فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو جک S5 اتومات

۹۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو جک S5 اتومات

جک S5 اتومات

Placeholder
نام خودرو:
جک S5 اتومات
قیمت:
۹۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی جک S5 اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی جک S5 اتومات

فروش اقساطی جک s5

 

 جک S5 اتومات در بازار خودرو‏های زیر ۱۰۰ میلیون ‏تومان ایران همه محصولات رنگ و بویی یکسان به خود گرفته ‏اند ؛ پیشرانه ‏های ضعیف و امکانات محدود ؛ کرمان‏ موتور با محصول جدیدی که از برند جک انتخاب کرده قصد دارد تمام این معادلات و تفکرات بازار را تغییر دهد و مفاهیم جدید و هیجان ‏انگیزی را در کلاس شاسی‏ بلند‏ها به مشتریان عرضه کند و تغییر را در کالبد شاسی‏ بلند جدید S5 به مشتریان ایرانی معرفی کند.

رونمایی از ظاهر جک S5 جدید و فروش آن با نسخه دنده ای باعث شد تا برخی حواشی برای کرمان موتور پیش آید. برخی گفتند که شرکت خود تمایل به عرضه نسخه جدید ندارد و برای کاهش هزینه های به مونتاژ نسخه فعلی راضی شده است. ولی اگر بخاطر آورید و کمی در فضای مجازی جستجو کنید، ظاهر جدید و فیس لیفت شده S5 با موتور ۱٫۵لیتری توربو و گیربکس دو کلاچه معرفی شده است و نمونه های دو لیتری که در تست های جهانی و ایرانی حضور داشتند و ظاهر جدید را با خود یدک می کشیدند، اصطلاحا سمپل و در حال آزمایش بودند. برخی منابع معتبر در خصوص دلیل اینکه ظاهر S5 اتوماتیک تغییر نکرده است، اینگونه می گویند: ((ظاهر جدید S5 اتوماتیک ورودی های هوای مخصوص خود را داشت که با موتورهای سرد یا همان ۱٫۵ لیتری توربو سازگار بوده است. با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، این ورودی های هوا جوابگوی موتور دو لیتری توربو نبوده و در بلند مدت برای خودرو مشکل ایجاد می کردند. از طرفی بخاطر سلیقه مردم ایران در خصوص موتورهای حجم بالا، احتمال داده می شد تا نسخه ۱٫۵ لیتری توربو در ایران موفقیت نسخه دو لیتری توربو را بدست نیاورد. لذا ظاهر قدیم که با موتور دو لیتری توربو همگام بود برای مدل اتوماتیک نیز انتخاب شد)).

 

 

 

 

فروش اقساطی جک s5

البته که اگر فردی ماشین باز باشید و از قضا اخبار خودروهای چینی هم برایتان جذاب باشد، می دانید که همین نسخه اتوماتیک با ظاهر قبلی تغییرات نسبت به مدل دنده ای دارد. رینگ های خودرو از ۱۷ اینچ به ۱۸ اینچی تغییر کرده اندو روی سپر جلو دو عدد سنسور پارک وجود دارد که از دور و نزدیک برای افراد علاقه مند قابل تشخیص است.

 

 

 

فروش لیزینگی خودرو با شرایط اقساطی شرکت  راشین خودرو مهرایرانیان  با اقساط ۶ تا ۲۴ ماه و ۲۴ تا ۶۰ ماه ارائه لیزینگی انواع خودرو های داخلی و خارجی با پیش پرداخت ۵۰ درصد و همچنین تحویل فوری

جهت اطلاع از فروش اقساطی خودرو جک S5 اتومات با مشاورین مجرب شرکت  راشین خودرو مهرایرانیان تماس بگیرید.

شرایط فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی جک S5دنده ای
84/000/00042/000/0002/148/1251/554/583943/3591/079/750مشخصات فنی
فروش اقساطی جک S5 اتومات
95/000/00047/500/0002/429/4271/758/1601/257/8131/221/146مشخصات فنی

نکته :

چون تمامی قیمت های خودرو متغیر هستند جهت اطلاع از قیمت روز خودرو با مشاورین ما تماس بگیرید

جک S5 شاسی بلند چینی زیبا یکی از خودرو های زیبای شرکت جک می باشد که در ایران به نمایندگی کرمان خودرو عرضه می شود. این خودرو یکی از خودرو های برتر شاسی بلند کشور می باشد که از قیمت مناسب تر و کارایی بالاتری برخوردار است. عقاب تیزرو شرکت کرمان خودرو از موتور ۲ لیتری توربوشارژ بهره می برد که شتاب گیری قابل توجهی دارد. شما می توانید سایر محصولات کرمان خودرو را مشاهده کنید و از شرایط فروش اقساطی خودرو کرمان خودرو استفاده کنید.
ظاهر جک S5 اگر چه از طراحی مفهومی شرکت های مشهور خودرو سازی الهام گرفته است ولی از نظر عملکرد دارای قابلیت های بسیار ی می باشد. جک S5 از کابین داخلی جاداری برخوردار است و بسیار مناسب سفر می باشد. در ادامه می توانید مشخصات فنی و شرایط فروش اقساطی خودرو  جک S5 را مشاهده کنید.

 

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

مشخصات فنی جک S5 اتومات

تعداد سیلندر

1997

حجم موتور

174

حداكثر گشتاور

235

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

180

طول خودرو

4475

عرض خودرو

1840

ارتفاع خودرو

1680

تحویل فوری جک S5 اتومات

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک S5 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو جک S5 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو جک S5 اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک S5 اتومات تحویل فوری
قیمت خودرو ۹۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۰,۴۳۶,۹۳۸ تومان
۱۲ ماهه ۵,۸۸۴,۶۵۶ تومان
۲۴ ماهه ۳,۶۰۸,۵۱۶ تومان

فروش اقساطی جک S5 اتومات

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک S5 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو جک S5 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو جک S5 اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک S5 اتومات
قیمت خودرو ۹۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۸,۷۶۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۵۸,۱۴۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۵,۳۲۹,۵۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۸۸۲,۷۷۵ تومان
۳۶ ماهه ۲,۰۶۷,۲۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۶۵۹,۴۱۳ تومان
۶۰ ماهه ۱,۴۱۴,۷۴۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی جک S5 اتومات می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی آزرا 2011 صفر فول
مشاوره رایگان