فروش اقساطی خودرو جک S5 دنده ای

۸۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو جک S5 دنده ای

جک S5 دنده ای

نام خودرو:
جک S5 دنده ای
قیمت:
۸۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی جک S5 دنده ای
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی جک S5 دنده ای

این سدان چینی با کمک و همراهی شرکت پینینفارینا ایتالیا(این شرکت که در سال ۱۹۳۰ توسط باتیستا فاربنا که خود یک طراح خودرو بود در شهر کامبیانو ایتالیا تاسیس شد و در زمینه بدنه سازی و طراحی خودرو فعالیت دارد) طراحی بدنه اش صورت گرفته است. در بین رقبای هم قیمتش از لحاظ طراحی در صدر قرار دارد. چراکه به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بهترین و زیباترین خودرو کمپانی چینی جک از لحاظ ظاهری می باشد. بیشتر این کارشناسان معتقدند که موارد زیر در خاص و زیبا شدن این خودرو داشته است:

  1. شکل جلو پنجره که به شکل شش‌ضلعی است
  2. چراغ‌های این خودرو در قسمت جلو خیلی جالب پیچیده شده
  3. در اطراف لامپ های مه شکن قسمت جلو روم کاری جالبی صورت پذیرفته

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی جک S5دنده ای
84/000/00042/000/0002/148/1251/554/583943/3591/079/750مشخصات فنی
فروش اقساطی جک S5 اتومات
95/000/00047/500/0002/429/4271/758/1601/257/8131/221/146مشخصات فنی

 

باید گفت که علی رقم مشکلات فراوان در گیربکس و ایجاد سروصدا برای سرنشینان ما شاهد یک پیشرانه خوب و معقول بر روی جک j5  هستیم. در کل باید گفت که یشرانه این خودرو ۱٫۸ لیتری است و ۴ سیلندر دارد. این پیشرانه در مدل اتومات قادر است ۱۴۳ اسب بخار قدرت تولید کند و گشتاورش هم ۱۶۵ نیوتن متر می باشد. جالب است بدانید که این موتور متعلق به خودروساز محبوب جهان یعنی میتسوبیشی است و همچنین به سیستم EDB همراه با فن‌آوری توزیع الکترونیکی نیروی ترمز هم تجهیز شده است.

کم بودن ارتفاع جک j5 در مدل اتوماتیک باعث شده تا در مواقعی که با دست اندازهای بد و غیر استاندارد که در ایران به وفور یافت می شود، مواجه می شوید شاهد این برخورد باشید. مشکلی که در مدل دستی به علت ارتفاع بیشتر دیده نمی شود.

مشخصات فنی جک S5 دنده ای

تعداد سیلندر

1997

حجم موتور

174

حداكثر گشتاور

235

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

180

طول خودرو

4475

عرض خودرو

1840

ارتفاع خودرو

1680

تحویل فوری جک S5 دنده ای

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک S5 دنده ای شوید. فروش اقساطی خودرو جک S5 دنده ای به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو جک S5 دنده ای به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک S5 دنده ای تحویل فوری
قیمت خودرو ۸۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۹,۱۱۲,۱۲۵ تومان
۱۲ ماهه ۵,۱۳۷,۶۸۸ تومان
۲۴ ماهه ۳,۱۵۰,۴۶۹ تومان

فروش اقساطی جک S5 دنده ای

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو جک S5 دنده ای شوید. فروش اقساطی خودرو جک S5 دنده ای به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو جک S5 دنده ای به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی جک S5 دنده ای
قیمت خودرو ۸۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۳,۸۴۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۵۰,۷۶۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۴,۶۵۳,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۵۱۶,۸۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۸۰۴,۸۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۴۴۸,۷۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۱,۲۳۵,۱۶۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
فروش اقساطی رنو سیمبل
فروش اقساطی رنو سیمبل
برای بررسی رنو سیمبل و جایگاه آن در بازار خودرو ایران، بهتر است ابتدا نگاهی دوباره به خصوصیات این سدان اروپایی بیاندازیم تا بتوان با دید بازتر سیمبل تازه‌وارد را به جنگ رقبا در بازار فرستاد.
مشاوره رایگان