فروش اقساطی خودرو برلیانس330اتومات

۵۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان

برلیانس۳۳۰اتومات

نام خودرو:
برلیانس330اتومات
برند:
قیمت:
۵۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی برلیانس330اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی برلیانس330اتومات

این روزها آتش رقابت میان خودروهای سگمنت C در بازار کشورمان زبانه می کشد و ورود عضوی جدید به نام برلیانس H330، انتخاب میان سدان‌های متوسط چینی را سخت‌تر از قبل کرده است. برلیانس یکی از برندهای نسبتا مشهور صنعت خودروسازی چین به شمار می‌رود و چیزی که موجب تمایز آن با سایر برندهای چینی شده، شریک آلمانی‌اش یعنی ب ام و است که ظاهرا بخشی از تجربیاتش را در ساخت این محصول به خودروساز چینی منتقل کرده است، اما سندی برای این ادعا به خصوص در زمینه اشتراک گذاری دانش فنی وجود ندارد.

در طراحی این مدل از ب ام سری ۱ الهام گرفته شده و با نگاهی دقیق به طراحی بدنه‌اش، به خوبی می‌توان به رابطه‌اش با شریک باواریایی پی برد. طراحی بدنه فراتر از آن چیزی است که از یک خودروی چینی انتظار دارید. خطوط روی بدنه به خوبی با یکدیگر هماهنگ هستند و برجستگی روی گلگیرها باعث شده تا ابهت بدنه بیشتر به چشم بیاید.

مواردی نظیر مه شکن‌های جلو و سانروف (در نمونه فول آپشن)، ظاهر مدل اتوماتیک فول آپشن را از مدل پایه مجزا می‌کنند. همچنین استفاده از رینگ‌های ۱۵ اینچی اسپرت نیز به زیبایی هر چه بیشتر ترکیب ظاهری برلیانس کمک شایانی کرده است.

 

 

 

مشخصات فنی برلیانس330اتومات

pa_تعداد-سیلندر: 337
pa_حجم-موتور: 342
pa_حداكثر-گشتاور: 343
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_طول-خودرو: 344
pa_عرض-خودرو: 345
pa_ارتفاع-خودرو: 93

تحویل فوری برلیانس330اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو برلیانس330اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو برلیانس330اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو برلیانس330اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی برلیانس330اتومات تحویل فوری
پیش‌پرداخت ۲۷,۱۷۵,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۷,۱۷۵,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۴,۸۰۰,۹۱۷ تومان
۱۲ ماهه ۲,۴۹۱,۰۴۲ تومان
۲۴ ماهه ۱,۳۴۷,۴۲۷ تومان

فروش اقساطی برلیانس330اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو برلیانس330اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو برلیانس330اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو برلیانس330اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی برلیانس330اتومات
پیش‌پرداخت ۲۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۲,۶۱۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۵,۷۶۱,۱۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۹۸۹,۲۵۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۶۱۶,۹۱۳ تومان
۳۶ ماهه ۱,۱۵۹,۴۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۹۳۰,۷۴۴ تومان
۶۰ ماهه ۷۹۳,۵۱۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی برلیانس330اتومات می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت