فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو MVM X22 اتومات

۶۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو MVM X22 اتومات

MVM X22 اتومات

Placeholder
نام خودرو:
MVM X22 اتومات
قیمت:
۶۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی MVM X22 اتومات
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی MVM X22 اتومات

فروش اقساطی MVM X22 اتومات

 MVM X22 اتومات شرکت صنایع خودروسازی مدیران (“MVM”، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین در سال ۱۳۸۱ کار خود را در منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی ارگ جدید بم شروع کرد. این شرکت یکی از زیر مجموعه‌های شرکت کرمان خودرو است که به فروش خودروهای کمپانی چینی چری «Chery» در بازارهای داخلی می‌پردازد. محصول جدید این شرکت خودروسازی، ام وی ام X22 است که در بازارهای جهانی با نام‌های مختلفی از جمله Chery Tiggo 2 و یا Chery Tiggo 3x شناخته می‌شود.

فروش لیزینگی خودرو با شرایط اقساطی شرکت  راشین خودرو مهرایرانیان  با اقساط ۶ تا ۲۴ ماه و ۲۴ تا ۶۰ ماه ارائه لیزینگی انواع خودرو های داخلی و خارجی با پیش پرداخت ۵۰ درصد و همچنین تحویل فوری

بازار خودروهای شاسی بلند (SUV) چینی در داخل ایران بسیار داغ شده و این خودروهای نیمه‌لوکس، روز به روز خریداران بیشتری را به خود جذب می‌کنند. در این میان، خودروهایی با قیمت کمتر و امکانات رفاهی بیشتر توانستند مشتریان خوبی برای خود دست و پا کنند. در میان خودرهای شاسی بلند چینی بازار که در رنج قیمتی پایینی قرار دارند، خودروی لیفان X60 و رنو ساندرو استپ وی به نسبت دارای طرفداران بیشتری بودند و البته از زمان عرضه‌ی آن‌ها، مدت زیادی می‌گذرد. اما شرکت داخلی مدیران خودرو (MVM) ترجیح داده تا حالا شانس خود را در این سگمنت هم امتحان کند و با عرضه‌ی محصول جدید ام وی ام X22 رسماً وارد رقابت با این خودروها شده است. این محصول علی رغم ضعف‌های موجود، رقیب سرسختی برای X60 و استپ وی محسوب می‌شود و باید دید که تا چه اندازه می‌تواند نظر مشتریان را به خود جلب کند.

فروش اقساطی خودرو

پیشرانه قابل سفارش در این خودرو مدل های نیم لیتری تنفس طبیعی است این موتور قدرت ۱۰۵ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و حداکثر گشتاور ۱۳۵ نیوتن متر در دور موتور ۲۷۵۰ر بر دقیقه را به مرحله تولید میرساند با این مدت ناچیزی که توسط این موتور به خودرو منتقل می‌شود نمی‌توان از شتاب گیری کم این خودرو  داشت سرعت ام وی ام ایکس ۲۲ سال ۹۷ در زمانی بیشتر از ۱۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت رسیده نهایت سرعتی که از این خودرو می‌توان انتظار داشت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی ام وی ام ایکس ۲۲

 

 

فروش اقساطی خودرو

شرایط فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی mvm x22 دنده ای
57/400/00028/700/0001/467/8851/062/299691/797737/829مشخصات فنی
فروش اقساطی mvm x22 اتومات
65/400/00032/700/0001/672/4691/210/354859/505840/663مشخصات فنی

نکته :

چون تمامی قیمت های خودرو متغیر هستند جهت اطلاع از قیمت روز خودرو با مشاورین ما تماس بگیرید

فروش اقساطی خودرو

خودروی ام وی ام X22 از طراحی جوان‌پسند و اسپورتی برخوردار است که به سرعت نظر قشر جوان را به خود جذب می‌کند. ظاهر جلوی خودرو بسیار شبیه به مدل هاچ‌بک MVM 315 است اما این شباهت تنها در بخش ظاهری خلاصه می‌شود و این خودرو در عمل تفاوت‌های عملکردی و تجهیزاتی زیادی با یکدیگر دارند. فضای داخلی X22 با ۲۸ میلی‌متر فاصله‌ی محوری بیشتر از MVM 315، به نسبت جادارتر به نظر می‌رسد.

فروش اقساطی MVM X22 اتومات

در نمای جانبی خودرو، رینگ‌های اسپورت X22 و طراحی دو رنگ آن بیش از پیش خود را نمایان می‌کنند. اما شاید مشکل اصلی طراحی ظاهری خودرو را بتوان در نمای عقب آن پیدا کرد، جایی که شرکت چینی Chery ریسک زیادی کرده و یک طراحی منحصر به فرد را ارائه کرده است که البته چندان جذاب به نظر نمی‌رسد. به خصوص فرم چراغ‌ها و سپر عقب از طراحی‌های اسپرت فاصله دارد. فضای بار هم به خوبی انتخاب شده و مناسب است، هر چند در صورت وجود فضای بیشتر یا قابلیت خواباندن ردیف صندلی‌های عقب، این فضا می‌توانست سودمندتر باشد.

فروش اقساطی خودرو

جهت اطلاع از فروش اقساطی خودرو MVM X22 اتومات با مشاورین مجرب شرکت راشین خودرو مهرایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

مشخصات فنی MVM X22 اتومات

تعداد سیلندر

1497

حجم موتور

107

حداكثر گشتاور

140

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

170

طول خودرو

4188

عرض خودرو

1686

ارتفاع خودرو

1480

تحویل فوری MVM X22 اتومات

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو MVM X22 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو MVM X22 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو MVM X22 اتومات به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی MVM X22 اتومات تحویل فوری
قیمت خودرو ۶۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۳۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۷,۰۴۴,۱۲۵ تومان
۱۲ ماهه ۳,۹۷۱,۶۸۸ تومان
۲۴ ماهه ۲,۴۳۵,۴۶۹ تومان

فروش اقساطی MVM X22 اتومات

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو MVM X22 اتومات شوید. فروش اقساطی خودرو MVM X22 اتومات به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو MVM X22 اتومات به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی MVM X22 اتومات
قیمت خودرو ۶۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۲۶,۱۶۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۳۹,۲۴۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۳,۵۹۷,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۱,۹۴۵,۶۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۱,۳۹۵,۲۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۱,۱۱۹,۹۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۹۵۴,۸۴۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی MVM X22 اتومات می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی آزرا 2011 صفر فول
مشاوره رایگان