فروش اقساطی خودرو رنو تندر اتومات

۴۷,۴۸۰,۰۰۰ تومان

رنو تندر اتومات

نام خودرو:
رنو تندر اتومات
برند:
قیمت:
۴۷,۴۸۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی رنو تندر اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی رنو تندر اتومات

چهره جديد تندر۹۰ رونمايي شد

به گزارش خبرخودرو، مراسم رونمایی از فیس لیفت تندر ۹۰ ، با حضور جمعی از مدیران گروه خودروسازی سایپا ، در شرکت پارس خودرو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، مدیر عامل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع سایپا در این مراسم گفت: تندر ۹۰، از نقطه نظر تکنینکی و تحقیقاتی ، خودرویی بسیار مطلوب و قابل قبول در سطح دنیا و ایران می باشد و آینده بسیار خوبی را برای این خودرو پیش بینی می کنیم.

دکتر زارعی افزود : استراتژی سایپا در برنامه سمت ۹۰ کاملاً مشخص است ، چنانکه مرکز تحقیقات موظف است هر ۳۰ سال یک فیس لیفت برای خودروهای تولیدی سایپا برنامه ریزی و اجرا نمایند .

وی اظهار داشت : این گروه دو محمل برای حرکت دارد که یکی برنامه استراتژیک کل سایپا برای خودروهای جدید و خودروهای فیس لیفت و دیگری روش اجرایی کردن آن است ، که هر دو در کنار هم راه خود را یافته و در حرکت هستند.

وی گفت : زمانی که خودرو در خیابانها حرکت مینماید کلینیکی از آن گرفته می شود ، چرا که حتماً باید نقطه نظرات مشتریان دیده شود و سپس از دست اندرکاران و صاحب نظران ، دعوت می شود و در مرد خودروتندر ۹۰ این اتفاق صورت پذیرفت.

مدیر عامل مرکز تحقیقات و نو آوری سایپا با اشاره به اینکه این خودرو، برای ۵۰ تا ۱۰ سال آینده خودرویی مطمئن پیش بینی شده است ، اظهار داشت : با توجه به نیت و استراتژی سایپا تندر ۹۰ اساساً خودرویی آینده دار است و بر همین اساس کلینیکی از این خودرو گرفته شد. تا آنچه به دست مشتریان می رسد یک گام جلو تر رفته و خودرویی مطابق با ذائقه و سلایق ایرانیها ، طراحی و تولید گردد.

زارعی با بیان اینکه اول چیزی که در نظر سنجی ها مطرح بود تغییرات ظاهری این خودرو بود ، تصریح کرد: در مورد تزئینات داخلی ، مصرف کنندگان نظری ندانشتند و آنچه که مردم را نگران می کرد ، مشکل ظاهری این خودرو بود.

وی در ادامه به تغییرات ظاهری این خودرو شاره کرد و گفت: سپر و چراغ جلو و عقب و صندوق عقب این خودرو در فیس لیفت جدید تغییر نموده است و تغییراتی در موتور و تزئینات داخلی ان داده نشده است ، چرا که در مورد بحث قوای محرکه و فرمان پذیری ، این خوردو ، در کلاس بسیار خوبی قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تغییرات اساسی در این خودرو داده نشده ، این خودرو به راحتی می تواند تستهای مورد نظر را طی کند و تغییرات کوچکی که هم داده شده از ابتدا با اطلاع شرکت رنو رسیده است.

وی افزود : در سه ماه گذشته گروه کاری با شرکت رنو تشکیل شده است تا کار به تولید انبوه برسد و نمایندگان هر دو شرکت نیز مشخص گردیده اند و در برنامه داریم که تا سه ماه اول سال ۸۸ این خودرو به بازار عرضه خواهد شد.

وی در پایان به استراتژی سایپا در بحث مطالعات اقتصادی اشاره و تصریح کرد : قاعده حرکت سایپا در بحث تولید خودرو و مطالعات اقتصادی این بوده که تولیدات کمترین هزینه و بالاترین راندمان را داشته باشند و ما در مرکز تحقیقات نیز بر این سمت در حرکت بوده و معتقدیم که با کمترین تغییرات در شکل ظاهری خودرو ،می توانیم سلایق و ذائقه ها را پاسخ گو باشیم.

 

 

مشخصات فنی رنو تندر اتومات

pa_تعداد-سیلندر: 266
pa_حجم-موتور: 267
pa_حداكثر-گشتاور: 268
pa_نسبت-تراكم: 269
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_حداکثر-سرعت: 270
pa_شتاب-صفر-تا-100: 271
pa_طول-خودرو: 272
pa_عرض-خودرو: 273
pa_ارتفاع-خودرو: 274

تحویل فوری رنو تندر اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو رنو تندر اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو رنو تندر اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو رنو تندر اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی رنو تندر اتومات تحویل فوری
قیمت خودرو ۴۷,۴۸۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۳,۷۴۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۳,۷۴۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۴,۱۹۴,۰۶۷ تومان
۱۲ ماهه ۲,۱۷۶,۱۶۷ تومان
۲۴ ماهه ۱,۱۷۷,۱۰۸ تومان

فروش اقساطی رنو تندر اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو رنو تندر اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو رنو تندر اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو رنو تندر اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی رنو تندر اتومات
قیمت خودرو ۴۷,۴۸۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۸,۹۹۲,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۸,۴۸۸,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۵,۰۳۲,۸۸۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۶۱۱,۴۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۴۱۲,۵۳۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۰۱۲,۹۰۷ تومان
۴۸ ماهه ۸۱۳,۰۹۵ تومان
۶۰ ماهه ۶۹۳,۲۰۸ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی رنو تندر اتومات می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت