فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو مزدا 3 تیپ 4

۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو مزدا 3 تیپ 4

مزدا ۳ تیپ ۴

Placeholder
نام خودرو:
مزدا 3 تیپ 4
قیمت:
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی مزدا 3 تیپ 4

فروش اقساطی مزدا ۳ تیپ ۴

راشین خودرو مهرایرانیان در زمینه فروش اقساطی محصولات گروه بهمن به مشتریان خدمت رسانی می کند. یکی از شرکت های موفق صنعت خودرو سازی ایران, گروه بهمن می باشد که در سال ۱۳۳۱ تاسیس شد. پس از آن گروه بهمن هدف گذاری خود را روی محصولات با بدنه سنگین قرار داد و در سال ۱۳۶۳ نام خود را به ایران وانت تغییر داد.  این شرکت که در ابتدا با نام ایران خلیج کو شناخته شد در سال ۱۳۷۸ به گروه بهمن تغییر نام داد. پس از طی سال های متوالی گروه بهمن توانست یکی از محبوب ترین خودرو های جهان با نام مزدا ۳  را مونتاژ کند از آن سال تا به امروز پله های ترقی را طی کرد. فروش اقساطی خودروبا تحویل فوری و شرایط مناسب و باورنکردنی توسط راشین خودرو مهرایرانیان  ارائه می شود.

مزدا ۳ شناخته شده ترین و پر فروش ترین ساخته های مزدا در جهان است . به همین انگیزه نسل نو این ماشین نه تنها میبایست ادامه دهنده راه نسل پیشین که باید اتومبیلی با کیفیتی برتر از نسل پیشین نیز باشد .

با این حال پرسشی که برای بسیاری از دوستداران این اتومبیل به ویژه پس از دیدن نمای جانبی مدل هاچ بک نسل نو مزدا ۳ پیش می آید ، ماشینی که شاید بتواند چون نسل پیشین مزدا ۳ بسیاری از رقبا را بر سر جای خود نشاند .

 

 

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو با شرایط اقساطی شرکت  راشین خودرو مهرایرانیان با اقساط ۶ تا ۲۴ ماه و ۲۴ تا ۶۰ ماه ارائه لیزینگی انواع خودرو های داخلی و خارجی با پیش پرداخت ۵۰ درصد و همچنین تحویل فوری

شرایط فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4
118/000/00059/000/0003/017/6042/183/8191/152/9951/516/792مشخصات فنی

در حال حاضر گروه بهمن نمایندگی رسمی محصولات مزدا در ایران می باشد که با سیاست های مناسب شرکتی در راستای رشد و تعالی گام بردارد. این شرکت اولین خودرو ساز داخلی کشور است که توانسته است لوح سبز از سازمان حفاظت محيط زيست و گواهی‌نامه IMS را دریافت کند. شرکت راشین خودرو مهرایرانیان خودرو شرایط مناسبی را برای فروش اقساطی گروه بهمن فراهم نموده است.

فروش اقساطی مزدا ۳ تیپ ۴

فروش اقساطی خودرو

در بین خودروهای تولیدی کمپانی مزدا ، خودرو مزدا ۳ یکی از پرطرفدارترین و پر فروش ترین محصولات این شرکت است. مزدا ۳ تیپ ۴ در دو نوع هاچ بک و صندوق دار به بازار عرضه شده است. کمپانی مزدا برای مزدا ۳ آینده بسیار روشنی می بیند زیرا چند روز مانده به معرفی رسمی این خودرو  شبی را به عنوان شب مزدا ۳ نامگذاری کرد و این خودرو را به نمایندگان فروش محصولاتش معرفی کرد. فوری خودرو  شرایط ویژه ای را برای فروش اقساطی خودرو مزدا ۳ تیپ ۴ فراهم نموده است.  راشین خودرو مهرایرانیان شرایط فروش اقساطی محصولات گروه بهمن از جمله مزدا ۳ را آسان کرده است.

جهت اطلاع از فروش اقساطی خودرو مزدا ۳ تیپ ۴ با مشاورین مجرب شرکت  راشین خودرو مهرایرانیان تماس بگیرید.

 

 

  • فروش اقساطی  مزدا ۳ تیپ ۴ با پیش پرداخت

    فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت به این صورت می‌باشد که ۴۰ درصد از هزینه‌ی خودرو پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی هزینه را به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه پرداخت خواهید کرد. فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت با تحویل ۳۵ روزه می‌باشد که سند به نام خریدار خواهد بود.
  • برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو می‌توانید با کارشناسان ما در راشین خودرو مهرایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

مشخصات فنی مزدا 3 تیپ 4

تعداد سیلندر

2000

حجم موتور

145

حداكثر گشتاور

187

نسبت تراكم

16

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

183

طول خودرو

4580

عرض خودرو

1755

ارتفاع خودرو

1470

تحویل فوری مزدا 3 تیپ 4

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو مزدا 3 تیپ 4 شوید. فروش اقساطی خودرو مزدا 3 تیپ 4 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو مزدا 3 تیپ 4 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4 تحویل فوری
قیمت خودرو ۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۵۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۵۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۲,۷۰۹,۵۸۳ تومان
۱۲ ماهه ۷,۱۶۶,۰۴۲ تومان
۲۴ ماهه ۴,۳۹۴,۲۷۱ تومان

فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو مزدا 3 تیپ 4 شوید. فروش اقساطی خودرو مزدا 3 تیپ 4 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو مزدا 3 تیپ 4 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی مزدا 3 تیپ 4
قیمت خودرو ۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۴۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۷۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۶,۴۹۰,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۳,۵۱۰,۵۰۰ تومان
۳۶ ماهه ۲,۵۱۷,۳۳۳ تومان
۴۸ ماهه ۲,۰۲۰,۷۵۰ تومان
۶۰ ماهه ۱,۷۲۲,۸۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی مزدا 3 تیپ 4 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی آزرا 2011 صفر فول
مشاوره رایگان