فروش اقساطی ام وی ام 110
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی ام وی ام 110

فروش اقساطی ام وی ام 110

فروش اقساطی ام وی ام 110 که توسط مدیران خودرو انجام می شود خرید آسانی برای طرفداران و علاقه مندان به این مدل از خودروهای شرکت MVM  را فراهم کرده است.این خودروی کوچک ظاهری زیبا و مدرن دارد و برای شهر های شلوغ و پر جمعیت بسیار مناسب می باشد.این خودرو بسیار کم مصرف بوده  و دارای ایمنی مناسبی میباشد و هم چنین در رنگ های متنوع و متفاوات و به صورت دستی و اتوماتیک تولید می شود. با فروش اقساطی ام وی ام 110 خریداران می توانند به راحتی و آسانی این خودرو را خریداری کنند. برای خرید به صورت اقساطی خریداران میبایست مبلغی را به عنوان پیش پرداخت پرداخت نمایند ،سپس بقیه مبلغ را حداکثر طی 24 ماه به صورت اقسلط پرداخت نمایند.

 

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان