فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98

۴۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98

رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل ۹۸

Placeholder
نام خودرو:
رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98
قیمت:
۴۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98

رنو ساندرو استپ وی دنده ایمدل ۹۸

رنو ساندروی استپ وی را می توان نسخه به روز شده ساندروی معمولی نامید. تغییرات استپ وی نسبت به نوع  ساندروی معمولی بیشتر مربوط به نمای ظاهری است ولی در زمینه فنی نیز شاهد  بهبود ساختار سیستم تعلیق خودرو و همچنین بهینه سازی گیربکس در نوع دنده ای نیز هستیم.

اصلاحاتی که در گیربکس  دنده ای انجام شد باعث کاهش مصرف سوخت و همچنین بهبود کشش در دندهای سبک تر شده که این امر باعث حرکت روان تر خودرو می شود.

 

فروش اقساطی خودرو

همانطور که در ابندا عنوان شد بیشترین تغییرات در این خودرو در نمای ظاهری رخ داده که از جمله آن می توان به افزایش ازتفاع ، تغییر چراغ ها ، سپر ها ی جلو و عقب ، نصب باربند و … اشاره کرد.

پارس خودرویی ها قبل از عرضه این خودرو به بازار برنامه ای را برای تست ساندروی استپ وی از سوی خبرنگاران در نظر گرفتند و بنابراین فرصتی دست داد تا این تحفه جدید رنو را در محل برگزاری این مراسم که درشهرستان طالقان بود ملاقات کرده و آن را مورد بررسی قرار دهیم.

فروش اقساطی خودرو

در ابتدا ساندروی استپ وی اتوماتیک را مورد آزمایش و بررسی قرار دادیم . این خودرو در زمینه موتور و گیربکس با ال۹۰ و ساندروی معمولی یکسان بوده و دارای  موتور ۱٫۶ لیتری ۱۶ سوپاپ با حجم ۱۵۹۸ سی سی با استاندار آلایندگی یورو ۴ است که با کد K4M شناخته شده  ودارای قدرت ۱۰۵ اسب بخار و گشتاور۱۴۸ نیوتون متر است .

داخل اتاق نیز همچنان همان کیفیت و چیدمان ساندروی معمولی را دارد  هر چند که در نوع اتوماتیک استپ وی امکان تنظیم ستون فرمان هم نسبت به نوع دنده ای آن وجود دارد .

خودرو را روشن کرده و با توجه به مسیرهای جاده ای طالقان که حالتی کوهستانی دارد شروع به حرکت می کنیم تعویض دنده ها روان است  و با توجه به افزایش ارتفاع این خودرو نسبت به ساندروی معمولی کمی این افزایش نیز احساس می شود.

با ورود به شیب و همچنین پیچ های جاده ای سعی می کنیم تا وضعیت پایداری خودرو را در عبور از پیچ ها بررسی کنیم.

 

عملکرد ساندرو در پیچ های جاده خوب است و به رغم اینکه با سرعت وارد پیچ جاده شدیم شاهد گیج شدن قسمت عقب خودرو نبودیم و این نکته ایست که می توان مزیت این خودرو در مقایسه با تندر ۹۰ باشد.

گریبکس اتوماتیک استپ وی درمسیرهایی با شیب بالا و زمانی که خواهان سبقت هستید کمی کند عمل می کند که با وجود سیستم تیپ ترونیک گریبکس را درحالت دنده ای قرار داده و  موضوع تا حد زیادی بهبود می یابد.

با توجه به مجهز بودن این خودرو به سیستم ضد قفل ABS و سیستم توزیع الکترونیکی ترمز EBD در زمان ترمز گیری عملکرد مناسبی را شاهد بودیم هرچند جا داشت تا در این خودرو از لنت های دیسکی به جای کاسه ای در محورهای عقب استفاده می شد.

با ورود به مسیرهای ناهموار درصدد شدیم تا سیستم تعلیق خودرو را به چالش بکشیم . با توجه به اصلاحاتی که در سیستم تعلیق اسپ وی انجام شده در عبور از ناهمواری ها میزان انتقال ضربه به اتاق قابل قبول بود و لذا می توان گفت که در مواجهه با دست اندازها می توان به ساندرو استپ اعتماد کنید.

استپ وی درمقایسه با نوع معمولی آن ۱۰ سانتیمتر بلند تراست و تغییراتی نیز در سپرهای جلو وعقب انجام گرفته است در بخش بیرونی، ضربه گیر روی درب ها حذف شده  و رکاب اسپرت  نیز به آن اضافه شده است.

 

فروش اقساطی خودرو

همچنین سپر جلو و عقب تفاوت رنگ دارند و علاوه بر رنگ خودرو، روی آن قسمت های مشکی و نقره ای نیز دیده می شود. حالت سپر عقب در قسمت پایینی کمی اسپرت تر شده است. جلو پنجره استپ وی مشکی رنگ است و قسمت بالایی آن با نوار کرومی تزیین شده است .وجود ۲ باربند به صورت استاندارد در سقف نیز جلوه مناسبی به این خودرو داده است .

فضای داخلی دراستپ وی با نوع معمولی تفاوتی ندارد فضای پا در سرنشینان جلو و عقب مناسب است و سرنشینان عقب از فضای مناسبی برخوردار هستند. صندوق عقب نیز با ۳۲۰ لیتر حجم ، فضای کافی را برای چمدان ها و وسایل سرنشینان در سفر ها  فراهم می کند که برای موارد خاص که نیاز به فضای بیشتری برای حمل بارهای بزرگتر باشد با خواباندن پشتی صندلی های عقب می توان این فضا را تا ۱۲۰۰ لیتر افزایش داد.

تمامی امکانات در نوع دنده ای استپ وی با نوع اتوماتیک آن کاملا یکسان است و تنها تفاوت در گیربکس و تنظیم فرمان است و بنابراین اگر این خودرو را در نمای بیرونی در خیابان ببینید تشخیص نوع دنده ای با اتوماتیک آن دشوار است.

نوع دنده ای ساندرو استپ وی همانند ساندرو معمولی مجهز به گیربکس ۵ سرعته دستی است که به نوعی بهینه سازی شده و لذا به لطف همین گیربکس فاصله تعوبض دنده ها کمی کوتاه شده و شتابگیری به مراتب بهتری را می توانید داشته باشید.

در پایان می توان گفت اگر قصد خرید یه خودرو با کیفیت مناسب را دارید و وضعیت ظاهری خصوصا در زمینه فضای داخلی خودرو زیاد برایتان مهم نیست می توان گفت ساندرو استپ وی گزینه مناسبی برای خرید است  زیرا  این خودرو استهلاک کمی داشته و سواری نسبتا مناسبی را در آن تجربه می کنید  ولی اگر به دنبال تنوع در آبشن و نمای ظاهری  هستید استپ وی نمی تواند به خوبی تمامی این نیاز ها را پوشش دهد و ممکن است بعد از مدتی از آن خسته شوید.

رنو ساندرو استپ وی دنده ای

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی محصولات رنو

جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

مشخصات فنی رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98

تعداد سیلندر

1598 cc

حجم موتور

105 اسب بخار در 5750 دور در دقیقه

حداكثر گشتاور

140 نیوتن متر در 3750 دور در دقیقه

نسبت تراكم

16

حداکثر سرعت

170

شتاب صفر تا 100

11.5 ثانیه

تحویل فوری رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98 شوید. فروش اقساطی خودرو رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98 تحویل فوری
قیمت خودرو ۴۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۵,۱۹۱,۵۴۲ تومان
۱۲ ماهه ۲,۹۲۷,۱۴۶ تومان
۲۴ ماهه ۱,۷۹۴,۹۴۸ تومان

فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98 شوید. فروش اقساطی خودرو رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98
قیمت خودرو ۴۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۹,۲۸۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۸,۹۲۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۶۵۱,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۴۳۳,۹۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۰۲۸,۲۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۸۲۵,۴۲۵ تومان
۶۰ ماهه ۷۰۳,۷۲۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی رنو ساندرو استپ وی دنده ای مدل 98 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه اقساطی محصولات ام جی موتور2018
مشاوره رایگان