سایر خودروهای وارداتی
فروش اقساطی خودروی پورش
سایر خودروهای وارداتی

فروش اقساطی سایر خودروهای وارداتی

فروش اقساطی سایر خودوهای وارداتی نیز یکی دیگر از خدماتی است که امروزه در ایران بسیار توسط وارد کنندگان و نمایندگی های فروش خودرو انجام می شود. امروزه واردات خودرو های خارجی در کشور بسیار رونق پیدا کرده است و افراد بسیاری در زمینه واردات خودرو فعالیت می کنند. حتی به جرات می توان گفت جدیدترین خودروهای ساخته شده توسط کارخانه های خودرو سازی پس از مدت کوتاهی وارد ایران می شوند.خودروهای بسیاری امروزه در ایران استفاده میشوند و به نوعی دیگر ایران به یکی از کشورهای اصلی برای واردات خودرو تبدیل شده است . به گونه ای که در سطح شهر های بزرگ کشور به راحتی میتوانیم انواع و اقسام خودروهای لوکس و گران قیمت کارخانه های قدرتمند خودرو سازی مانند : بنز ، بی ام و ، پورشه و … را ببینیم . بعضی از فروشندگان و وارد کنندگان به فروش اقساطی سایر خودروهای وارداتی می پردازند که شاید توسط افراد دیگر انجام نشود .بسیاری از خودرو های گرن قیمت خارجی می باشند که طرفداران خاص خود را دارند و اگرچه شاید مانند خودروهای بنز و  بی ام و در سطح شهر ها فراوان نباشند ام علاقه مندان خود را دارند .به همین دلیل بعضی از وارزد کنندگان و فروشندگان خودروهای خارجی عمده فعالیت خود را بر روی فروش اقساطی سایر خودروهای وارداتی گذاشته اند که که خریداران خاص دارند و نمی توان این خودرو ها را در هر نمایشگاه خودرویی پیدا کرد.

فروش اقساطی سایر خودروهای وارداتی

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودروهای خارجی ویژه بهاره
مشاوره رایگان

شرکت وارنا خودرو پرشین تا تاریخ ۹۷/۱/۱۵ تعطیل میباشد