فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو سمند Lx

۳۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو سمند Lx

سمند Lx

نام خودرو:
سمند Lx
قیمت:
۳۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی سمند Lx
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی سمند Lx

نقد و بررسی ایران خودرو سمند LX

در سمند LX با تغییراتی در چهره خودرو و همین طور آینه ها و چراغ خطرها در بخش عقب مجموعا شاهد چهره ای نو نسبت به خودرو سمند عادی هستیم.
طراحی داخلی خودرو سمند LX:
تفاوت چشم گیری در سمند LX نسبت به سمند عادی دیده نمی شود و تنها لوکس شدن داخل خودرو سالن آن را زیبا تر از سمند عادی کرده است.
ایمنی:
خودرو سمند LX از سوی شرکت انگلیسی مایرا استانداردهای ایمنی را کسب کرده اما با استانداردهای ایمنی روز فاصله زیادی دارد. رقابت در ایمنی میان خودرو سمند LX و ۴۰۵ رقابتی نزدیک است اما مهندسین طراح داخلی معتقد به ایمن تر بودن سمند LX هستند.

فروش اقساطی خودرو

 

فروش اقساطی سمند se

فروش اقساطی خودرو

سمند هم اکنون در مدلهای سمند معمولی، سمند EL، سمند SE، سمند ال‌ایکس با ۳ موتور EF7 بنزینی یا پایه گاز سوز و TU5 اتوماتیک یا دنده‌ای و XU7JPL3، سمند سورن، سورن ELX، سمند سریر با موتور XU7JPL4 و سمند سفارشی LX موجود است. همچنین مدل‌های دیگری برای خانواده سمند طراحی شده‌اند ولی در حد یک طرح باقی‌ماندند. همچنین مدلی ارتقاء یافته با اسم دنا در سال ۱۳۹۳ به فروش گذاشته شده است.

طراحی موتور، بدنه و شاسی این خودرو توسط شرکتهای انگلیسی و فرانسوی انجام شده و قالبهای اصلی آن ژاپنی می‌باشدو جیگ و فیکسچرهای آن وهمچنین طراحی خط تولیدش کار شرکت کره‌ای ووشین می‌باشد. سمند که خودروی ملی نیز نامیده می‌شود بر اساس پلتفورم پژو ۴۰۵ ساخته شده‌است. طراحی بدنه خودرو در شرکت فرست اتوموتیو که یک شرکت طراحی انگلیسی است صورت گرفته‌است، این طرح توسط ایران خودرو خریداری شد و تغییرات جزیی در آن صورت گرفت. موتور این خودرو نیز ساخت پژو است که البته موتور ۱۷۰۰cc دوگانه سوز نیز برای آن توسط ایران خودرو با همکاری آلمان با نام EF7 ساخته شده‌است. قالب‌های اصلی بدنه خودرو (قطعات بیرونی یا به اصطلاح قالب‌سازان آتر) ساخت شرکت میازو ژاپن می‌باشد.

فروش اقساطی سمند se

فروش اقساطی خودرو

سمند سال که به سمند ۸۵ هم معروف است ،  در راستای ارتقاء هر چه بیش تر نام  LX با تحولاتی بیش تر به بازار عرضه و جایگزین  LX شد . تغییرات ایجاد شده در سمند سال نسبت به ال ایکس را از طراحی داخلی شروع می کنیم . سطح کیفی موارد استفاده شده در داشبورد خودرو افزایش یافته اند و در آن از موکتهای کف طرح تافتینگ، کفپوشهای فرشی و داشبورد طرح  SLUSH MOULDING استفاده شده است . در این مدل پمپ بنزین به داخل باک منتقل شده و دیگر صداهای اضافی به اتاق منتقل نمی شوند . با استفاده از سیستم پخش  Alpine به جای سیستم پخش قبلی سمند ال ایکس کیفیت سیستم صوتی این خودرو با استفاده از ۴ بلند گو افزایش یافته و علاوه بر این موارد کارآیی سیستم هشدار دهنده خودرو و عملکرد سنسور های عقب بهبود یافته اند . مکانیزم تنظیم الکتریکی صندلی های جلو هم با کاهش صدای تغییرات و افزایش سرعت و در کل بهبود این عملکرد ها شرایط بهتری را به وجود آورده اند .

دو معضل بزرگ ال ایکس در سمند سال مورد بررسی و ارتقاء قرار گرفته اند . ترمز ها از نظر قدرت و عملکرد ارتقاء نسبی پیدا کرده اند ، در سیستم تعلیق خودرو نیز برای عملکرد بهتر و نرم تر شاهد تغییراتی هستیم و شلنگ های سوخت رسانی تغییر یافته اند . از جمله تغییرات دیگری که در بخش داخلی خودرو می توان به آن ها اشاره کرد ، همرنگ شدن کمربند های ایمنی با تجهیزات رفاهی داخلی خودرو و نرم تر شدن موارد مورد استفاده در داشبورد جدید سمند سال هستند . در طراحی خارجی این خودرو  لنز عدسی ها در چراغ جلو حذف شده اند اما این تغییر آن چنان که باید تفاوت خاصی در دید بیننده ایجاد نمی کند . جلوپنجره جدید سمند سال طراحی به روز تر و متفاوت تری را نسبت به ال ایکس نشان می دهد اما همچنان از نظر طراحان خودرو در ایران این رویه جذابیت های نمای جلو سمند ال ایکس را از بین برده است . سپر و چراغ های عقب نیز تغییراتی در جهت بهبود طراحی فنی بوده اند .

 

 

 

فروش اقساطی سمند se

فروش اقساطی خودرو

رینگ های ۵ پره جایگزین رینگ های قبلی ال ایکس شده اند و نمایی متفاوت از کناره ها را بوجود آورده اند . ستون درب ها تقویت شده اند و درب های جلو به سیستم خود بستگی که باعث بسته شدن راحت تر درب ها می شوند مجهز شده اند . موتور ملی  نیز یکی از انواع موتورهای قابل انتخاب برای این خودرو است. موتور ملی با کد EF7 دارای حجم موتور ‌۷/۱ لیتری و تنفس طبیعی، با ‌۱۰۰سی‌سی حجم موتور کمتر نسبت به موتور حال حاضر سمند که طراحی گروه psa فرانسه است، در حالت کار با بنزین ‌۲۰ درصد و در حالت استفاده از گاز حتیاز موتور کنونی سمند بنزین‌سوز توان بیشتری دارد. دستیابی به منحنی گشتاور مطلوب‌تر با حداکثر گشتاور شش درصد بیشتر ازموتور کنونی سمند در حالت بنزین‌سوز، از جمله مشخصات این موتور است. همچنین حداکثر افت توان در حالت گاز سوز بودن نسبت به بنزین شش درصد استکه از نظر راننده آن چنان محسوس نیست . در حالی که این میزان برای موتورهای موجود ‌۱۱ تا ‌۱۵ درصد گزارش شده است.

برخی از فروشندگان سمند ef7 داشبورد جدید یورو ۴ را با آپشن هایی مانند : قفل مرکزی باریموت رادیویی و سیستم ضدسرقت ایموبلایزر و دزدگیر هوشمند فابریک و دسترسی به صندوق عقب از داخل خودرو و ترمز ABS ضد قفل و سنسور دنده عقب و فرمان تمام هیدرولیک و سیستم عیب یاب هشدار دهنده و کامپیوتر سخنگو و شیشه ها و آینه ها و صندلیها و درب صندوق عقب برقی به خریداران عرضه میکنند و تعدادی از آن ها نیز با کارت طلایی ۳ ساله و بیمه شخص ثالث ۱ ساله به خریدار تحویل داده میشود.

به گزارش ساتین :این خودرو با قابلیت موتور پایه گاز سوز از ۱۱۴ اسب بخار قدرت برخوردار است و مصرف سوخت مناسبی دارد به طوری که در جاده زیر ۷ لیتر سوخت در ۱۰۰ کیلومتر مصرف میکند. قیمت سمند ef7 داشبورد جدید یورو ۴ طبق اعلام گروه خودروسازی ایران خودرو ۳۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است اما طبق شرایط منعطف ایران خودرو عرضه آن با اقساط ۲۴ ماهه نیز امکان پذیر شده است.

جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

شرایط فروش ویژه

مشخصات فنی سمند Lx

تعداد سیلندر

1645

حجم موتور

"113 اسب بخار در 6000 دور در دقيقه (بنزين) 100 اسب بخار در 6000 دور در دقيقه (گاز)"

حداكثر گشتاور

"155 نيوتن متر در(4500-3500) دور در دقيقه (بنزين) 136 نيوتن متر در (4500-3500) دور در دقيقه (گاز)"

نسبت تراكم

11

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

190 بنزين،180 گاز

شتاب صفر تا 100

"12 بنزين 13.2 گاز"

طول خودرو

4502

عرض خودرو

1903

ارتفاع خودرو

1460

تحویل فوری سمند Lx

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سمند Lx شوید. فروش اقساطی خودرو سمند Lx به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو سمند Lx به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سمند Lx تحویل فوری
قیمت خودرو ۳۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۱۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۳,۲۹۵,۸۷۵ تومان
۱۲ ماهه ۱,۸۵۸,۳۱۳ تومان
۲۴ ماهه ۱,۱۳۹,۵۳۱ تومان

فروش اقساطی سمند Lx

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سمند Lx شوید. فروش اقساطی خودرو سمند Lx به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو سمند Lx به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سمند Lx
قیمت خودرو ۳۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۱۲,۲۴۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۱۸,۳۶۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۱,۶۸۳,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۹۱۰,۳۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۶۵۲,۸۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۵۲۴,۰۲۵ تومان
۶۰ ماهه ۴۴۶,۷۶۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی سمند Lx می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی آزرا 2011 صفر فول
مشاوره رایگان