سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98

147,000,000.00

خرید خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10 با قیمت 147000000 به صورت فروش اقساطی و فروش فوری در راشین خودرو مهر ایرانیان. جهت مشاهده مشخصات فنی و نحوه فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10 کلیک کنید

توضیحات

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس 10مدل 98 

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10 ایران خودرو به مونتاژ سوزوکی گرند ویتارا می‌پردازد و ایران خودرو به تازگی نسخه فیس لیفت جدید این خودرو را عرضه کرده است و تجهیزات زیادی برای این محصول تدارک دیده است گفتن این نکته مهم است بدانید که برخلاف تصور بسیاری افراد سوزوکی گرند ویتارا عرضه شده در ایران هنوز ما نمونه های جهانی این محصول مطابقت دارد و سوزوکی در بازار سایر کشورهای جهان نیز هنوز نسخه جدیدتر از این مدل را عرضه نکرده است با این حال فروش گرند ویتارا در برخی بازارهای غربی متوقف شده است و سوزوکی مدل کوچکتر ویتارا را بدون حضور برادر بزرگترش می فروشد.

 فروش اقساطی خودرو

شرایط فروش ویژه

شركت ايران خودرو در راستاي پاسخگويي به تقاضاي مشتريان با ھمكاري شركت سوزوكي ژاپن طي پروژه اي مشترك، اقدام به تغییراتي در طراحي نماي بیروني و ارتقاء سطح تجھیزات رفاھي اين خودرو نموده است.

خودرو سوزوكي گرند ويتارا، خودرويي شناخته شده در سطح بین المللي بوده و طي ده سال در ايران توانسته اعتماد مصرف كنندگان خويش را در ابعاد گوناگون فني، ايمني و كیفیت جلب نمايد.

مھمترين تغییرات انجام شده درخودرو سوزوكي گرندويتارا فیس لیفت آپشن اتوماتیك باكد كلاس (50610) و دستي باكد كلاس (50710) به شرح ذيل می‌باشد

                                                                                                فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس 10

سوزوکی ویتارا کلاس۱۰

 

فروش اقساطی خودرو

HDLKD سوزوکی ویتارا 2.4 نیوفیس کلاس 9 شرکت ایران خودرو

در گرند ویتارای 2400سی سی ایمنی ابعاد گسترده تری یافته و به تکامل رسیده است :

نصب دو ایربگ جلو برای راننده و سرنشین به صورت استاندارد و نیز دو ایربگ کناری برای سرنشینان جلو و دو ایربگ پرده ای در ستون ها برای سرنشینان جلو و عقب در مدل فول گویای سطح حداکثر ایمنی این خودرو می باشد

ترکیب سیستم ترمز ضد قفل (ABS) با توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) و سیستم مکمل ترمز (Break Assist) و ترمزهای دیسکی در هر چهار چرخ توقفی مطمئن را به ارمغان می آورد .

در سراسر سقف خودرو و همچنین تمامی ستون ها ضربه گیرهایی قرار گرفته است تا آسیب های ناشی از تصادف را به حداقل برساند

مجموعه عوامل فوق به همراه سایر ملاحظاتی که در ایمنی فعال و غیر فعال خودرو لحاظ شده است مانند سیستم قطع خودکار سوخت و … موجب شده که گرند ویتارا چندین آزمایش تصادف را از معتبرترین موسسه تست تصادف دنیا (EuroNCAP) با کسب بالاترین امتیازها پشت سر بگذارد .

 فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس 10

سان روف

تودوزي چرم

غربیلك فرمان چرمي

 

آيینه‌ھای برقي تاشو راھنمادار

مشخصات فني خودرو “سوزوكي گرند ويتارا فيس ليفت آپشن” اتوماتیک و دستی 2400:

– 4 سیلندر 2400 سی سی

– حداکثر توان موتور (اسب بخار) : 169/6000

– دو ديفرانسيل چهار حالته (4WD)

جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

شرایط فروش ویژه

     شما متقاضیان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

اطلاعات بیشتر

تعداد سیلندر

حجم موتور

حداكثر گشتاور

نسبت تراكم

تعداد سوپاپ

حداکثر سرعت

شتاب صفر تا 100

طول خودرو

عرض خودرو

ارتفاع خودرو