فروش اقساطی خودرو MVM 550 دنده ای

۵۳,۴۶۰,۰۰۰ تومان

MVM 550 دنده ای

نام خودرو:
MVM 550 دنده ای
قیمت:
۵۳,۴۶۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی MVM 550 دنده ای
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی MVM 550 دنده ای

 

 

مشخصات فنی MVM 550 دنده ای

pa_تعداد-سیلندر: 625
pa_حجم-موتور: 626
pa_حداكثر-گشتاور: 313
pa_نسبت-تراكم: 296
pa_تعداد-سوپاپ: 88
pa_حداکثر-سرعت: 270
pa_طول-خودرو: 606
pa_عرض-خودرو: 445
pa_ارتفاع-خودرو: 627

تحویل فوری MVM 550 دنده ای

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو MVM 550 دنده ای شوید. فروش اقساطی خودرو MVM 550 دنده ای به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو MVM 550 دنده ای به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی MVM 550 دنده ای تحویل فوری
قیمت خودرو ۵۳,۴۶۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۶,۷۳۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۲۶,۷۳۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۴,۷۲۲,۳۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۴۵۰,۲۵۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۳۲۵,۳۶۳ تومان

فروش اقساطی MVM 550 دنده ای

با وارنا خودرو پرشین می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو MVM 550 دنده ای شوید. فروش اقساطی خودرو MVM 550 دنده ای به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو MVM 550 دنده ای به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی MVM 550 دنده ای
قیمت خودرو ۵۳,۴۶۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۱,۳۸۴,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۲,۰۷۶,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۵,۶۶۶,۷۶۰ تومان
۱۲ ماهه ۲,۹۴۰,۳۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۵۹۰,۴۳۵ تومان
۳۶ ماهه ۱,۱۴۰,۴۸۰ تومان
۴۸ ماهه ۹۱۵,۵۰۳ تومان
۶۰ ماهه ۷۸۰,۵۱۶ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی MVM 550 دنده ای می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت