فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017

۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017

سانگ یانگ تیوولی ۲۰۱۷

نام خودرو:
سانگ یانگ تیوولی 2017
قیمت:
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی 2017
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی سانگ یانگ تیوولی 2017

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی ۲۰۱۷

در نمایشگاه خودروی ژنو، کمپانی سانگ یانگ از مدل تیوولی XLV رونمایی کرده است. این نسخه از تیوولی تفاوت هایی با نسخه استاندارد آن دارد که قرار است به زودی وارد بازار ایران شود و در پشت آن با افزایش حجم صندوق فضایی در حدود ۷۲۰ لیتر برای استفاده ایجاد شده است.
اگر با کمی دقت بیشتر به این مدل از تیوولی نگاهی بیندازیم، متوجه می شویم که نسبت به مدل مفهومی XLV Air که در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش درآمده بود، تفاوت چندانی ندارد و سانگ یانگ تمام تلاش خود را کرده تا این مدل را بسیار نزدیک به نسخه مفهومی XLV Air تولید کند.

فروش اقساطی تیوولی

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی ۲۰۱۷

ستون C در این خودرو نسبت به مدل استاندارد کاملاً جابجا شده و این باعث شده تا فضای بسیار خوبی در عقب خودرو ایجاد شود که حتی ۱۳۰ لیتر بیش از هوندا CR-V می باشد که خود یکی از بهترین ها از نظر فضای بار است و باید گفت تیوولی XLV یکی از بهترین ها از نظر فضای بار در سگمنت خود خواهد بود.

فروش اقساطی خودرو
پیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو 2017
74.500.0003.810.3652.757.5352.231.1201.915.271 فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو
فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017
54.500.0002.787.4482.017.2571632.1611.401.104 فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017

ز نظر شاسی و پیشرانه هیچ تفاوتی بین مدل XLV و استاندارد وجود ندارد و همان پیشرانه های ۱٫۶ لیتری دیزلی و بنزینی روی این خودرو نصب می شوند اما میزان تولید آلایندگی (موتور بنزینی) در مدل XLV 10 گرم بیشتر و برابر ۱۵۹ گرم در هر کیلومتر است.
اگرچه هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص قیمت تیوولی XLV اعلام نشده باید تا زمان عرضه این خودرو یعنی ماه می سال جاری میلادی صبر کنیم اما انتظار می رود قیمت آن در حدود ۱۰۰۰ پوند بیش از مدل استاندارد باشد.

فروش لیزینگی خودرو با شرایط اقساطی شرکت وارنا خودرو پرشین  با اقساط ۶ تا ۲۴ ماه و ۲۴ تا ۶۰ ماه ارائه لیزینگی انواع خودرو های داخلی و خارجی با پیش پرداخت ۵۰ درصد و همچنین تحویل فوری

شرکت سانگ یانگ قدمتی به اندازه تاریخ خودروسازی کره جنوبی و دیگر برندهای مطرح این کشور دارد که از زمان تأسیس در ۱۹۵۴ تاکنون، با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو بوده است. این شرکت در ابتدا سازنده ماشین‌الان سنگین راه‌سازی، اتوبوس و کامیون بود که بعدها به سمت تولید خودروهای سواری و مخصوصا کلاس کراس‌اوور پیش رفت، اما با بحران‌های مالی مختلف روبرو شد و چندبار دست به دست شد. در سال ۱۹۸۷ یک شرکت انگلیسی به نام پنتر وست‌ویندز (Panther Westwinds) سهامدار اصلی سانگ‌یانگ شد و آغازگر همکاری نزدیک آن‌ها با مرسدس بنز و ساخت موسو در ۱۹۹۳ گردید. سانگ‌یانگ در سال ۱۹۹۷ به غول صنعتی آن دوران کره‌ جنوبی یعنی شرکت دوو فروخته شد؛ اما در نهایت با ورشکستگی دوو در سال ۱۹۹۹، طراحی و تولید خودرو در آن تعطیل بود تا این که با حضور قدرت بزرگ خودروسازی هند، شرکت تاتاموتورز در دوو، سانگ یانگ هم جان تازه‌ای گرفت و با مدل‌های رکستون و کایرون در حدود سال‌های ۲۰۰۲ به بازار جهانی بازگشت. سرانجام در سال ۲۰۱۱، ۷۰ درصد سهام سانگ یانگ به دیگر خودروساز بزرگ هند، ماهیندرا فروخته شد و از آن زمان تاکنون مبدل به چهارمین خودرو ساز کره‌ جنوبی با تولید بیش از ۱۲۰ هزار دستگاه در سال شده است.

 

براي سانگ یانگ تیوولی ۲۰۱۷ مي توانيد به صورت اقساطي و تحويل فوري و فروش ليزينگي در وارنا خودرو پرشين اقدام نماييد.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

مشخصات فنی سانگ یانگ تیوولی 2017

حجم موتور

80.15 اسب بخار بر لیتر

حداكثر گشتاور

157 نیوتن بر متر

نسبت تراكم

16

حداکثر سرعت

181 کیلومتر بر ساعت

شتاب صفر تا 100

12.2 ثانیه

تحویل فوری سانگ یانگ تیوولی 2017

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017 شوید. فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی 2017 تحویل فوری
قیمت خودرو ۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۱,۸۴۷,۹۱۷ تومان
۱۲ ماهه ۶,۶۸۰,۲۰۸ تومان
۲۴ ماهه ۴,۰۹۶,۳۵۴ تومان

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی 2017

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017 شوید. فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی 2017
قیمت خودرو ۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۶۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۶,۰۵۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۳,۲۷۲,۵۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۲,۳۴۶,۶۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۱,۸۸۳,۷۵۰ تومان
۶۰ ماهه ۱,۶۰۶,۰۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی سانگ یانگ تیوولی 2017 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
هایما S7
فروش اقساطی هایما S7
فروش اقساطی هایما S7 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان