فروش اقساطی خودرو برلیانس 230 دنده ای

۴۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان

برلیانس ۲۳۰ دنده ای

نام خودرو:
برلیانس 230 دنده ای
برند:
قیمت:
۴۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی برلیانس 230 دنده ای
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی برلیانس 230 دنده ای

برلیانس یک کمپانی چینی است که سایپا آن را با ولع خاصی به کشور دعوت کرده و اکنون شاهد محصولات این کمپانی چینی در جاده‌های ایران هستیم. باید قبول کنیم که برلیانس H230 از لحاظ ظاهری زشت نیست و به دلیل طراحی متفاوتش نسبت به سایر خودرو‌های چینی می‌تواند جایی در دل داشته باشد ولی همچنان کمی ناپخته به نظر می‌رسد.

 

ظاهر پرسیس متوسط است و بخش جلویی خودرو نیز با کمک خط‌وطی که بر روی آن قرار گرفته زیبا و جوان پسند است و بخش پشتی دستگاه با ظاهری مجلسی چندان منطبق بر بخش جلویی خودرو به‌نظر نمی‌رسد. در نگاه از کناره‌ها نیز H230 ظاهر مناسب و اسپرتی دارد و می‌تواند افراد زیادی را به سمت خود جلب کند. اما در کل ظاهر کناره‌ها و بخش پشتی خودرو بسیار بهتر از جلوی آن است و شاید اگر آرم برلیانس و سایپا در این بخش قرار نمی‌گرفت، فکرتان به سمت خودرو‌های بهتر خارجی سوق پیدا می‌کرد.

در نمای عقب شباهت فراوانی با سایر خودروهای چینی و آسیای شرقی به چشم می خورد که البته جز سادگی بیش از حد،مشکل خاصی در این بخش وجود ندارد اما نکته عجیب این است که طراحان برلیانس ظاهرا جسارتی را که در طرح نمای جلو به کار بسته بودند در طراحی نمای عقب ناگهان از دست داده اند و کوچکترین شباهتی و هماهنگی ای بین خط و خطوط شکل دهنده چراغ های جلو و عقب دیده نمی شود.

 

 

مشخصات فنی برلیانس 230 دنده ای

pa_تعداد-سیلندر: 330
pa_حجم-موتور: 331
pa_حداكثر-گشتاور: 332
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_طول-خودرو: 336
pa_عرض-خودرو: 334
pa_ارتفاع-خودرو: 335

تحویل فوری برلیانس 230 دنده ای

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو برلیانس 230 دنده ای شوید. فروش اقساطی خودرو برلیانس 230 دنده ای به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو برلیانس 230 دنده ای به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی برلیانس 230 دنده ای تحویل فوری
قیمت خودرو ۴۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۴,۰۹۸,۶۶۷ تومان
۱۲ ماهه ۲,۱۲۶,۶۶۷ تومان
۲۴ ماهه ۱,۱۵۰,۳۳۳ تومان

فروش اقساطی برلیانس 230 دنده ای

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو برلیانس 230 دنده ای شوید. فروش اقساطی خودرو برلیانس 230 دنده ای به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو برلیانس 230 دنده ای به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی برلیانس 230 دنده ای
قیمت خودرو ۴۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۸,۵۶۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۷,۸۴۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۴,۹۱۸,۴۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۵۵۲,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۳۸۰,۴۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۹۸۹,۸۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۷۹۴,۶۰۰ تومان
۶۰ ماهه ۶۷۷,۴۴۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی برلیانس 230 دنده ای می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت