فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو هیوندای i10 مونتاژمدل 98

۷۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو هیوندای i10 مونتاژمدل 98

هیوندای i10 مونتاژمدل ۹۸

Placeholder
نام خودرو:
هیوندای i10 مونتاژمدل 98
قیمت:
۷۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی هیوندای i10 مونتاژمدل 98
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی هیوندای i10 مونتاژمدل 98

فروش اقساطی هیوندای i10 مونتاژمدل ۹۸

هیوندای i10 مونتاژ سه دهه متمادی است که هیوندای از سه عنصر اساسی «کیفیت» و «راحتی» و «جوان‌گرایی» بهره‌های وافر برده و با کاربرد صحیح آنها در ساخته‌های خود، پله‌های موفقیت و ترقی را به سرعت برق و باد طی نموده است. توفیقات خارق‌العاده این برند کره‌ای، بسیاری از معادلات مرسوم را بر هم زده و خیل عظیمی از بازیگران این عرصه را به تفکری دوباره واداشته است. سال‌های سال بود که بسیاری از برندهای مشهور، به اعتبار نام و سوابق خود، خودروهایی را به مشتریان فروخته و با دیدگاهی خشک یا سودجویانه، آن میزان از تجهیزات رفاهی را که یک مشتری واقعاً خواهانش بود از وی دریغ می‌داشتند و یا با اسم آپشن به او گران‌تر می‌فروختند؛ اما هیوندای از همان آغاز نشان داد که برای خواسته‌های مشتری واقعاً حرمت قائل است و از آن حد راحتی، کیفیت و تجهیزات که خریدار طالب آن است بیشتر در اختیارش می‌نهد و اصل خدمات بیشتر در مقابل بهای کمتر را دقیقاً در عمل پیاده می‌نماید.

فروش اقساطی خودرو 

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی هیوندای i10 مونتاژ
70/500/00035/250/0001/802/8911/304/740721/745906/219مشخصات فنی

نکته جالب اینجاست که امروزه سازندگان چینی هم با اعمال دقیق این فرمول وارد عرصه نبرد با دیگر همتایان خود شده و با پیروی از همسایگان کره‌ای خویش، اصل “خدمات بیشتر در مقابل بهای کمتر” را در پیش گرفته‌اند.

بنا بر پاره‌ای از مندرجات، شرکت کره‌ای هیوندای قرار است که بخت خود را دگرباره در ایران‌زمین بیازماید. از همین رو، به امضای قراردادی با شریک پیشین خود یعنی کرمان موتور مبادرت نموده است. طبق این موافقت‌نامه، به‌زودی پروسه تولید و مونتاژ دو خودروی کوچک و نقلی هیوندای i10 و i20 در این مجموعه کلید خواهد خورد. با توجه به شناخت کمتری که از هیوندای i10 در کشورمان وجود دارد، در این متن اولویت بررسی را به آن داده‌ایم.

هیوندای i10 یک خودروی صرف شهری است که نخستین نسل آن، در سال ۲۰۰۷ میلادی روانه بازارهای جهانی شد. اما نسل فعلی و یا دوم آن، برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی و در نمایشگاه خودروی فرانکفورت آلمان به نمایش درآمد و اندکی بعد، یعنی در ماه ژانویه سال ۲۰۱۴ میلادی راهی نمایندگی‌های فروش گردید. طراحی این خودرو توسط توماس بورکل (TOMASB BÜRKEL) از طراحان به نام ژرمنی صورت پذیرفته و ابعاد بدنه‌اش نسبت به نسل پیشین، به میزان ۸ سانتی‌متر بلندتر،۶٫۵ سانتی‌متر عریض‌تر و ۵ سانتی‌متر کوتاه‌تر شده است. نسخه کشیده i10 که نسبت به نمونه معمولی آن ۱۰ سانتی‌متر طویل‌تر است در بازار هندوستان با پسوند گرند (GRAND) عرضه می‌شود. هیوندای i10 در حال حاضر، تنها در سه کشور هندوستان، ترکیه و موزامبیک به تولید می‌رسد.

 

 

در حال حاضر، ۴ پیشرانه متفاوت دیزلی و بنزینی در قلب تپنده این خودروی کوچک جای گرفته‌اند. پیشرانه‌های بنزینی شامل انواع سه سیلندر به حجم ۱ لیتر که در دو نسخه عادی و دوگانه‌سوز (بنزینی/LPG) عرضه شده و توان خروجی‌شان معادل ۶۶ اسب بخار است و دیگری نیز، نسخه‌ای چهار سیلندر است به حجم ۱٫۲۵ لیتر و توان تولیدی ۸۷ اسب بخار. پیشرانه دیزلی هم تنها در یک نسخه سه سیلندر و ۱٫۱ لیتری عرضه می‌شود که از توانی معادل ۷۵ اسب بخار برخوردار است. به لحاظ سیستم انتقال قدرت، این خودرو با گیربکس‌های ۵ سرعته دستی و یا ۴ سرعته اتوماتیک در دسترس آحاد خریداران است.

هیوندای i10 مونتاژ

امروزه قاره اروپا، یکی از مهم‌ترین مقاصد صادراتی هیوندای i20 به شمار می‌رود و در این میان، بازار بریتانیا یکی از مهم‌ترین مکان‌های جذب آن است. سایت‌های متعددی در این کشور به نقد و بررسی این خودرو پرداخته‌اند که در این میان برخی از آنها را برای شما عزیزان گلچین نمودیم.

 

سایت «AUTOEXPRESS»
نکات مثبت
ظاهری مطبوع و دلپذیر
کیفیت بسیار خوب
راحتی و کیفیت سواری در حد خودروهای بزرگ
نکات منفی
برد محدود پیشرانه
هدایت‌پذیری گنگ و مبهم
گیربکس اتوماتیک دمده و منسوخ
این سایت از ۵ امتیاز کامل، ۴ امتیاز را برای این خودرو قائل شده است.

مشخصات فنی هیوندای i10 مونتاژمدل 98

تعداد سیلندر

1248 CC

حجم موتور

86 اسب بخار در دور موتور 6000

حداكثر گشتاور

121/4000

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

طول خودرو

3665

عرض خودرو

1660

ارتفاع خودرو

1500

تحویل فوری هیوندای i10 مونتاژمدل 98

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو هیوندای i10 مونتاژمدل 98 شوید. فروش اقساطی خودرو هیوندای i10 مونتاژمدل 98 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو هیوندای i10 مونتاژمدل 98 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی هیوندای i10 مونتاژمدل 98 تحویل فوری
قیمت خودرو ۷۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۷,۷۵۵,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۴,۳۷۲,۵۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۶۸۱,۲۵۰ تومان

فروش اقساطی هیوندای i10 مونتاژمدل 98

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو هیوندای i10 مونتاژمدل 98 شوید. فروش اقساطی خودرو هیوندای i10 مونتاژمدل 98 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو هیوندای i10 مونتاژمدل 98 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی هیوندای i10 مونتاژمدل 98
قیمت خودرو ۷۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۱۴۲,۰۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۵۳۶,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۲۳۳,۰۰۰ تومان
۶۰ ماهه ۱,۰۵۱,۲۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی هیوندای i10 مونتاژمدل 98 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه اقساطی محصولات ام جی موتور2018
مشاوره رایگان