فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو ds 7 مدل 2019

تومان
فروش اقساطی خودرو ds 7 مدل 2019

ds 7 مدل ۲۰۱۹

نام خودرو:
ds 7 مدل 2019
برند:
قیمت:
تومان
فروش اقساطی ds 7 مدل 2019
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی ds 7 مدل 2019

 

فروش اقساطی ds 7 مدل ۲۰۱۹

برند لوکس و فرانسوی دی‌اس، با گران‌ترین محصول خود در ایران حضور خواهد داشت

در نمای روبرو، چهره‌ی تهاجمی دی‌اس ۷ با چراغ‌های نسبتا باریک و هالوژن‌های سه‌گانه ارائه می‌شود. کریستا‌ل‌های مربعی با قابلیت گردش دورانی حول محور عمودی، ابتکار جذابی در این کراس‌اور است که تا حدودی شبیه نمونه‌های به کار رفته در بوگاتی شیرون، عمل می‌کند. کاسه چراغ نیز، با دو بخش ارائه می‌شود و در گوشه‌ها، متفاوت است، درحالیکه با کمی تورفتگی نسبت به بدنه و ادوات کروم پیرامون خود، اسپرت‌تر عمل می‌کند. در مقایسه با دیگر شاسی‌بلندهای دنیا، دی‌اس ۷ دارای قطعات براق بیشتری است، البته می‌توان حالت شمشیری این ادوات کروم را، شبیه به نسل جدید تویوتا لندکروزر (مدل ۲۰۱۷) دانست، اما با پیش‌روی در زیر چراغ و داخل سپر، نمایی منحصر به فرد برای کراس‌اور فرنسوی فراهم شده است.

فروش اقساطی خودرو

Subcrackers DS 7 مربوط به پژو ۳۰۰۸ است که جای بدی برای شروع نیست. محور طولانی تر و آهنگ های گسترده تر آن را تحمیل می کند. تعلیق عقب کاملا متفاوت با چند لینک وجود دارد.

دیزل ۲٫۰ باعث تولید ۱۸۰ اسب بخار و ۱٫۶ اسب بخار ۲۲۵ اسب بخار می شود، هر دو تلاش خود را به طور خودکار از طریق یک جعبه هشت سرعته ارسال می کنند. چند ماه بعد آنها با یک DOHC با نام تجاری جدید ۱٫۵ لیتری دیزل و آشنا سه سیلندر بنزین. هر دو آنها ۱۳۰ اسب بخار تولید می کنند. آنها می توانند با یک کتابچه راهنمای کاربر داشته باشند.

 

۲٫۰ دیزل یک موفقیت بزرگ نیست. خوب است که در مورد انتظار، اما چیزی می شود پر سر و صدا در گشتاور بزرگ و revs. اما پس از آن تمام کراسورها در این کلاس، مانند موتورسیکلت های عرضی هستند، بنابراین بیشتر به همان شیوه رنج می برند. انتقال اغلب خوب است، گاهی اوقات ناسازگار است، گاهی اوقات تند و تیز. شما می توانید زمان بندی های gearhammit بیشتر از طریق دست و پا زدن، هر چند آنها کمی کوچک و عجیب و غریب دور از لبه فرمان چرخان است.

هرگز وسوسه نشوید ‘sport’ در دکمه حالت. این باعث می شود که گیربکس انتقال با چرخش سفید بر روی چرخ دنده های پایین تر حرکت کند. با این حال، سرعتهای بزرگ به معنای سر و صدای بیشتری هستند و با منحنی خروجی موتور عملکرد کمی دارد. بدتر اینکه، آن را نیز اضافه می کند برخی از نوع سمبل صدای نادرست، تولید صدای جرقه بیشتر است. این همه به طور کامل در برابر روح ماشین می رود. آن را راحت بگذارید

فروش اقساطی خودرو

اگر سوئیچینگ از حالت ورزشی رفاه تلقی شود، چقدر دیزاین به طور کامل رها شود و بنزین ۲۲۵ اسب بخار را دریافت کند. این یک شیرین است که در چرخش به ۵۰۰۰ دور در دقیقه و تنها کمی خیره کننده تا ۶۰۰۰ است. انتقال بسیار آرامتر برنامه ریزی شده است و به صورت شفاف تر نیز می شود.

همچنین نسخه بنزین بیش از ۱۰۰ کیلوگرم سبک تر است. شما احساس خستگی بیشتری در خم می کنید.

اما این یک ماشین نیست که خم شدن این موضوع است. این انعطاف پذیری بر روی ضربه ها است که مهم است. من نمی توانم بگویم دقیقا چکار می کنم این شرکت دوربین واقعا کمک می کند چون یک مقایسه مستقیمی در دسترس نیست. شما می توانید آن را از راحتی به حالت عادی تغییر دهید، اما نرمال (و به میزان بیشتری ورزش) یک برنامه دمپر سازگار را اجرا می کند که بیشتر به سختی می رسد. بنابراین شما نمیتوانید بگویید که آیا آسفالت اضافی در حالت راحت به علت دوربین یا تماشای طبیعی رایانه است تا زمان بیشتری را صرف شستن شود.

اما هدف دوربین این است که رکاب ها و چاله ها را در جاده ها ببیند و سپس کامپیوتر محاسبه می کند وقتی که هر چرخ آنها را لمس کند و دمپر را برای ضربه ای شل کند، سپس آن را سخت می کند تا بعدا کنترل شود. حیله گر

از آنجا که هر چیزی از آن ناشی می شود، در حالت راحت، ۷ دارای نرمی قدیمی فرانسوی است که بیشترین اختلالات را از بین می برد و به سرعت می کشد. گاهی اوقات یک چرخش کمی از چرخ ها وجود دارد، اما به ندرت. این ماشین با رانندگی خوب است. بدن حدود ۵۰-۶۰ مایل در ساعت شناور است، اما در بالاتر از سرعت بزرگتر یا در خم شدن، کمپرسورها به طور خودکار کمی سخت می گیرند تا بدن کنترل شود.

حتی به این ترتیب که کفن کردن ممکن است بچه های شما را در پشت بگذارد و درخواست یک توقف را انجام دهد. به همین دلیل تنها شما ممکن است در حالت عادی دوباره به پایان برسد. اما من فکر می کنم راحتی باید حالت پیش فرض برای یک DS باشد و به همین ترتیب برچسب گذاری شده است. وقتی ۷ ساله بودم عادی عادی نبود.

اما بیشتر از همه از حالت ورزشی جلوگیری می کند. نه فقط به علت کالیبراسیون نیروی ترانسفورماتور در دیزلی، بلکه به دلیل آن باعث می شود فرمان سنگین بدون احساس اضافی. و دمپرهای سفت تر فقط در جاده های بسیار صاف کار می کنند.

فروش اقساطی خودرو

 

فروش اقساطی خودرو

در حقیقت، DS 7 به راحتی با راحتی، ارتفاع آن و قابلیت FWD بسیار رضایت بخش است. (هیچکدام با کمک از لاستیکهای عقب تا زمانی که PHEV در دسترس نیستند.) این دقیق است، زاویه های رول به طور پیوسته ساخت می شود و کمربند قابل کنترل است. به عنوان یک جایزه، یک اشاره در مورد اقدامات لاستیک های جلو، راه خود را به عقب از ستون به انگشتان دست خود را.

سیستم پشتیبانی از راننده قابل تغییر می رود با نام Drive Connected، هر چند که آنلاین نیست. این فقط دوربین، رادار و کمک فرمان را متصل می کند، به شما یک بزرگراه را هدایت می کند، حتی یک انحناء، که هموارتر از رقبا است. اما نگاه نکن، نه؟

همین امر به دید شبانه نیز اعمال می شود، که از صفحه نمایش دستگاه برای نمایش تصویر به جلو استفاده می کند. از یک فاصله دور، حیوانات، اتومبیل ها و دوچرخه سواران در جعبه های زرد، جعبه های قرمز در صورتی که در معرض خطر قرار می گیرند، پس از آن یک بوق می شود اگر آن را واقعا مهم است. اما از آنجا که هیچ صفحه نمایش سر صفحه ای وجود ندارد، ممکن است جعبه ها را تا بوق نبینید و سپس باید جاده را تماشا کنید.

فروش اقساطی خودرو

هرچند این سبک بیش از حد نیست. صفحه نمایش ۱۲ اینچی صفحه نمایش لمسی مضر است و به خوبی حل شده است. در یک ریل زیر آن، یک خط از دکمه های دستی کوتاه دستی اغلب شما را به جایی که می خواهید بدون هیچ غواصی در منزل دور بمانید به ارمغان می آورد. حتی مدل پایه می تواند به اندازه کافی صفحه نمایش هشت اینچی زیبا و شامل Mirroring CarPlay / Auto گوشی باشد.

صفحه راننده دارای یک دکمه است، بنابراین شما می توانید از چند طرح مختلف استفاده کنید، زیرا این کار همیشه انجام می شود. باز هم، این همه بر روی الماس گذاشته شده است، و نه لزوما همه آن را برای آن روشن است. مدل پایه به جای آن مجموعه ای از ساعتهای سخت افزاری دور معمولی است و به نظر می رسد در مقایسه نسبتا قابل خواندن است. اما پس از آن آنها نمیتوانند دور بچرخند تا ناوبری سه بعدی، یا نمایش شبانه، و یا نمایش موسیقی، مانند نمایشگر ابزار مبتنی بر صفحه، به شما بدهد.

آیا حق بیمه است؟ برای اغلب موارد، ۷ رژه انتخاب مواد قابل ملاحظه ای هستند، گرچه در انگلستان ما کمتر از فرانسه انتخاب می کنیم. مطمئنا اگر شما در مورد جایی که شما می توانید چند پلاستیک ارزان تر پیدا کنید از مرسدس به شما می دهد – float گرفتن دستکش. اما DS با چرخ غلتک دوست داشتنی برای حجم استریو، پنجره های الکتریکی الکتریکی فلزی، دکمه های میانبر اطلاعات سرگرم کننده شیشه ای، ساعت داشبورد توسط ساعت ساز تولید کننده فرانسوی B.R.M.

 

فروش اقساطی خودرو

صندلی ها در بسیاری از نسخه ها قابل تنظیم هستند و در بالای آنها ماساژ، تهویه و گرما می شود. در پشت، فضای اضافی گربه نوسانی از کشش محدوده خفیف وجود دارد. گفته می شود که این مزیت را تنها در صورتی که مردم در جلوی صندلی های صندلی خود کمی پایین بیاورند، به این ترتیب، مزایای خانه ها را افزایش می دهد، بنابراین مردم می توانند پای خود را پایین بیاورند.

عدم وجود یک تونل بزرگ ۴×۴ به معنای یک طبقه عقب عقب است، خوب اگر سه پشت وجود دارد، و ذخیره سازی کنسول عمیق به جلو جلو.

جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ماتماس بگیرید.

مشخصات فنی ds 7 مدل 2019

تحویل فوری ds 7 مدل 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو ds 7 مدل 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو ds 7 مدل 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو ds 7 مدل 2019 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی ds 7 مدل 2019 تحویل فوری
قیمت خودرو تومان
پیش‌پرداخت تومان
باقیمانده تومان
۶ ماهه تومان
۱۲ ماهه تومان
۲۴ ماهه تومان

فروش اقساطی ds 7 مدل 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو ds 7 مدل 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو ds 7 مدل 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو ds 7 مدل 2019 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی ds 7 مدل 2019
قیمت خودرو تومان
پیش‌پرداخت تومان
باقیمانده تومان
۱۲ ماهه تومان
۲۴ ماهه تومان
۳۶ ماهه تومان
۴۸ ماهه تومان
۶۰ ماهه تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی ds 7 مدل 2019 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی ون 7 نفره H1
مشاوره رایگان