فروش اقساطی بنز c200
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی بنز c200

فروش اقساطی بنز c200

یکی از زیباترین خودرو های شرکت مرسدس بنز ، بنز c200 می باشد. فروش اقساطی بنز c200 با سقف پاناروما در ایران آغاز شروع شده است. خریدارانی که طرفدار ماشین های لوکس و شیک و لوکس می باشند می توانند در فروش اقساطی خودرو بنز c200 ثبت نام کنند که بسیار مقرون به صرفه می باشد و خریدار از لحاظ مالی تحت فشار قرار نمی گیرد.

فروش اقساطی بنز c200

ارائه دان چک معتبر بدون ضامن ، دادن پیش پرداخت اولیه و ارائه دادن محل سکونت از شرایط اولیه ثبت نام در فروش اقساطی بنز c200 می باشد.در ان نوع از فروش خریدار باید ۶۰ درصد از قیمت خودو را به عنوان پیش پرداخت تحویل نمایندگی دهد و مابقی را به صورت اقساط چند ماه پرداخت نماید.

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
محصولات گروه بهمن
فروش ویژه محصولات گروه بهمن
مشاوره رایگان