فروش اقساطی خودرو جک S5اتومات

۹۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان

جک S5اتومات

نام خودرو:
جک S5اتومات
قیمت:
۹۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی جک S5اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی جک S5اتومات

رونمایی از ظاهر S5 جدید و فروش آن با نسخه دنده ای باعث شد تا برخی حواشی برای کرمان موتور پیش آید. برخی گفتند که شرکت خود تمایل به عرضه نسخه جدید ندارد و برای کاهش هزینه های به مونتاژ نسخه فعلی راضی شده است. ولی اگر بخاطر آورید و کمی در فضای مجازی جستجو کنید، ظاهر جدید و فیس لیفت شده S5 با موتور ۱٫۵لیتری توربو و گیربکس دو کلاچه معرفی شده است و نمونه های دو لیتری که در تست های جهانی و ایرانی حضور داشتند و ظاهر جدید را با خود یدک می کشیدند، اصطلاحا سمپل و در حال آزمایش بودند. برخی منابع معتبر در خصوص دلیل اینکه ظاهر S5 اتوماتیک تغییر نکرده است، اینگونه می گویند: ((ظاهر جدید S5 اتوماتیک ورودی های هوای مخصوص خود را داشت که با موتورهای سرد یا همان ۱٫۵ لیتری توربو سازگار بوده است. با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، این ورودی های هوا جوابگوی موتور دو لیتری توربو نبوده و در بلند مدت برای خودرو مشکل ایجاد می کردند. از طرفی بخاطر سلیقه مردم ایران در خصوص موتورهای حجم بالا، احتمال داده می شد تا نسخه ۱٫۵ لیتری توربو در ایران موفقیت نسخه دو لیتری توربو را بدست نیاورد. لذا ظاهر قدیم که با موتور دو لیتری توربو همگام بود برای مدل اتوماتیک نیز انتخاب شد)).


البته که اگر فردی ماشین باز باشید و از قضا اخبار خودروهای چینی هم برایتان جذاب باشد، می دانید که همین نسخه اتوماتیک با ظاهر قبلی تغییرات نسبت به مدل دنده ای دارد. رینگ های خودرو از ۱۷ اینچ به ۱۸ اینچی تغییر کرده اندو روی سپر جلو دو عدد سنسور پارک وجود دارد که از دور و نزدیک برای افراد علاقه مند قابل تشخیص است.

 

 

 

مشخصات فنی جک S5اتومات

pa_تعداد-سیلندر: 484
pa_حجم-موتور: 602
pa_حداكثر-گشتاور: 603
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_حداکثر-سرعت: 314
pa_طول-خودرو: 385
pa_عرض-خودرو: 604
pa_ارتفاع-خودرو: 245

تحویل فوری جک S5اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک S5اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو جک S5اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو جک S5اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک S5اتومات تحویل فوری
قیمت خودرو ۹۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۸,۵۵۹,۵۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۴,۴۴۱,۲۵۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۴۰۲,۳۱۳ تومان

فروش اقساطی جک S5اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک S5اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو جک S5اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو جک S5اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک S5اتومات
قیمت خودرو ۹۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۸,۷۶۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۵۸,۱۴۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۰,۲۷۱,۴۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۵,۳۲۹,۵۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۸۸۲,۷۷۵ تومان
۳۶ ماهه ۲,۰۶۷,۲۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۶۵۹,۴۱۳ تومان
۶۰ ماهه ۱,۴۱۴,۷۴۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی جک S5اتومات می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت