فروش اقساطی خودرو مزدا 3 تیپ 4

۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو مزدا 3 تیپ 4

مزدا ۳ تیپ ۴

فروش اقساطی محصولات گروه بهمن
نام خودرو:
مزدا 3 تیپ 4
برند:
قیمت:
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی مزدا 3 تیپ 4

رونمایی از ظاهر S5 جدید و فروش آن با نسخه دنده ای باعث شد تا برخی حواشی برای کرمان موتور پیش آید. برخی گفتند که شرکت خود تمایل به عرضه نسخه جدید ندارد و برای کاهش هزینه های به مونتاژ نسخه فعلی راضی شده است. ولی اگر بخاطر آورید و کمی در فضای مجازی جستجو کنید، ظاهر جدید و فیس لیفت شده S5 با موتور ۱٫۵لیتری توربو و گیربکس دو کلاچه معرفی شده است و نمونه های دو لیتری که در تست های جهانی و ایرانی حضور داشتند و ظاهر جدید را با خود یدک می کشیدند، اصطلاحا سمپل و در حال آزمایش بودند. برخی منابع معتبر در خصوص دلیل اینکه ظاهر S5 اتوماتیک تغییر نکرده است، اینگونه می گویند: ((ظاهر جدید S5 اتوماتیک ورودی های هوای مخصوص خود را داشت که با موتورهای سرد یا همان ۱٫۵ لیتری توربو سازگار بوده است. با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، این ورودی های هوا جوابگوی موتور دو لیتری توربو نبوده و در بلند مدت برای خودرو مشکل ایجاد می کردند. از طرفی بخاطر سلیقه مردم ایران در خصوص موتورهای حجم بالا، احتمال داده می شد تا نسخه ۱٫۵ لیتری توربو در ایران موفقیت نسخه دو لیتری توربو را بدست نیاورد. لذا ظاهر قدیم که با موتور دو لیتری توربو همگام بود برای مدل اتوماتیک نیز انتخاب شد)).


البته که اگر فردی ماشین باز باشید و از قضا اخبار خودروهای چینی هم برایتان جذاب باشد، می دانید که همین نسخه اتوماتیک با ظاهر قبلی تغییرات نسبت به مدل دنده ای دارد. رینگ های خودرو از ۱۷ اینچ به ۱۸ اینچی تغییر کرده اندو روی سپر جلو دو عدد سنسور پارک وجود دارد که از دور و نزدیک برای افراد علاقه مند قابل تشخیص است.

 

مشخصات فنی مزدا 3 تیپ 4

تعداد سیلندر

2000

حجم موتور

145

حداكثر گشتاور

187

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

183

طول خودرو

4580

عرض خودرو

1755

ارتفاع خودرو

1470

تحویل فوری مزدا 3 تیپ 4

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو مزدا 3 تیپ 4 شوید. فروش اقساطی خودرو مزدا 3 تیپ 4 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو مزدا 3 تیپ 4 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4 تحویل فوری
قیمت خودرو ۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۵۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۵۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۲,۷۰۹,۵۸۳ تومان
۱۲ ماهه ۷,۱۶۶,۰۴۲ تومان
۲۴ ماهه ۴,۳۹۴,۲۷۱ تومان

فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو مزدا 3 تیپ 4 شوید. فروش اقساطی خودرو مزدا 3 تیپ 4 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو مزدا 3 تیپ 4 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4
قیمت خودرو ۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۷۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۶,۴۹۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۳,۵۱۰,۵۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۲,۵۱۷,۳۳۳ تومان
۴۸ ماهه ۲,۰۲۰,۷۵۰ تومان
۶۰ ماهه ۱,۷۲۲,۸۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
فروش اقساطي ایران خودرو
فروش اقساطي پژو پارس
فروش اقساطی پژو پارس و فروش لیزینگی پژو پارس به صورت تحویل فوری خودرو در وارنا خودرو پرشین در 6 ماه دوم سال 96 با شرایطی ویژه,شرایط فروش اقساطی پژو پارس
مشاوره رایگان
طراحی سایت