فروش اقساطی برلیانس

فروش اقساطی برلیانس

فروش اقساطی خودرو برلیانس به میزان بسیار بالایی دست یافته است و استقبال بسیار خوبی از این خودرو صورت گرفته است .

فروش اقساطی خودرو برلیانس

برلیانس شریک تجاری شرکت خودرو سازی معروف BMW می باشد که به صورت مشترک با همکاری  شرکت سایپا خودرو های برلیانس را در ایران تولید می کنند . برلیانس با این که مدت کمی است وارد بازار ایران گردیده است ، اما می توان تعداد زیادی از آن را در سطح شهر های مختلف کشور مشاهده کرد و این امر به این معناست که این خودرو توانسته جایگاه بسیار خوبی را در کشور بدست آورد و به نوعی به خودرویی محبوب تبدیل گردد .

قیمت خودرو برلیانس

این خودرو هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک تولید می شود . از لحاظ طراحی ظاهری نیز در دو نوع صندوق دار و هاچ بک به بازار عرضه می گردد .این خودرو بیشتر معیار های یک خودروی خوب از قبیل : موتور قدرتمند ، ایمنی مناسب  ، طراحی زیبا و دلنشین و … را دارا می باشد و هم چنین با طرح بسیار مناسبی که برای فروش اقساطی برلیانس توسط نمایندگان اجرا گردیده است این خودرو بسیار پر فروش گردیده و از آن استقبال شده است. . بدینوسیله شرکت راشین خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو فروش لیزنگی خودرو اعلام میدارد کلیه خودرو های قابل واگذاری به مشتریان عزیز در بخش فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری به خریداران ارائه می گردد.

 

 

 

خریدار در فروش اقساطی خودرو برلیانس باید موارد زیر را ارائه دهد:

1-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار 2- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی 3-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی 4- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو 5- چک های اقساطی 6- فرم استعلام بانکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین راشین خودرو مهر ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

فهرست