فروش اقساطی خودرو جک J5 اتومات

۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو جک J5 اتومات

جک J5 اتومات

فروش اقساطی جک
نام خودرو:
جک J5 اتومات
قیمت:
۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی جک J5 اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی جک J5 اتومات

این سدان چینی با کمک و همراهی شرکت پینینفارینا ایتالیا(این شرکت که در سال ۱۹۳۰ توسط باتیستا فاربنا که خود یک طراح خودرو بود در شهر کامبیانو ایتالیا تاسیس شد و در زمینه بدنه سازی و طراحی خودرو فعالیت دارد) طراحی بدنه اش صورت گرفته است. در بین رقبای هم قیمتش از لحاظ طراحی در صدر قرار دارد. چراکه به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بهترین و زیباترین خودرو کمپانی چینی جک از لحاظ ظاهری می باشد. بیشتر این کارشناسان معتقدند که موارد زیر در خاص و زیبا شدن این خودرو داشته است:

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی جک j5دنده ای
55/000/00027/500/0001/406/5101/017/8821/021/973706/979مشخصات فنی
فروش اقساطی جک j5 اتومات
63/000/00031/500/0001/611/0941/165/938823/568809/813مشخصات فنی

  1. شکل جلو پنجره که به شکل شش‌ضلعی است
  2. چراغ‌های این خودرو در قسمت جلو خیلی جالب پیچیده شده
  3. در اطراف لامپ های مه شکن قسمت جلو روم کاری جالبی صورت پذیرفته

باید گفت که علی رقم مشکلات فراوان در گیربکس و ایجاد سروصدا برای سرنشینان ما شاهد یک پیشرانه خوب و معقول بر روی جک j5  هستیم. در کل باید گفت که یشرانه این خودرو ۱٫۸ لیتری است و ۴ سیلندر دارد. این پیشرانه در مدل اتومات قادر است ۱۴۳ اسب بخار قدرت تولید کند و گشتاورش هم ۱۶۵ نیوتن متر می باشد. جالب است بدانید که این موتور متعلق به خودروساز محبوب جهان یعنی میتسوبیشی است و همچنین به سیستم EDB همراه با فن‌آوری توزیع الکترونیکی نیروی ترمز هم تجهیز شده است.

کم بودن ارتفاع جک j5 در مدل اتوماتیک باعث شده تا در مواقعی که با دست اندازهای بد و غیر استاندارد که در ایران به وفور یافت می شود، مواجه می شوید شاهد این برخورد باشید. مشکلی که در مدل دستی به علت ارتفاع بیشتر دیده نمی شود.

مشخصات فنی جک J5 اتومات

تعداد سیلندر

1499

حجم موتور

111

حداكثر گشتاور

146

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

175

طول خودرو

4590

عرض خودرو

1465

ارتفاع خودرو

1465

تحویل فوری جک J5 اتومات

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک J5 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو جک J5 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو جک J5 اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک J5 اتومات تحویل فوری
قیمت خودرو ۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۶,۷۸۵,۶۲۵ تومان
۱۲ ماهه ۳,۸۲۵,۹۳۸ تومان
۲۴ ماهه ۲,۳۴۶,۰۹۴ تومان

فروش اقساطی جک J5 اتومات

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک J5 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو جک J5 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو جک J5 اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک J5 اتومات
قیمت خودرو ۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳,۴۶۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۸۷۴,۲۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۳۴۴,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۰۷۸,۸۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۹۱۹,۸۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی جک J5 اتومات می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
تیگو EXC7
مشاوره رایگان