماتیک
کروز کنترل و محدودکننده سرعت
قابلیت نصب صندلی کودک (ISO Fix)
صندلی‌های عقب با قابلیت تاشوندگی و پیکربندی ۶۰:۴۰
سقف پانوراما
چراغ‌های روشن در روز LED
چراغ‌های LED عقب
آینه‌های جانبی دارای چراغ راهنما با قابلیت تنظیم برقی
سیستم تنظیم ارتفاع چراغ‌های جلو
چراغ بدرقه (Follow me)
رینگ آلومینیومی ۱۷ اینچ اسپورت

جهت کسب اطلاعات ازقیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

  • فروش اقساطی جوک اسکای پک با تحویل فوری

    فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی با تحویل فوری در راشین خودرو مهرایرانیان  به این صورت می‌باشد که ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی را به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه پرداخت می‌کنید. فروش اقساطی خودرو تحویل فوری یک ساعته می‌باشد و همینطور از ابتدا سند به نام خریدار می‌باشد.
  • فروش اقساطی جوک اسکای پک با پیش پرداخت

    فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت به این صورت می‌باشد که ۴۰ درصد از هزینه‌ی خودرو پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی هزینه را به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه پرداخت خواهید کرد. فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت با تحویل ۳۵ روزه می‌باشد که سند به نام خریدار خواهد بود.

فروش اقساطی خودرو

مشخصات فنی جوک اسکای پک 2019

تعداد سیلندر

1598

حجم موتور

۶۰۰۰/ ۱۱۷ (اسب بخار/دور در دقیقه)

حداكثر گشتاور

158/4000 (نیوتن‌متر/ دور در دقیقه)

نسبت تراكم

16

حداکثر سرعت

178

شتاب صفر تا 100

11.5

تحویل فوری جوک اسکای پک 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جوک اسکای پک 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو جوک اسکای پک 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو جوک اسکای پک 2019 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جوک اسکای پک 2019 تحویل فوری
قیمت خودرو ۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۶۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۶۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۳,۳۵۵,۸۳۳ تومان
۱۲ ماهه ۷,۵۳۰,۴۱۷ تومان
۲۴ ماهه ۴,۶۱۷,۷۰۸ تومان

فروش اقساطی جوک اسکای پک 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جوک اسکای پک 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو جوک اسکای پک 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو جوک اسکای پک 2019 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جوک اسکای پک 2019
قیمت خودرو ۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۷۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۶,۸۲۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۳,۶۸۹,۰۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۲,۶۴۵,۳۳۳ تومان
۴۸ ماهه ۲,۱۲۳,۵۰۰ تومان
۶۰ ماهه ۱,۸۱۰,۴۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی جوک اسکای پک 2019 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش تمام قسط کیا سراتو 2018
مشاوره رایگان