فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2019

تومان
فروش اقساطی خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2019

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۹

Placeholder
نام خودرو:
میتسوبیشی اوتلندر 2019
برند:
قیمت:
تومان
فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر 2019
  • تحویل خودرو یک ساعته
  • تضمین خرید خودرو
  • سند به نام خریدار

معرفی میتسوبیشی اوتلندر 2019

فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۸

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۹ یکی از پرطرفدار ترین suv های در جهان میباشد همچنین  میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۹ یکی از پرطرفدار ترین خودروهای آمریکا و اکراین و هند و ….. کشور میباشد

و طرفداران بسیاری دارند. برای خرید اقساطی این suv دوست داشتنی میتوانید با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

 

میتسوبیشی Outlander با یکی از طولانی ترین ضمانت های خودرو جدید در بازار همراه است و رتبه های تست تصادف قابل ستایش را به دست می آورد. این نیز یکی از چندین SUV های جمع و جور است که صندلی های ردیف سوم را ارائه می دهد؛ این یک وسیله نقلیه بسیار بزرگ در یک بسته کوچک است. به گفته او، Outlander در بسیاری موارد دیگر کوتاه می آید. قدرت موتور و دست زدن آن کم است، و کیفیت داخلی آن، راحتی صندلی و فضای محموله همگی با رقابت مقایسه می شوند.

 

Outlander 2019 با ارزش است، اما تنها در صورتی که در بودجه تنگ باشد. در کنار Dodge Journey، این کمترین هفت طبقه SUV در بازار است. اگر بتوانید کمی بیشتر هزینه کنید، گزینه های بسیار بیشتری در این کلاس پیدا خواهید کرد. این شامل هفت صندلی Volkswagen Tiguan و پنج صندلی هوندا CR-V و Mazda CX-5 است.

 

 

نسل فعلی Outlander با مدل سال ۲۰۱۴ آغاز شد و از آن زمان تا به حال به روز رسانی های منظم شده است. مدل ۲۰۱۶ مدل ظاهر بیرونی و یک سیستم ناوبری به روز شد. سال مدل ۲۰۱۷ علاوه بر این، یک صفحه لمسی و دوربین عقب را به عنوان ویژگی های استاندارد مشاهده کرد، و Apple CarPlay، Android Auto و نظارت روی نقطه کور در دسترس قرار گرفت. ۲۰۱۹ Outlander صفحه نمایش لمسی بزرگتری را به عنوان استاندارد به دست می آورد و در حال حاضر به عنوان یک هیبرید پلاگین در دسترس است.

 

 

Outlander یک صندلی هشت سواری با صندلی های پارچه ای و سه ردیف از ویژگی های استاندارد است. به طور مشخص، مدل های Outlander PHEV تنها پنج صندلی دارند. ارتقاء هایی مانند صندلی های چرمی و صندلی های جلو گرم می تواند یک لمس لوکس را اضافه کند. راحتی صندلی کافی است (اما نه فوقالعاده)، و صندلی های ردیف سوم نیز بیشتر از بیشتر است.

صندلی های خارج از منزل و خودرو
Outlander تنها دارای پیوست های LATCH در ردیف دوم است، سخت افزار شامل دو مجموعه ی anchor lower و سه anchors tether است. سخت افزار اغلب برای استفاده آسان است، هرچند موسسه بیمه ایمنی بزرگراه اشاره می کند که لنگرهای پایین تر در صندلی های صندلی عمیق قرار دارند و برخی از لنگرگاه ها می توانند با سخت افزار های دیگر مخلوط شوند.

کیفیت محیط داخلی Outlander
داخلی Outlander به خصوص ظریف احساس نمی کند، اما میتسوبیشی شامل مواد مرسوم به اندازه کافی برای نگه داشتن کابین از احساس ارزان است. انتخاب یک Outlander SEL، که همراه با صندلی های چرمی و ارتقاء تر و تمیز، برای بیشتر از یک تجربه حق بیمه است.

فضای حمل و نقل خارج از محدوده
Outlander یکی از چندین SUV کمپانی با صندلی ردیف سوم است، اما بخشی از امتیاز برای اضافه کردن صندلی های اضافی، از دست دادن برخی از فضای باربری است. با هر صندلی پیچ خورده، ۶۳٫۳ فوت مکعب اتاق وجود دارد – یک درجه پایین تر از این کلاس. مقدار قابل توجهی از فضای محموله با ردیف دوم در محل (در ۳۴٫۲ فوت مکعب) وجود دارد، و ۱۰٫۳ فوت مکعب در پشت ردیف سوم به اندازه کافی برای قرار دادن یک فروشگاه کوچک مواد غذایی وجود دارد.

 

فروش اقساطی و مرحله ای میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۹ شما میتوانید با قیمت بسیار مناسب و همچنین تحویل فوری میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۹ در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نمایید .

 

مشخصات فنی میتسوبیشی اوتلندر 2019

تحویل فوری میتسوبیشی اوتلندر 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2019 به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

جدول فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر 2019 تحویل فوری
قیمت خودرو تومان
پیش‌پرداخت تومان
باقیمانده تومان
۶ ماهه تومان
۱۲ ماهه تومان
۲۴ ماهه تومان

فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر 2019

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2019 شوید. فروش اقساطی خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2019 به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2019 به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

جدول فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر 2019
قیمت خودرو تومان
پیش‌پرداخت تومان
باقیمانده تومان
۱۲ ماهه تومان
۲۴ ماهه تومان
۳۶ ماهه تومان
۴۸ ماهه تومان
۶۰ ماهه تومان

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی میتسوبیشی اوتلندر 2019 می‌باشند.

پرفروش‌ترین
خودروها

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه اقساطی محصولات ام جی موتور2018
مشاوره رایگان