فروش اقساطی خودرو سراتو آپشنال مونتاژ

۹۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان

سراتو آپشنال مونتاژ

نام خودرو:
سراتو آپشنال مونتاژ
برند:
قیمت:
۹۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی سراتو آپشنال مونتاژ
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی سراتو آپشنال مونتاژ

یکی دیگر از تولیدات شرکت سایپا و شرکت های خارجی کیا سراتو می باشد که مونتاژ سراتو در ایران توسط سایپا انجام می شود. قیمت کیا سراتو ۲۰۰۰ به دلیل بهره وری از موتور قدرتمند و دنده اتوماتیک بیشتر از سراتو ۱٫۶ است.

این خودرو از سیستم سیستم ESC استفاده می کند تا در پیچ ها خودرو از مسیر خارج نشود. همچنین سراتو دارای سیستم VSM می باشد که ثبات و پایداری به خودرو می دهد. این خودرو پاسخ گوی نیاز های افراد مختلفی می باشد که راحتی و ایمنی را برای سرنشینان فراهم می کند.

 

 

سراتو ۲٫۰ آپشنال با آپشن‌های جدید نصب شده بسیار مناسب گردیده و در حدود ۱۴ میلیون تجهیزات جدید نسبت به مدل معمولی به آن اضافه شده است و به عبارتی این خودرو جدید از نظر مهندسی، کیفیت و شرایط تولید بسیار متفاوت و همچنین بهترین شرایط گارانتی و ارائه خدمات را خواهد داشت.

سراتو ۲۰۰۰ آپشنال از روز ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۵ روی خط تولید شرکت سایپا قرار گرفته است.

 

 

تفاوت آپشن سراتو ۲٫۰ آپشنال با مدل سراتو ۲٫۰ معمولی به شرح ذیل می‌باشد:

سانروف- سیستم قفل و سوئیچ هوشمند (Smart Key)- سیستم تعویض دنده پشت فرمان (Paddle Shifter)- مولتی مدیا و جی پی اس (رهیاب)- سنسور و دوربین دنده عقب- صندلی چرم – جلو آمپر جدید.

 

 

مشخصات فنی سراتو آپشنال مونتاژ

pa_تعداد-سیلندر: 318
pa_حجم-موتور: 312
pa_حداكثر-گشتاور: 319
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_حداکثر-سرعت: 320
pa_طول-خودرو: 321
pa_عرض-خودرو: 322
pa_ارتفاع-خودرو: 93

تحویل فوری سراتو آپشنال مونتاژ

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سراتو آپشنال مونتاژ شوید. فروش اقساطی خودرو سراتو آپشنال مونتاژ به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو سراتو آپشنال مونتاژ به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سراتو آپشنال مونتاژ تحویل فوری
قیمت خودرو ۹۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۹,۵۵۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۹,۵۵۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۸,۷۵۳,۸۳۳ تومان
۱۲ ماهه ۴,۵۴۲,۰۸۳ تومان
۲۴ ماهه ۲,۴۵۶,۸۵۴ تومان

فروش اقساطی سراتو آپشنال مونتاژ

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سراتو آپشنال مونتاژ شوید. فروش اقساطی خودرو سراتو آپشنال مونتاژ به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو سراتو آپشنال مونتاژ به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سراتو آپشنال مونتاژ
قیمت خودرو ۹۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۹,۶۴۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۵۹,۴۶۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۰,۵۰۴,۶۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۵,۴۵۰,۵۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۹۴۸,۲۲۵ تومان
۳۶ ماهه ۲,۱۱۴,۱۳۳ تومان
۴۸ ماهه ۱,۶۹۷,۰۸۸ تومان
۶۰ ماهه ۱,۴۴۶,۸۶۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی سراتو آپشنال مونتاژ می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت