فروش اقساطی خودرو برلیانس330اتومات

۵۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو برلیانس330اتومات

برلیانس۳۳۰اتومات

فروش اقساطی برلیانس
نام خودرو:
برلیانس330اتومات
برند:
قیمت:
۵۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی برلیانس330اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی برلیانس330اتومات

این روزها آتش رقابت میان خودروهای سگمنت C در بازار کشورمان زبانه می کشد و ورود عضوی جدید به نام برلیانس H330، انتخاب میان سدان‌های متوسط چینی را سخت‌تر از قبل کرده است. برلیانس یکی از برندهای نسبتا مشهور صنعت خودروسازی چین به شمار می‌رود و چیزی که موجب تمایز آن با سایر برندهای چینی شده، شریک آلمانی‌اش یعنی ب ام و است که ظاهرا بخشی از تجربیاتش را در ساخت این محصول به خودروساز چینی منتقل کرده است، اما سندی برای این ادعا به خصوص در زمینه اشتراک گذاری دانش فنی وجود ندارد.

در طراحی این مدل از ب ام سری ۱ الهام گرفته شده و با نگاهی دقیق به طراحی بدنه‌اش، به خوبی می‌توان به رابطه‌اش با شریک باواریایی پی برد. طراحی بدنه فراتر از آن چیزی است که از یک خودروی چینی انتظار دارید. خطوط روی بدنه به خوبی با یکدیگر هماهنگ هستند و برجستگی روی گلگیرها باعث شده تا ابهت بدنه بیشتر به چشم بیاید.

مواردی نظیر مه شکن‌های جلو و سانروف (در نمونه فول آپشن)، ظاهر مدل اتوماتیک فول آپشن را از مدل پایه مجزا می‌کنند. همچنین استفاده از رینگ‌های ۱۵ اینچی اسپرت نیز به زیبایی هر چه بیشتر ترکیب ظاهری برلیانس کمک شایانی کرده است.

 

مشخصات فنی برلیانس330اتومات

تعداد سیلندر

1498

حجم موتور

103 اسب بخار در 5800 دور بر دقيقه

حداكثر گشتاور

138 نيوتن متر در 3800 دور بردقيقه

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

طول خودرو

4510

عرض خودرو

1758

ارتفاع خودرو

1460

تحویل فوری برلیانس330اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو برلیانس330اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو برلیانس330اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو برلیانس330اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی برلیانس330اتومات تحویل فوری
قیمت خودرو ۵۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۷,۱۷۵,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۷,۱۷۵,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۵,۸۵۳,۹۴۸ تومان
۱۲ ماهه ۳,۳۰۰,۶۳۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۰۲۳,۹۷۱ تومان

فروش اقساطی برلیانس330اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو برلیانس330اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو برلیانس330اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو برلیانس330اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی برلیانس330اتومات
قیمت خودرو ۵۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۲,۶۱۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۹۸۹,۲۵۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۶۱۶,۹۱۳ تومان
۳۶ ماهه ۱,۱۵۹,۴۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۹۳۰,۷۴۴ تومان
۶۰ ماهه ۷۹۳,۵۱۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
فروش اقساطی رنو سیمبل
فروش اقساطی رنو سیمبل
برای بررسی رنو سیمبل و جایگاه آن در بازار خودرو ایران، بهتر است ابتدا نگاهی دوباره به خصوصیات این سدان اروپایی بیاندازیم تا بتوان با دید بازتر سیمبل تازه‌وارد را به جنگ رقبا در بازار فرستاد.
مشاوره رایگان