فروش اقساطی آلفارومئو در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی آلفارومئو در وارنا خودرو

فروش آلفارومئو اقساطی 

آلفارومئو 2017

فروش اقساطی آلفارومئو با سود دو نیم درصد در وارنا پرشین خودرو
آلفارومئو یک شرکت خودروسازی ایتالیایی میباشد که در سال ۱۹۱۰ توسط آقای خوان پورتو آلفارومئو تاسیس شد.
این کمپانی خودروسازی بزرگ در سال ۱۹۱۱ شروع به ساخت خودروهای پر قدرت و سرعتی و همچنین مسابقه ای با قدرت بسیار فراوان کرد.
شرکتی که بعدها به رومئو مشهور شد در سال ۱۹۱۶ توسط یک فرانسوی به نام دراک خریداری شد.
دراک یک بازرگان فرانسوی بود که خود شرکت خودروسازی دراک در فرانسه تاسیس کرد.
آلفارومئو جزء بهترین خودرو های حال حاضر اروپا و همچنین در آسیا اروپا اقیانوسیه و همچنین در آمریکا جزء پرفروش ترین های خودروسازی در جهان می باشد.
در سال ۱۹۳۶ تا ۱۹۸۶ آلفارومئو توسط فنی مکانیکا اداره می شد.فنی مکانیکا دولتی توسط دولت ایتالیا ساخته شد.
آلفارومئو در سال ۱۹۸۶ توسط فیات خریداری شد.
– و از فوریه ۲۰۰۷ متعلق به شرکت فیات شد تمام قطعات و طراحی توسط شرکت فیات طراحی شد.

لوگوی آلفارومئو از دو بخش تشکیل شده است که یک بخش آن با شهر میلان و تاریخ شهر میلان و فردی که در آن شهر به دنیا آمده گره خورد است.
یک صلیب سرخ با پرچم قرمز که نماد شهر میلان است با در قسمت دیگر یک اژدهای تاجدار در حال خوردن یک مسلمان مور می باشد‌.
این لوگو بیشتر مربوط به جنگ های صلیبی میباشد.
در سال‌های اولیه شرکت آلفا رومئو فقط مونتاژ کننده اکثر خودروها بود اما بعدها شرکت توانست با استفاده از طراح های برتر اروپا خودروهای با مقاومت بدنه بالا زیبایی ظاهری و همچنین شتاب فراوان تولید کند.
کمپانی آلفارومئو بیشتر به عنوان خودروهای مسابقه فعالیت دارد.
فیات برای اینکه بازار اروپا را از دست ندهد تمایلی به خرید آلفارومئو نداشت اما بعدها دید که خودروسازی فورد می‌خواهد آلفارومئو رو بخرد دست به کار شد و با مبلغ هنگفتی برای خرید آلفارومئو پیشنهاد داد.
برای خرید خودروهای فیات به صورت اقساطی با سود دونیم درصد می توانید با کارشناسان ما در وارنا پرشین خودرو تماس بگیرید.

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت