فروش اقساطی خودرو هوندا آکورد EX-B

۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو هوندا آکورد EX-B

هوندا آکورد EX-B

فروش اقساطی اکسنت
نام خودرو:
هوندا آکورد EX-B
برند:
قیمت:
۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی هوندا آکورد EX-B
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی هوندا آکورد EX-B

اولین مرتبه در نمایشگاه خودرو ژنو در سال ۲۰۰۰ بود که نام کولئوس شنیده شد؛ کانسپتی با طراحی‌ای متفاوت از آنچه در دنیای شاسی-‌بلندها رایج بود. اما با گذشت زمان فرم ساختارشکنانه آن عادی¬‌تر و سرانجام نسل اول کولئوس در سال ۲۰۰۸ به خط تولید وارد شد و بیش از ۳۰۰ هزار دستگاه از آن در سراسر دنیا، از جمله ایران، به فروش رفت.
پس از گذشت مدتی نسبتا طولانی نسل دوم کولئوس در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۶ رونمایی شد. اما چرا رونمایی در چین؟ چون مهم‌ترین بازار رنو به شمار می¬‌رود؛ آن¬‌ها از سال ۲۰۰۹ بیش از ۱۳۵ هزار دستگاه کولئوس در بازار چین به فروش رسانده¬‌اند. ۶ ماه بعد از پکن، کولئوس جدید در نمایشگاه خودرو پاریس، اولین رونمایی‌اش را در اروپا تجربه کرد.

مهم‌ترین اتفاقی که در کولئوس ۲۰۱۷ رخ داده، تغییر ابعاد و اندازه آن است. رنو با اضافه‌شدن شاسی‌بلند کجار به خانواده‌اش، دو محصول در یک سگمنت داشت که اصلا منطقی نبود. به همین دلیل دست به تغیر ابعاد کولئوس زد و آن را از کلاس شاسی‌بلندهای جمع‌وجور (کامپکت) به کلاس شاسی‌بلندهای متوسط ارتقا داد؛ این یعنی کولئوس جدید حالا ۳ ردیف صندلی دارد.
تیپ E3 کولئوس چه امکاناتی دارد؟
کولئوس ۲۰۱۷ نخستین شاسی‌بلند D-segment رنوست و به همین دلیل فرانسوی‌ها برای آن سنگ تمام گذاشته‌اند. فضای کابین رنو کولئوس، ماهرانه مشخصه¬‌های یک شاسی¬‌بلند تنومند و کیفیت مورد انتظار از سدانی خانوادگی را مخلوط می¬‌کند. کنسول مرکزی بزرگ آن تاکیدی بر راحتی فوق¬‌العاده¬‌ای است که سرنشینان تجربه خواهند کرد.

مشخصات فنی هوندا آکورد EX-B

تعداد سیلندر

2356

حجم موتور

173 اسب بخار در 6400 دور در دقیقه

حداكثر گشتاور

230 نیوتون متر در 4000 دور در دقیقه

نسبت تراكم

16

حداکثر سرعت

210

شتاب صفر تا 100

10

تحویل فوری هوندا آکورد EX-B

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو هوندا آکورد EX-B شوید. فروش اقساطی خودرو هوندا آکورد EX-B به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو هوندا آکورد EX-B به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی هوندا آکورد EX-B تحویل فوری
قیمت خودرو ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۲۴,۷۷۲,۹۱۷ تومان
۱۲ ماهه ۱۳,۹۶۷,۷۰۸ تومان
۲۴ ماهه ۸,۵۶۵,۱۰۴ تومان

فروش اقساطی هوندا آکورد EX-B

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو هوندا آکورد EX-B شوید. فروش اقساطی خودرو هوندا آکورد EX-B به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو هوندا آکورد EX-B به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی هوندا آکورد EX-B
قیمت خودرو ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۹۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۱۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۶,۸۴۲,۵۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۴,۹۰۶,۶۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۳,۹۳۸,۷۵۰ تومان
۶۰ ماهه ۳,۳۵۸,۰۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
فروش اقساطی رنو سیمبل
فروش اقساطی رنو سیمبل
برای بررسی رنو سیمبل و جایگاه آن در بازار خودرو ایران، بهتر است ابتدا نگاهی دوباره به خصوصیات این سدان اروپایی بیاندازیم تا بتوان با دید بازتر سیمبل تازه‌وارد را به جنگ رقبا در بازار فرستاد.
مشاوره رایگان