فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98

۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98

سوزوکی ویتارا کلاس۱۰مدل ۹۸

Placeholder
نام خودرو:
سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98
قیمت:
۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس ۱۰مدل ۹۸ 

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس۱۰ ایران خودرو به مونتاژ سوزوکی گرند ویتارا می‌پردازد و ایران خودرو به تازگی نسخه فیس لیفت جدید این خودرو را عرضه کرده است و تجهیزات زیادی برای این محصول تدارک دیده است گفتن این نکته مهم است بدانید که برخلاف تصور بسیاری افراد سوزوکی گرند ویتارا عرضه شده در ایران هنوز ما نمونه های جهانی این محصول مطابقت دارد و سوزوکی در بازار سایر کشورهای جهان نیز هنوز نسخه جدیدتر از این مدل را عرضه نکرده است با این حال فروش گرند ویتارا در برخی بازارهای غربی متوقف شده است و سوزوکی مدل کوچکتر ویتارا را بدون حضور برادر بزرگترش می فروشد.

 فروش اقساطی خودرو

شرایط فروش ویژه

شركت ايران خودرو در راستاي پاسخگويي به تقاضاي مشتريان با ھمكاري شركت سوزوكي ژاپن طي پروژه اي مشترك، اقدام به تغییراتي در طراحي نماي بیروني و ارتقاء سطح تجھیزات رفاھي اين خودرو نموده است.

خودرو سوزوكي گرند ويتارا، خودرويي شناخته شده در سطح بین المللي بوده و طي ده سال در ايران توانسته اعتماد مصرف كنندگان خويش را در ابعاد گوناگون فني، ايمني و كیفیت جلب نمايد.

مھمترين تغییرات انجام شده درخودرو سوزوكي گرندويتارا فیس لیفت آپشن اتوماتیك باكد كلاس (۵۰۶۱۰) و دستي باكد كلاس (۵۰۷۱۰) به شرح ذيل می‌باشد

                                                                                                فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس ۱۰

سوزوکی ویتارا کلاس۱۰

 

فروش اقساطی خودرو

HDLKD سوزوکی ویتارا ۲٫۴ نیوفیس کلاس ۹ شرکت ایران خودرو

در گرند ویتارای ۲۴۰۰سی سی ایمنی ابعاد گسترده تری یافته و به تکامل رسیده است :

نصب دو ایربگ جلو برای راننده و سرنشین به صورت استاندارد و نیز دو ایربگ کناری برای سرنشینان جلو و دو ایربگ پرده ای در ستون ها برای سرنشینان جلو و عقب در مدل فول گویای سطح حداکثر ایمنی این خودرو می باشد

ترکیب سیستم ترمز ضد قفل (ABS) با توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) و سیستم مکمل ترمز (Break Assist) و ترمزهای دیسکی در هر چهار چرخ توقفی مطمئن را به ارمغان می آورد .

در سراسر سقف خودرو و همچنین تمامی ستون ها ضربه گیرهایی قرار گرفته است تا آسیب های ناشی از تصادف را به حداقل برساند

مجموعه عوامل فوق به همراه سایر ملاحظاتی که در ایمنی فعال و غیر فعال خودرو لحاظ شده است مانند سیستم قطع خودکار سوخت و … موجب شده که گرند ویتارا چندین آزمایش تصادف را از معتبرترین موسسه تست تصادف دنیا (EuroNCAP) با کسب بالاترین امتیازها پشت سر بگذارد .

 فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس ۱۰

سان روف

تودوزي چرم

غربیلك فرمان چرمي

 

آيینه‌ھای برقي تاشو راھنمادار

مشخصات فني خودرو “سوزوكي گرند ويتارا فيس ليفت آپشن” اتوماتیک و دستی ۲۴۰۰:

– ۴ سیلندر ۲۴۰۰ سی سی

– حداکثر توان موتور (اسب بخار) : ۱۶۹/۶۰۰۰

– دو ديفرانسيل چهار حالته (۴WD)

جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

شرایط فروش ویژه

     شما متقاضیان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

مشخصات فنی سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98

تعداد سیلندر

2400

حجم موتور

169/6000

حداكثر گشتاور

227/3800

نسبت تراكم

10.5 بر يك

تعداد سوپاپ

16

حداکثر سرعت

185

شتاب صفر تا 100

11.7

طول خودرو

9

عرض خودرو

2781

ارتفاع خودرو

1810

تحویل فوری سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98 شوید. فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98 تحویل فوری
قیمت خودرو ۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۷۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۷۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه ۱۵,۸۳۳,۱۲۵ تومان
۱۲ ماهه ۸,۹۲۷,۱۸۸ تومان
۲۴ ماهه ۵,۴۷۴,۲۱۹ تومان

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98 شوید. فروش اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98
قیمت خودرو ۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت ۵۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
باقیمانده ۸۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲ ماهه ۸,۰۸۵,۰۰۰ تومان
۲۴ ماهه ۴,۳۷۳,۲۵۰ تومان
۳۶ ماهه ۳,۱۳۶,۰۰۰ تومان
۴۸ ماهه ۲,۵۱۷,۳۷۵ تومان
۶۰ ماهه ۲,۱۴۶,۲۰۰ تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی سوزوکی ویتارا کلاس10مدل 98 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی آزرا 2011 صفر فول
مشاوره رایگان