فروش اقساطی خودرو هیوندای i20 مونتاژ

۸۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو هیوندای i20 مونتاژ

هیوندای i20 مونتاژ

نام خودرو:
هیوندای i20 مونتاژ
قیمت:
۸۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی هیوندای i20 مونتاژ
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی هیوندای i20 مونتاژ

دی ماه سال گذشته شرکت کرمان موتور ضمن رونمایی از هیوندای i20 جدید در نمایشگاه خودرو کرمان از تولید این محصول در ایران خبر داد. همچنین اواسط دی ماه همان سال پیش فروش این خودرو را آغاز و با استقبال خریداران روبرو شد؛ به گونه ای که در ظرف چند روز تمامی ظرفیت تولید هیوندای i20 تا تیرماه ۹۶ به فروش رفت. اسفندماه سال گذشته، طبق روال همیشگی این شرکت مبنی بر پایبندی به انجام تعهدات خود، اولین سری این خودرو در موعد مقرر تحویل مشتریان شد.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از خبرماشین، با ورود این نسل هیوندای i20 برای اولین بار به بازار از سوی شرکت کرمان موتور، افرادی که قصد خرید این خودرو را داشتند با این سوال مواجه شدند که مدل مونتاژی این خودرو چه تفاوتی با نسخه وارداتی آن دارد؟ ورود نسل قبلی هیوندای i20 از چند سال قبل به ایران آغاز شد. البته طراحی داخل و بیرون مدلی که توسط شرکت کرمان موتور عرضه می شود، کاملا متفاوت از نسخه وارداتی است.

این نسل i20 توسط شرکت هیوندای موتور در سال ۲۰۱۴ در نمایشگاه بین المللی پاریس معرفی شد. شرکت هیوندای موتور با معرفی این نسل i20، حضور موفق خود در اروپا را در خودروهای کلاس B ادامه داد که از سال ۲۰۰۲ تقریباً یک میلیون دستگاه از آنها را به فروش رسانده است. خودروی i20 از سال ۲۰۰۷ در دو مدل سه در و پنج در به عنوان جایگزینی برای مدل Getz به بازار معرفی گردید و از لحاظ جثه بین مدلهای i10 و i30 قرار می گیرد. شهرت و محبوبیت خودروی i20 آن را به یک از پرفروش ترین محصولات کمپانی هیوندای موتور در اروپا تبدیل کرده است. هدف اصلی ارائه مدل جدید، افزایش مشتریان، توسعه برند و تثبیت موقعیت هیوندای به عنوان یک خودروساز اروپایی می باشد. نسل جدید خودروی i20 در اروپا طراحی شده و توسعه یافته است و سه مشخصه کلیدی به طور خاص باعث شده تا الزامات بازار خودروی اروپا را رعایت نماید: فضای داخلی مناسب در این کلاس، برخورداری از تکنولوژی بالا و امکانات رفاهی پیشرفته و طراحی منحصر به فرد.

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی هیوندای i20 مونتاژ
86/000/00043/000/0002/199/2711/591/5971/055/6641/105/458مشخصات فنی

تفاوت نسخه وارداتی با مونتاژی هیوندای I20

نسل جدید خودروی هیوندای i20 بر اساس یک پلتفرم جدید و بر اساس فلسفه طراحی «تندیس سیال» (Fluidic Sculpture 2.0) شرکت هیوندای در مرکز طراحی هیوندای موتور اروپا (HMDCE) در آلمان طراحی شده است. طول بدنه ۴۰۳۵ میلیمتر، عرض خودرو ۱۷۳۴ میلیمتر و ارتفاع آن ۱۵۰۵ میلیمتر است. فاصله بین محورهای عقب و جلو نسبت به نسل قبلی ۴۵ میلیمتر افزایش یافته و به ۲۵۷۰ میلیمتر رسیده است و یکی از بیشترین فضاهای کابین در کلاس B را برای مشتریان اروپایی تأمین می کند. سقف پانورامیک خودرو نمای زیبایی به این خودرو بخشیده است و تیم اروپایی طراحی این خودرو نمای جلوی خودرو با به شکلی زیبا طراحی نموده اند. در نمای جلو چراغهای اصلی با طراحی جدید نسبت به نسل قبلی بزرگتر شده و به تکنولوژی Bi-function Projection و لامپهای LED و همچنین نواری از چراغ روشنایی روز(DRL) مجهز شده اند که با زاویه مناسب ظاهری تهاجمی به خودرو بخشیده اند. جلوپنجره شش گوش خودرو با فریم کرومی به دلایل مهندسی و طراحی در قسمت پایین سپر جلو تعبیه شده و به عنوان دریچه ورود هوا عمل می کند. در قسمت بالای آن، یک جلوپنجره افقی باریک چراغهای جلو را به هم متصل می کند.
تفاوت نسخه وارداتی با مونتاژی هیوندای I20

چراغ های مه شکن نیز در دو طرف جلوپنجره و زیر سپر قرار گرفته اند که کمی بزرگتر از نسل قبلی تعبیه شده اند. در نمای جانبی خطی از چراغ جلو شروع شده و با عبور از روی دستگیره های درهای جانبی تا چراغ عقب امتداد یافته است. آینه ها با طرح جدید به چراغ راهنما مجهز شده اند و زه پهنی در پایین درهای جانبی تعبیه شده است. ستونهای وسط و عقب خودرو به رنگ مشکی براق طراحی شده اند و اینطور به نظر می رسد که سقف خودرو شناور است. گلگیرهای جلو و عقب تغییر شکل یافته اند و رینگهای هشت پره خودرو از جنس آلیاژ آلومینیوم و با اندازه ۱۶ اینچ تعبیه شده اند. در نمای عقب، چراغها به شکل بومرنگ و از نوع LED بوده و بزرگتر از نسل قبلی هستند که از سپر عقب تا روی درب محفظه بار ادامه یافته اند. سپر عقب چراغهای مه شکن عقب و درب محفظه بار نیز با ظاهری جدید طراحی شده اند و اسپویلر با چراغ ترمز سوم در وسط آن در انتهای سقف در نظر گرفته شده است.

تفاوت نسخه وارداتی با مونتاژی هیوندای I20

در ادامه به بررسی مشخصات فنی و تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی هیوندای i20 مدل ۲۰۱۵ وارداتی و i20 مدل ۱۳۹۶ (نسل جدید) مونتاژ شده توسط شرکت کرمان موتور می پردازیم. با توجه به جدول زیر و مقایسه نسل جدید هیوندای i20 که توسط کرمان موتور با ۵ سال گارانتی عرضه می شود و نسل قبلی وارداتی آن، اصلی ترین تفاوت این دو مدل در سانروف و تعداد کیسه های هوا در مدل قدیمی است که منجر به بالا رفتن قیمت آن شده است.

مشخصات فنی هیوندای i20 مونتاژ

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

160

طول خودرو

4035

عرض خودرو

1734

ارتفاع خودرو

1474

تحویل فوری هیوندای i20 مونتاژ

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو هیوندای i20 مونتاژ شوید. فروش اقساطی خودرو هیوندای i20 مونتاژ به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو هیوندای i20 مونتاژ به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی هیوندای i20 مونتاژ تحویل فوری
قیمت خودرو ۸۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۹,۳۷۰,۶۲۵ تومان
۱۲ ماهه ۵,۲۸۳,۴۳۸ تومان
۲۴ ماهه ۳,۲۳۹,۸۴۴ تومان

فروش اقساطی هیوندای i20 مونتاژ

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو هیوندای i20 مونتاژ شوید. فروش اقساطی خودرو هیوندای i20 مونتاژ به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو هیوندای i20 مونتاژ به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی هیوندای i20 مونتاژ
قیمت خودرو ۸۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۵۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۴,۷۸۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۵۸۸,۲۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۸۵۶,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۴۸۹,۸۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۱,۲۷۰,۲۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی هیوندای i20 مونتاژ می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
نیسان جوک اسپورت 2018
فروش اقساطی نیسان جوک
فروش اقساطی نیسان جوک توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان