فروش اقساطی اکسنت ۲۰۱۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی اکسنت ۲۰۱۷

فروش اقساطی اکسنت ۲۰۱۷ در وارنا پرشین

هیوندا اکسنت
مصرف سوخت در خودروها چگونه میباشد به جرأت می‌توان گفت که در اکسنت ۲۰۱۷ می‌توان به کم مصرف ترین سوخت در بین خودروهای هیوندای اشاره کرد.
همین امر موجب برگ برنده شرکت هیوندا شده است اکسنت ۲۰۱۷ را میتوان با سود دو نیم درصد از شرکت وارنا پرشین خودرو تهیه کرد.
تاریخچه های انرژی را با هم در این قسمت می خواهیم بررسی کنیم در ابتدا انرژی ماهیچه ای بود که تنها چیزهای سنگین را بلند می‌کرد به زحمت فراوان با نیروی ماهیچه کشیده می‌شد و بعدها انرژی از  اسب ها درآمد  چهار هزار سال پیش از میلاد مسیح از اسب ها را رام  می کردند و برای غارت کشورهای همسایه به آن استفاده می کردند.
انرژی زغال سنگ مخترعان انگلیسی دریافتند با آزاد کردن انرژی زغال سنگ می‌توانند بدون نیاز به اسبها اجسام را به حرکت درآورد البته با استفاده از موتور بخار با بخار پیستون ها را حرکت میدهد پیستون ها چرخ ها را می چرخانند البته این همه زغال سنگ آب و آهن این وسیله را چنان سنگین می کرد که حرکت روی زمین ممکن نبود  برای همین دلیل ریل درست کردند به همان موقع بود که قطار اختراع شد.
سپس بعدها انرژی الکتریکی آمد بدون نیاز به ریل استفاده می شد اما این انرژی الکتریکی به وسیله باتری های سنگین حمل می شد که مقداری سنگین و سرعت را کم می کرد.
در ادامه انرژی فسیلی روی آورد که امروز شاهد استفاده از این سوخت فسیلی می باشیم .
اما انرژی های آینده چگونه خواهد بود به نظر بیشتر کارشناسان انرژی خورشید و هیدروژن منبع بسیار خوبی برای انرژی برای سوخت ها و انرژی های آینده است.
این انرژی ها هم برای محیط زیست خوب است و هم برای خودروها چراکه با آمدن انرژی های پاک قدرت موتور آنها افزایش می یابد و مقدار خرابی موتور کاهش  !!!!!!!!!!!
همه انرژی های جهان از خورشید گرفتند تقریبا همین انرژی که ما در زمین استفاده میکنیم از خورشید آمده و معمولاً گیاهان انرژی خورشید را به سایر موجودات انتقال می‌دهند بنزین گازوئیل زغال سنگ و سوخت های فسیلی نامیده می شوند زیرا بیشتر آنها از گیاهان فسیل شده و آنها هم از خورشید به وجود آمده بنابراین ما و همه عالم هستی به خورشید وابسته است و خواهد بود.
خودروی اکسنت ۲۰۱۷ رامی توان گفت جزو برترین ها در صنعت هیبریدی می‌باشد.
برای اطلاعات بیشتر راجع به اکسنت ۲۰۱۷ می توانید با کارشناسان و متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
نیسان جوک اسپورت 2018
فروش اقساطی نیسان جوک
فروش اقساطی نیسان جوک توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان