فروش اقساطی خودرو پیکانتو 2016

۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

پیکانتو ۲۰۱۶

نام خودرو:
پیکانتو 2016
برند:
قیمت:
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی پیکانتو 2016
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی پیکانتو 2016

 

 

مشخصات فنی پیکانتو 2016

pa_تعداد-سیلندر: 433
pa_حجم-موتور: 434
pa_حداكثر-گشتاور: 435
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_حداکثر-سرعت: 436
pa_شتاب-صفر-تا-100: 108
pa_طول-خودرو: 437
pa_عرض-خودرو: 438
pa_ارتفاع-خودرو: 439

تحویل فوری پیکانتو 2016

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو پیکانتو 2016 شوید. فروش اقساطی خودرو پیکانتو 2016 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو پیکانتو 2016 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی پیکانتو 2016 تحویل فوری
قیمت خودرو ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۶,۶۲۵,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳,۴۳۷,۵۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۸۵۹,۳۷۵ تومان

فروش اقساطی پیکانتو 2016

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو پیکانتو 2016 شوید. فروش اقساطی خودرو پیکانتو 2016 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو پیکانتو 2016 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی پیکانتو 2016
قیمت خودرو ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۷,۹۵۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۴,۱۲۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۲۳۱,۲۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۲۸۴,۳۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۱,۰۹۵,۰۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی پیکانتو 2016 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت