فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو ds 3 مدل 2019

تومان
فروش اقساطی خودرو ds 3 مدل 2019

ds 3 مدل ۲۰۱۹

Placeholder
نام خودرو:
ds 3 مدل 2019
برند:
قیمت:
تومان
فروش اقساطی ds 3 مدل 2019
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی ds 3 مدل 2019

فروش اقساطی ds 3 مدل ۲۰۱۹

 

فروش اقساطی محصولات ds فرانسوی در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

DS 3 بر پایه supermini C3 است، اما تعلیق آن تنظیم شده است تا شخصیت ورزشی بیشتری داشته باشد. کنترل بهتر بدن بدان معنی است که آن را به عنوان flummoxed توسط ضربه بزرگ و یا ترمز شدید نیست، اما کیفیت سواری آن بزرگ نیست. این شرکت، هر جایی که باشد، و فایده را بر روی سطوح بد است. نسخه های با چرخ های آلیاژی بزرگتر حتی گمراه کننده اند.

 

 

DS به ۳ شخصیت پر جنب و جوش داده شده به نظر می رسد. فرمان به سرعت پاسخ می دهد، به طوری که ماشین به شدت به گوشه ها تبدیل می شود و احساس می کند در سراسر شهر پر جنب و جوش است. در سرعت های بالاتر لاستیک ها به خوبی عمل می کنند و حرکات بدن به راحتی کنترل می شود، اما DS 3 به هیچ وجه به عنوان مینی تشکیل شده یا جذاب نیست و فرمان به شما چیزی در مورد آنچه در زیر چرخ ها نمی گذارد، به شما نمی گوید.

 

DS 3 برای یک ماشین کوچک متمدن است، اما پالایش بسیار وابسته به نسخه ای است که شما برای آن انجام می دهید. موتور توربوشارژ ۱٫۶ THP صاف و آرام است، در حالی که واحدهای سه سیلندر پایین تر از پایین تر هستند، بنابراین در بزرگراه خاموش نیستند.

موتورهای دیزلی در میان نرمترین در اطراف هستند، اما همه نسخه ها با یک گیربکس دستی دارای عملکرد کلاچ مبهم و چرخ دنده ای نسبتا پشم بود که کمتر خوشایند هستند.

سر و صدای جاده یک موضوع است اگر شما یک ماشین با چرخ های ۱۷in داشته باشید، هر چند هر DS 3 سر و صدای باد را به میزان قابل قبول نگه می دارد.

 

 

شما یک راه طولانی را از پشت شیشه جلو می گیرید، بنابراین می توانید احساس کنید که شما یک MPV کوچک را رانندگی می کنید. پدال ها نیز افست شده اند، که باعث می شود موقعیت رانندگی کمی ناخوشایند باشد. دست کم فرمان برای رسیدن و ارتفاع در تمامی مدل ها تنظیم می شود، بنابراین طول می کشد تا راحت شود.

صندلی های جلو حمایت می کنند، گرچه ممکن است برخی از صندلی های ورزشی شدید تقویت شده برخی از مدل های محدود کننده را پیدا کنند. در اصل، طرح داشبورد بسیار کاربر پسند است، اما یک دید کلی مرکزی دیجیتال می تواند در یک نگاه دشوار باشد و استریو در کنسول مرکزی کمی کم است.

 

دید به جلو با کمی ضخامت از ستون های شیشه ای ضخیم و به آرامی شیب دار DS 3 به خطر می افتد و این به این معنا نیست که شما از راه دور به عقب از شیشه جلو می روید. پنجره های جانبی و عقب در سمت کوچک هستند، به این معنی که دید بیش از حد شانه و عقب می تواند بهتر باشد، اما دید کلی، خوب است.

آینه های گرم شده و چراغهای جلو و اتوماتیک برای استاندارد های سطوح تراز بالاتر و گزینه های نسبتا مقرون به صرفه برای دو ارزان تر مدل استاندارد هستند. سنسورهای پارکینگ جلو و یا عقب، بسته به تر و تمیز، به طور استاندارد یا اختیاری، مانند یک دوربین عقب است.

 

تمام نسخه های DS 3 با یک سیستم سرگرمی صفحه نمایش ۷٫ ۰ اینچ است که در مقایسه با مینی iDrive و یا سیستم MMI Audi A1 آهسته و کم هزینه است. این به عنوان استاندارد با یک رادیو DAB، بلوتوث و سوکت های ورودی کمکی و USB می آید. در تمامی نسخه ها از ابتدایی شیک، شما نیز از Apple CarPlay و Android Auto Interfaces استفاده می کنید، بنابراین می توانید برنامه های گوشی های هوشمند خود را از طریق صفحه ماشین استفاده کنید. ناوبری ماهواره ای بر روی همه مدل های تر و تمیز شیک است.

تمام مدل ها دارای کنترل های صوتی کنترل فرمان هستند – آنها یک برکت هستند؛ چرا که استریو دارای دکمه های کوچک و کوچک است و در مرکز کنسول پایین قرار دارد. اطلاعات نمایش داده شده بالای آن نیز در سمت کوچک است و ظاهر نسبتا تاریخی دارد.

 

د DS نام تجاری حق بیمه سیتروئن است و DS 3 به اندازه کافی برای توجیه این وضعیت است. داشبورد تخیلی طراحی شده با شمارنده های کروم ریمم و پانل های رنگی باعث می شود که کابین واقعی DS 3 واقعی تر شود و کیفیت داخلی برش بالای C3 بر اساس آن، با مواد مستحکم تر و جذاب تر است. به ناچار، برخی از اجزای تابلو و اجزای عملکردی با مدلهای جریان اصلی سیتروئن به اشتراک گذاشته میشوند و در نتیجه کابین DS 3 احساس سفارشی در مورد مینی ندارد.

 

DS 3 دارای یک روکش پشتی است، اما صندلی های زیادی وجود دارد که در صندلی های جلو وجود دارد و تنها به اندازه کافی بلند می شود. صندلی راننده ارتفاع قابل تنظیم برای همه مدل ها است. نسخه های ارزان تر از صندلی مسافر قابل تنظیم است.

فضای ذخیره سازی برای کلفت کافی است، اما چیزی بیشتر نیست. مخازن درب یک اندازه مفید هستند و بخش خاصی برای نگه داشتن یک بطری آب دارند، اما دستکش کوچک است و cubbies ساخته شده به کنسول مرکزی کوچک هستند.

دستگیره مرکزی در نسخه های ارزشمند، یک کاب کوچک کوچک را اضافه می کند، در حالی که یک کاسه برای کنسول مرکزی وارد شده است، لوازم جانبی است.

 

همانند بسیاری از رقبای سه نفره، رسیدن به صندلی های عقب DS 3 نیازمند کمی مهارت است، و فضا وقتی سخن می گوید سخاوتمند نیست. اتاق سر درست است اما اتاق پا تنگ است یک جفت شش پایه می تواند در فشار قرار بگیرد، اما تفکر یک سفر طولانی را دوست نخواهد داشت.

سه تایی از کمربند ایمنی عقب به عنوان استاندارد، اما ادعا DS که ۳ کامل پنج نفره است خوش بین است زیرا صندلی مرکزی ناراحت کننده است.

ذخیره سازی عقب بهتر از آنچه شما فکر می کنید، با سطل ها در پانل های جانبی است که چند شانس و به پایان می رسد و یا می تواند کولا نگه دارید.

 

ds یکی از پرطرفدار ترین خودروهای در جهان می باشد که دارای بهترین سیستم صوتی و تعلیقی می باشد.

 

برای تحویل فوری و فروش اقساطی ds 3 مدل ۲۰۱۸ شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ها و شرایط فروش با مشاوران شرکت راشین خودرو تماس بگیرید.

مشخصات فنی ds 3 مدل 2019

تحویل فوری ds 3 مدل 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو ds 3 مدل 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو ds 3 مدل 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو ds 3 مدل 2019 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی ds 3 مدل 2019 تحویل فوری
قیمت خودرو تومان
پیش‌پرداخت تومان
باقیمانده تومان
۶ ماهه تومان
۱۲ ماهه تومان
۲۴ ماهه تومان

فروش اقساطی ds 3 مدل 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو ds 3 مدل 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو ds 3 مدل 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو ds 3 مدل 2019 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی ds 3 مدل 2019
قیمت خودرو تومان
پیش‌پرداخت تومان
باقیمانده تومان
۱۲ ماهه تومان
۲۴ ماهه تومان
۳۶ ماهه تومان
۴۸ ماهه تومان
۶۰ ماهه تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی ds 3 مدل 2019 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش تمام قسط کیا سراتو 2018
مشاوره رایگان