فروش اقساطی خودرو رنو کولئوس ۲۰۱۷

۱۹۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو رنو کولئوس
۲۰۱۷

رنو کولئوس ۲۰۱۷

نام خودرو:
رنو کولئوس ۲۰۱۷
برند:
قیمت:
۱۹۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی رنو کولئوس ۲۰۱۷
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی رنو کولئوس ۲۰۱۷

رنو سیمبل برای اولین بار در ترکیه به بازار جهانی معرفی گردید . نسخه فعلی این خودرو ، که نسل سوم رنو سیمبل محسوب می گردد در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد .این خودروی فرانسوی از یک موتور کاملا اقتصادی ۴ سیلنرد ۱٫۶ لیتری با حداکثر قدرت ۱۰۵ اسب بخار بهره می برد و مصرف سوخت این خودرو در سیکل ترکیبی برابر با ۶٫۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر عنوان شده است.

رنو سیمبل PE در پایین ترین تریم این خودرو قرار دارد و بعبارتی ارزانترین و ساده ترین سیمبل خواهد بود. برخوداری از جعبه دنده ۵ سرعته دستی دلیل عمده پایین بودن قیمت PE محسوب می گردد. البته باید یادآور شد سمیبل PE ز داشتن امکاناتی نظیر کروز کنترل ،مونیتور بزرگ لمسی ،کنترل سیستم صوتی از روی فرمان ،شیشه های برقی عقب ،سنسور دنده عقب ،صندلیهای چرمی ،رینگ آلومینیومی و تهویه هوای اتوماتیک محروم است .
قابل ذکر است نگین خودرو در آخرین شرایط پیش فروش خود در دی ماه ۹۵ بر روی این مدل صفحه نمایش لمسی همراه با نویگشین را بصورت هدیه ارائه می دهد.

رنو سیمبل خودروی سدان کوچک شهری است که اولین نسل آن در سال ۱۹۹۹ عرضه شد. رنو سیمبل در ادامه راه و در نسل سوم، جایگزین رنو تندر ۹۰ شد، خودرویی که در بازارهای خارجی آن را با نام داچیا لوگان می شناسند. رنو سیمبل دارای پیشرانه های مختلفی از جمله ۱٫۲ و ۱٫۴ لیتری است و در ایران با پیشرانه ۱٫۶ لیتری عرضه شده است. رنو سیمبل خودروی اقتصادی است که در کشورهایی همچون ترکیه و برزیل همزمان با بازار ایران عرضه می شود

مشخصات فنی رنو کولئوس ۲۰۱۷

تعداد سیلندر

2488 cc

حجم موتور

170 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه

حداكثر گشتاور

226 نیوتون متر در 3600 دور در دقیقه

نسبت تراكم

16

حداکثر سرعت

181 کیلومتر بر ساعت

شتاب صفر تا 100

9.3 ثانیه

تحویل فوری رنو کولئوس ۲۰۱۷

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو رنو کولئوس ۲۰۱۷ شوید. فروش اقساطی خودرو رنو کولئوس ۲۰۱۷ به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو رنو کولئوس ۲۰۱۷ به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی رنو کولئوس ۲۰۱۷ تحویل فوری
قیمت خودرو ۱۹۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۹۹,۷۵۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۹۹,۷۵۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۲۱,۴۸۷,۸۱۳ تومان
۱۲ ماهه ۱۲,۱۱۵,۴۶۹ تومان
۲۴ ماهه ۷,۴۲۹,۲۹۷ تومان

فروش اقساطی رنو کولئوس ۲۰۱۷

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو رنو کولئوس ۲۰۱۷ شوید. فروش اقساطی خودرو رنو کولئوس ۲۰۱۷ به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو رنو کولئوس ۲۰۱۷ به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی رنو کولئوس ۲۰۱۷
قیمت خودرو ۱۹۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۷۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۱۱۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۱۰,۹۷۲,۵۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۵,۹۳۵,۱۲۵ تومان
۳۶ ماهه ۴,۲۵۶,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۳,۴۱۶,۴۳۸ تومان
۶۰ ماهه ۲,۹۱۲,۷۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
فروش اقساطی رنو سیمبل
فروش اقساطی رنو سیمبل
برای بررسی رنو سیمبل و جایگاه آن در بازار خودرو ایران، بهتر است ابتدا نگاهی دوباره به خصوصیات این سدان اروپایی بیاندازیم تا بتوان با دید بازتر سیمبل تازه‌وارد را به جنگ رقبا در بازار فرستاد.
مشاوره رایگان