فروش اقساطی خودرو جک J5 اتومات

۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

جک J5 اتومات

نام خودرو:
جک J5 اتومات
قیمت:
۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی جک J5 اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی جک J5 اتومات

این سدان چینی با کمک و همراهی شرکت پینینفارینا ایتالیا(این شرکت که در سال ۱۹۳۰ توسط باتیستا فاربنا که خود یک طراح خودرو بود در شهر کامبیانو ایتالیا تاسیس شد و در زمینه بدنه سازی و طراحی خودرو فعالیت دارد) طراحی بدنه اش صورت گرفته است. در بین رقبای هم قیمتش از لحاظ طراحی در صدر قرار دارد. چراکه به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بهترین و زیباترین خودرو کمپانی چینی جک از لحاظ ظاهری می باشد. بیشتر این کارشناسان معتقدند که موارد زیر در خاص و زیبا شدن این خودرو داشته است:

  1. شکل جلو پنجره که به شکل شش‌ضلعی است
  2. چراغ‌های این خودرو در قسمت جلو خیلی جالب پیچیده شده
  3. در اطراف لامپ های مه شکن قسمت جلو روم کاری جالبی صورت پذیرفته

باید گفت که علی رقم مشکلات فراوان در گیربکس و ایجاد سروصدا برای سرنشینان ما شاهد یک پیشرانه خوب و معقول بر روی جک j5  هستیم. در کل باید گفت که یشرانه این خودرو ۱٫۸ لیتری است و ۴ سیلندر دارد. این پیشرانه در مدل اتومات قادر است ۱۴۳ اسب بخار قدرت تولید کند و گشتاورش هم ۱۶۵ نیوتن متر می باشد. جالب است بدانید که این موتور متعلق به خودروساز محبوب جهان یعنی میتسوبیشی است و همچنین به سیستم EDB همراه با فن‌آوری توزیع الکترونیکی نیروی ترمز هم تجهیز شده است.

کم بودن ارتفاع جک j5 در مدل اتوماتیک باعث شده تا در مواقعی که با دست اندازهای بد و غیر استاندارد که در ایران به وفور یافت می شود، مواجه می شوید شاهد این برخورد باشید. مشکلی که در مدل دستی به علت ارتفاع بیشتر دیده نمی شود.

 

 

مشخصات فنی جک J5 اتومات

pa_تعداد-سیلندر: 597
pa_حجم-موتور: 598
pa_حداكثر-گشتاور: 599
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_حداکثر-سرعت: 270
pa_طول-خودرو: 600
pa_عرض-خودرو: 601
pa_ارتفاع-خودرو: 418

تحویل فوری جک J5 اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک J5 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو جک J5 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو جک J5 اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک J5 اتومات تحویل فوری
قیمت خودرو ۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۵,۵۶۵,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۸۸۷,۵۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۵۶۱,۸۷۵ تومان

فروش اقساطی جک J5 اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک J5 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو جک J5 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو جک J5 اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک J5 اتومات
قیمت خودرو ۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۶,۶۷۸,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳,۴۶۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۸۷۴,۲۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۳۴۴,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۰۷۸,۸۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۹۱۹,۸۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی جک J5 اتومات می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت