فروش اقساطی خودرو لیفان X60 اتومات

۶۷,۲۵۰,۰۰۰ تومان

لیفان X60 اتومات

نام خودرو:
لیفان X60 اتومات
قیمت:
۶۷,۲۵۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی لیفان X60 اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی لیفان X60 اتومات

 

 

مشخصات فنی لیفان X60 اتومات

pa_تعداد-سیلندر: 591
pa_حجم-موتور: 592
pa_حداكثر-گشتاور: 593
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_حداکثر-سرعت: 250
pa_طول-خودرو: 594
pa_عرض-خودرو: 595
pa_ارتفاع-خودرو: 596

تحویل فوری لیفان X60 اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو لیفان X60 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو لیفان X60 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو لیفان X60 اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی لیفان X60 اتومات تحویل فوری
قیمت خودرو ۶۷,۲۵۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۳,۶۲۵,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۳,۶۲۵,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۵,۹۴۰,۴۱۷ تومان
۱۲ ماهه ۳,۰۸۲,۲۹۲ تومان
۲۴ ماهه ۱,۶۶۷,۲۴۰ تومان

فروش اقساطی لیفان X60 اتومات

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو لیفان X60 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو لیفان X60 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو لیفان X60 اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی لیفان X60 اتومات
قیمت خودرو ۶۷,۲۵۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۴۰,۳۵۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۷,۱۲۸,۵۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳,۶۹۸,۷۵۰ تومان
۲۴ ماهه ۲,۰۰۰,۶۸۸ تومان
۳۶ ماهه ۱,۴۳۴,۶۶۷ تومان
۴۸ ماهه ۱,۱۵۱,۶۵۶ تومان
۶۰ ماهه ۹۸۱,۸۵۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی لیفان X60 اتومات می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت