فروش اقساطی خودرو پارس تندر

۴۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان

پارس تندر

نام خودرو:
پارس تندر
قیمت:
۴۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی پارس تندر
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی پارس تندر

چهره جديد تندر۹۰ رونمايي شد

به گزارش خبرخودرو، مراسم رونمایی از فیس لیفت تندر ۹۰ ، با حضور جمعی از مدیران گروه خودروسازی سایپا ، در شرکت پارس خودرو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، مدیر عامل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع سایپا در این مراسم گفت: تندر ۹۰، از نقطه نظر تکنینکی و تحقیقاتی ، خودرویی بسیار مطلوب و قابل قبول در سطح دنیا و ایران می باشد و آینده بسیار خوبی را برای این خودرو پیش بینی می کنیم.

دکتر زارعی افزود : استراتژی سایپا در برنامه سمت ۹۰ کاملاً مشخص است ، چنانکه مرکز تحقیقات موظف است هر ۳۰ سال یک فیس لیفت برای خودروهای تولیدی سایپا برنامه ریزی و اجرا نمایند .

وی اظهار داشت : این گروه دو محمل برای حرکت دارد که یکی برنامه استراتژیک کل سایپا برای خودروهای جدید و خودروهای فیس لیفت و دیگری روش اجرایی کردن آن است ، که هر دو در کنار هم راه خود را یافته و در حرکت هستند.

وی گفت : زمانی که خودرو در خیابانها حرکت مینماید کلینیکی از آن گرفته می شود ، چرا که حتماً باید نقطه نظرات مشتریان دیده شود و سپس از دست اندرکاران و صاحب نظران ، دعوت می شود و در مرد خودروتندر ۹۰ این اتفاق صورت پذیرفت.

مدیر عامل مرکز تحقیقات و نو آوری سایپا با اشاره به اینکه این خودرو، برای ۵۰ تا ۱۰ سال آینده خودرویی مطمئن پیش بینی شده است ، اظهار داشت : با توجه به نیت و استراتژی سایپا تندر ۹۰ اساساً خودرویی آینده دار است و بر همین اساس کلینیکی از این خودرو گرفته شد. تا آنچه به دست مشتریان می رسد یک گام جلو تر رفته و خودرویی مطابق با ذائقه و سلایق ایرانیها ، طراحی و تولید گردد.

زارعی با بیان اینکه اول چیزی که در نظر سنجی ها مطرح بود تغییرات ظاهری این خودرو بود ، تصریح کرد: در مورد تزئینات داخلی ، مصرف کنندگان نظری ندانشتند و آنچه که مردم را نگران می کرد ، مشکل ظاهری این خودرو بود.

وی در ادامه به تغییرات ظاهری این خودرو شاره کرد و گفت: سپر و چراغ جلو و عقب و صندوق عقب این خودرو در فیس لیفت جدید تغییر نموده است و تغییراتی در موتور و تزئینات داخلی ان داده نشده است ، چرا که در مورد بحث قوای محرکه و فرمان پذیری ، این خوردو ، در کلاس بسیار خوبی قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تغییرات اساسی در این خودرو داده نشده ، این خودرو به راحتی می تواند تستهای مورد نظر را طی کند و تغییرات کوچکی که هم داده شده از ابتدا با اطلاع شرکت رنو رسیده است.

وی افزود : در سه ماه گذشته گروه کاری با شرکت رنو تشکیل شده است تا کار به تولید انبوه برسد و نمایندگان هر دو شرکت نیز مشخص گردیده اند و در برنامه داریم که تا سه ماه اول سال ۸۸ این خودرو به بازار عرضه خواهد شد.

وی در پایان به استراتژی سایپا در بحث مطالعات اقتصادی اشاره و تصریح کرد : قاعده حرکت سایپا در بحث تولید خودرو و مطالعات اقتصادی این بوده که تولیدات کمترین هزینه و بالاترین راندمان را داشته باشند و ما در مرکز تحقیقات نیز بر این سمت در حرکت بوده و معتقدیم که با کمترین تغییرات در شکل ظاهری خودرو ،می توانیم سلایق و ذائقه ها را پاسخ گو باشیم.

 

 

مشخصات فنی پارس تندر

pa_تعداد-سیلندر: 346
pa_حجم-موتور: 347
pa_حداكثر-گشتاور: 348
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_حداکثر-سرعت: 349
pa_شتاب-صفر-تا-100: 271
pa_طول-خودرو: 350
pa_عرض-خودرو: 351
pa_ارتفاع-خودرو: 352

تحویل فوری پارس تندر

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو پارس تندر شوید. فروش اقساطی خودرو پارس تندر به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو پارس تندر به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی پارس تندر تحویل فوری
پیش‌پرداخت ۲۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۳,۵۸۶,۳۳۳ تومان
۱۲ ماهه ۱,۸۶۰,۸۳۳ تومان
۲۴ ماهه ۱,۰۰۶,۵۴۲ تومان

فروش اقساطی پارس تندر

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو پارس تندر شوید. فروش اقساطی خودرو پارس تندر به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو پارس تندر به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی پارس تندر
پیش‌پرداخت ۱۶,۲۴۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۴,۳۶۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۴,۳۰۳,۶۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۲۳۳,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۲۰۷,۸۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۸۶۶,۱۳۳ تومان
۴۸ ماهه ۶۹۵,۲۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۵۹۲,۷۶۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی پارس تندر می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت