فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو اریزو LUX5

۷۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو اریزو  LUX5

اریزو LUX5

Placeholder
نام خودرو:
اریزو LUX5
قیمت:
۷۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی اریزو LUX5
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی اریزو LUX5

فروش اقساطي اریزو LUX5

اریزو LUX5 بالاخره سدان جدید چری آریزو در نمایشگاه گوانگجو رونمایی شد و ظاهری بسیار نرم و قابل فهم از خود نشان داد که در چندین رنگ مختلف آماده ی عرضه به بازار شده است. یک جلوپنجره ی شکیل و جدید با یک نوار کروم که از روی آن و ال ای دی های بغل می گذرد. اولین مدلی که به بازار می آید با موتور ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر شانزده سوپاپ با ۸۶ کیووات توان خروجی خواهد بود که ۱۴۸ نیوتن متر توان خروجی دارد و دنده ی دستی یا جعبه دنده ی تغییر پیوسته خواهد داشت.

فروش اقساطی خودرو

ر آینده درو موتورهایی مجهز به تکنولوژی توربو با گنجاش ۱٫۲ و ۱٫۵ لیتری بر این خودروها سوار خواهد شد که اولی ۱۳۲ اسب بخار توان خروجی و ۲۱۲ نیوتن بر متر گشتاور و دومی ۱۴۵ اسب بخار توان خروجی و ۲۲۰ نیوتنبر متر گشتاور خواهد داشت. ابعاد این خودرو ۴۵۷۲ در ۱۸۲۵ در ۱۴۸۲ میلی متر خواهد بود و فاصله ی بین محورهای عقب و جلو برابر ۲۶۷۰ میلی متر است.

 

 

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو با شرایط اقساطی شرکت  راشین خودرو مهرایرانیان  با اقساط ۶ تا ۲۴ ماه و ۲۴ تا ۶۰ ماه ارائه لیزینگی انواع خودرو های داخلی و خارجی با پیش پرداخت ۵۰ درصد و همچنین تحویل فوری

فروش اقساطی

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی آریزو lux 5
71/600/00035/800/0001/831/0211/325/0971/191/927920/358مشخصات فنی
فروش اقساطی آریزو Exc5
77/700/00038/850/0001/987/0161/437/9901/072/135998/769مشخصات فنی

نکته :

چون تمامی قیمت های خودرو متغیر هستند جهت اطلاع از قیمت روز خودرو با مشاورین ما تماس بگیرید

ظاهر بخش کنترلی جلوی راننده در درون خودرو کمی به هم ریخته به نظر می رسد و ظاهرا این سدان قرار نبوده هیچ وقت نقش کوپه داشته باشد. چون قاعدتا در خودروهای کوپه داشبورد و جلوی فرمان ظاهری بسیار ساده دارد و یکی از چالش های مهم مهندسین طراح فضای داخلی خودروهای کوپه این است که چطور آن همه آپشن و اهرم کنترلی را در فضایی که در اختیار دارند به ترتیبی جاسازی کنند که پوشیده باشد و سادگی فضا را تحت شعاع قرار ندهد. راننده در نگاه اول تصور می کند در سمت چپ صفحه ی نمایش کوچک و غیر لمسی این وسیله دکمه ای برای استارت هست ولی وقتی دست می بریم متوجه می شویم که نیست.

 

فروش اقساطی خودرو

دکمه ها را نیز کوچک و آنالوگ انتخاب کرده اند که حالت اسپورتی بیشتری داشته باشد. دسته دنده ی بلند این خودرو به طرزی راست می ایستد که انگار هنوز آن را به درستی در گیبرکس وارد نکرده اند. از پشت وسیله وقتی نگاه کنیم در سمت چپ آریزو پنج (Arrizo 5) در سمت راست چری اوتو (Chery Auto) در میانه لوگوی چری را می بینیم. یک نوار کرمی دو چراغ عقب را به هم وصل می کند که برخلاف چراغ های جلو نسبتا کوچک طراحی شده است و ظاهرا این نوع طراحی بیشتر مورد سند خریداران بازار سدان های اسپورت است. چون چراغ های بزرگ مخصوصا در جلو اغلب ما را به یاد خودروهای آمریکایی می اندازد که تا مدت ها ابعاد بسیار بزرگی برای خودروهای شان انتخاب می کردند و این با سروصدای زیاد موتور و مصرف بالای سوخت همراه بود.

فروش اقساطی خودرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب شرکت راشین خودرو مهرایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

شرکت راشین خودرو مهرایرانیان

مشخصات فنی اریزو LUX5

طول خودرو

4506

عرض خودرو

1841

ارتفاع خودرو

1740

تحویل فوری اریزو LUX5

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو اریزو LUX5 شوید. فروش اقساطی خودرو اریزو LUX5 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو اریزو LUX5 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی اریزو LUX5 تحویل فوری
قیمت خودرو ۷۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۷,۷۱۱,۹۱۷ تومان
۱۲ ماهه ۴,۳۴۸,۲۰۸ تومان
۲۴ ماهه ۲,۶۶۶,۳۵۴ تومان

فروش اقساطی اریزو LUX5

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو اریزو LUX5 شوید. فروش اقساطی خودرو اریزو LUX5 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو اریزو LUX5 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی اریزو LUX5
قیمت خودرو ۷۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۸,۶۴۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۲,۹۶۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳,۹۳۸,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۱۳۰,۱۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۵۲۷,۴۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۱,۲۲۶,۱۵۰ تومان
۶۰ ماهه ۱,۰۴۵,۳۶۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی اریزو LUX5 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی آزرا 2011 صفر فول
مشاوره رایگان