فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو 2019

۱۴۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو 2019

سانگ یانگ نیو کوراندو ۲۰۱۹

Placeholder
نام خودرو:
سانگ یانگ نیو کوراندو 2019
قیمت:
۱۴۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو 2019
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی سانگ یانگ نیو کوراندو 2019

فروش اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو

شرکت راشین خودرو مهرایرانیان  به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه ی فروش اقساط خودرو ضمن رعایت حقوق مصرف کنندگان مفتخر به دریافت گواهی نامه رضایتمندی مشتری و مدیریت برتر در سال ۱۳۹۶ گردید کارشناسان شرکت راشین خودرو مهرایرانیان با به کار گیری از تمام تلاش خود همچون یک دهه ی گذشته سعی در جلب رضایت مشتری در فروش اقساطی خودرو دارد تا این شرکت در بین رقبای خود همچون نگینی بدرخشد

شرکت  راشین خودرو مهرایرانیان  یکی از قدیمی ترین شرکت ها در حوضه ی فروش اقساطی خودرو و فروش فوری خودرو است که در این حرفه فعالیت میکند  راشین خودرو مهرایرانیان شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی خودرو ارائه داده است تا شما مشتریان بتوانید به راحتی صاحب خودروی مورد نظر خود شوید

فروش اقساطی خودرو

سانگ یانگ و شرکت وارد کننده آن سرانجام عرضه رسمی مدل فیس لیفت شده کوراندو به نام “نیو کوراندو” را با قیمت ۱۳۵ میلیون تومان و شرایط پراخت قسطی آغاز کردند.
این خودرو بر خلاف برخی مدل های قدیمی تر سانگ یانگ از طراحی ظاهری مناسب و چشمگیری برخوردار است که از سنت شکنی های معمول در طراحی محصولات سانگ یانگ نیز دور بوده و از هماهنگی بصری قابل توجهی برخوردار است.با این وجود در طراحی فضای داخلی با طرحی شلوغ و کمی بهم ریخته مواجه هستیم که از مدل قبل از فیس لیفت به یادگار مانده و ممکن است مورد تایید تمام سلیقه ها قرار نگیرد.جالب است بدانید که تصاویر نمای عقب این خودرو در فضای اینترنت هم بسیار معدود هستند و تشخیص تفاوت آن ها نسبت به مدل قبلی به همین دلیل به سختی امکان پذیر است.

 

شرایط فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو
پیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو 2017
74.500.0003.810.3652.757.5352.231.1201.915.271 فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو
فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017
54.500.0002.787.4482.017.2571632.1611.401.104 فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ تیوولی 2017

نکته :

چون تمامی قیمت های خودرو متغیر هستند جهت اطلاع از قیمت روز خودرو با مشاورین ما تماس بگیرید

فروش لیزینگی خودرو با شرایط اقساطی شرکت  راشین خودرو مهرایرانیان با اقساط ۶ تا ۲۴ ماه و ۲۴ تا ۶۰ ماه ارائه لیزینگی انواع خودرو های داخلی و خارجی با پیش پرداخت ۵۰ درصد و همچنین تحویل فوری

فروش اقساطی خودرو

 

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو

مشخصات موتور این خودرو به شرح جدول زیر است و نیرو از طریق یک گیربکس اتوماتیک با قابلیت تعویض دستی (تیپ ترونیک) به چرخ های جلو و عقب منتقل می شود.گیربکس به صورت ۶ سرعته بوده و از قابلیت تعویض از طریق دکمه های رو فرمان نیز برخوردار است.سیستم تعلیق مک فرسون در چرخ های جلو و چند اتصالی برای محور عقب از دیگر ویژگی های فنی سانگ یانگ نیو کوراندو است و این خودرو از نظر سایز و ابعاد بدنه اندکی نسبت به دو رقیب اصلی خود یعنی کیا اسپورتیج و هیوندای ix35 کوچکتر به نظر می رسد.

فروش اقساطی سانگ یانگ کوراندو

فروش اقساطی خودرو

 

فروش اقساطی خودرو

نیو کوراندو همچنین مجهز به سامانه کمکی شروع حرکت در مسیر های پرشیب و سربالایی که به نام HSA خوانده می شود.از دیگر تجهیزات ایمنی فعال خودرو می توان به سامانه های ABS ، ESP، EBD و ARP (سامانه کنترل زاویه ای بدنه و ضد واژگونی) اشاره کرد.کوراندو همچنین مجهز به دو ایربگ برای راننده و سرنشین و دو ایربگ جانبی،و دو ایربگ پرده ای است.

براي سانگ یانگ نیو کوراندو مي توانيد به صورت اقساطي و تحويل فوري و فروش ليزينگي در راشین خودرو مهرایرانیان  اقدام نماييد.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

مشخصات فنی سانگ یانگ نیو کوراندو 2019

تعداد سیلندر

2,157 سی سی

حجم موتور

149 اسب بخار

حداكثر گشتاور

197 نیوتن

نسبت تراكم

16

حداکثر سرعت

185 کیلومتر در ساعت

تحویل فوری سانگ یانگ نیو کوراندو 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو 2019 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو 2019 تحویل فوری
قیمت خودرو ۱۴۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۷۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۷۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۶,۰۴۸,۵۴۲ تومان
۱۲ ماهه ۹,۰۴۸,۶۴۶ تومان
۲۴ ماهه ۵,۵۴۸,۶۹۸ تومان

فروش اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو سانگ یانگ نیو کوراندو 2019 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو 2019
قیمت خودرو ۱۴۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۵۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۸۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۸,۱۹۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۴,۴۳۲,۷۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۳,۱۷۸,۶۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۲,۵۵۱,۶۲۵ تومان
۶۰ ماهه ۲,۱۷۵,۴۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی سانگ یانگ نیو کوراندو 2019 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی ون 7 نفره H1
مشاوره رایگان