فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10

۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10

سوزوکی ویتارا کلاس۱۰

نام خودرو:
سوزوکی ویتارا کلاس10
قیمت:
۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی سوزوکی ویتارا کلاس10

سوزوکی ویتارا کلاس۱۰

 

شركت ايران خودرو در راستاي پاسخگويي به تقاضاي مشتريان با ھمكاري شركت سوزوكي ژاپن طي پروژه اي مشترك، اقدام به تغییراتي در طراحي نماي بیروني و ارتقاء سطح تجھیزات رفاھي اين خودرو نموده است.

سوزوکی گرند ويتارا ، سبك ايده آل زندگي

خودرو سوزوكي گرند ويتارا، خودرويي شناخته شده در سطح بین المللي بوده و طي ده سال در ايران توانسته اعتماد مصرف كنندگان خويش را در ابعاد گوناگون فني، ايمني و كیفیت جلب نمايد.

مھمترين تغییرات انجام شده درخودرو سوزوكي گرندويتارا فیس لیفت آپشن اتوماتیك باكد كلاس (۵۰۶۱۰) و دستي باكد كلاس (۵۰۷۱۰) به شرح ذيل می‌باشد

HDLKD سوزوکی ویتارا ۲٫۴ نیوفیس کلاس ۹ شرکت ایران خودرو

در گرند ویتارای ۲۴۰۰سی سی ایمنی ابعاد گسترده تری یافته و به تکامل رسیده است :

نصب دو ایربگ جلو برای راننده و سرنشین به صورت استاندارد و نیز دو ایربگ کناری برای سرنشینان جلو و دو ایربگ پرده ای در ستون ها برای سرنشینان جلو و عقب در مدل فول گویای سطح حداکثر ایمنی این خودرو می باشد

ترکیب سیستم ترمز ضد قفل (ABS) با توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) و سیستم مکمل ترمز (Break Assist) و ترمزهای دیسکی در هر چهار چرخ توقفی مطمئن را به ارمغان می آورد .

در سراسر سقف خودرو و همچنین تمامی ستون ها ضربه گیرهایی قرار گرفته است تا آسیب های ناشی از تصادف را به حداقل برساند

مجموعه عوامل فوق به همراه سایر ملاحظاتی که در ایمنی فعال و غیر فعال خودرو لحاظ شده است مانند سیستم قطع خودکار سوخت و … موجب شده که گرند ویتارا چندین آزمایش تصادف را از معتبرترین موسسه تست تصادف دنیا (EuroNCAP) با کسب بالاترین امتیازها پشت سر بگذارد .

 :

سان روف

تودوزي چرم

غربیلك فرمان چرمي

 

آيینه‌ھای برقي تاشو راھنمادار

مشخصات فني خودرو “سوزوكي گرند ويتارا فيس ليفت آپشن” اتوماتیک و دستی ۲۴۰۰:

– ۴ سیلندر ۲۴۰۰ سی سی

– حداکثر توان موتور (اسب بخار) : ۱۶۹/۶۰۰۰

– دو ديفرانسيل چهار حالته (۴WD)

مشخصات فنی سوزوکی ویتارا کلاس10

تعداد سیلندر

2400

حجم موتور

169/6000

حداكثر گشتاور

227/3800

نسبت تراكم

10.5 بر يك

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

185

شتاب صفر تا 100

11.7

طول خودرو

9

عرض خودرو

2781

ارتفاع خودرو

1810

تحویل فوری سوزوکی ویتارا کلاس10

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10 شوید. فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10 تحویل فوری
قیمت خودرو ۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۷۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۷۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۵,۸۳۳,۱۲۵ تومان
۱۲ ماهه ۸,۹۲۷,۱۸۸ تومان
۲۴ ماهه ۵,۴۷۴,۲۱۹ تومان

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10 شوید. فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10
قیمت خودرو ۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۵۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۸۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۸,۰۸۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۴,۳۷۳,۲۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۳,۱۳۶,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۲,۵۱۷,۳۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۲,۱۴۶,۲۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
نیسان جوک اسپورت 2018
فروش اقساطی نیسان جوک
فروش اقساطی نیسان جوک توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان