فروش اقساطی بی ام و در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی بی ام و در وارنا خودرو

فروش بی ام و اقساطی

برای خرید اقساطی خودروهای بی ام و با سود دو نیم درصد می توانید در وارنا پرشین خودرو اقدام نمایید.

شرکت بی ام و در سال ۱۹۱۶ توسط فرانس بیوک تاسیس شد.

bmw

این شرکت هم اکنون مالتی مالک شرکت های رولز-رویس موتور کارز و مینی می باشد.
کارخانه بی ام و در سال ۱۹۱۷ به عنوان یک کارخانه تولید موتور هواپیما تاسیس شد.

و در سال ۱۹۱۸ با پایان جنگ جهانی اول کارخانه به دلیل قطعنامه ورسای مجبور شود که بخش تولید موتور هواپیمای خود را متوقف کند این کارخانه تا سال ۱۹۲۳ تنها موتور سیکلت می‌ساخت با برداشته شدن تحریم‌ها در سال ۱۹۲۸ آغاز به تولید خودرو کرد.
نخستین خودروی تولیدی بی ام و دیسکی بود که بر پایه آستین ۷ تحت لیسانس شرکت موتور آستین تولید شد.

عوامل زیادی در طراحی چنین نشانی تاثیر داشتند که در میان می‌توان به پرچم ایالت باواریا که به رنگ آبی و سفید است و همچنین کارخانه موتورسازی راه که آن هم در باواریا بود به رنگهای آبی و سفید را در نشانه خود به کار برده است.
نخستین موفقیت این شرکت تولید هواپیماهای بوده که در زمان بیکاری های جنگ ایجاد شده است.

در هنگامه جنگ جهانی دوم نیست بی ام و دوباره دست به تولید هواپیما و موتورهای آن برای نیروی هوایی آلمان پس از جنگ جهانی دوم و مواجهه بخش خودروسازی کارخانه در سال ۱۹۵۹ با دشواری های مالی جدید سهامداران باید تصمیم می گرفتند که تولید خودرو ادامه دهد یا کارخانه را معلق کنند.
آنها پس از بررسی‌ها تصمیم گرفتم به کار خود ادامه دهند بیمه و ۷ تولید خودروی ایتالیایی به نام ایزو و ایستا را خریداری نمود.

تولید این خودروی کوچک با نیرویی محرکه موتور سیکلت های بی ام و و باعث سوددهی و موفقیت نسبی دوباره کارخانه شده و آن را از ورشکستگی نجات داد در همان سال بود که ۴۵ درصد سهام این شرکت توسط خانواده کوانت خریداری شد و بقیه نیز به صورت عمومی به مردم واگذاری شد.

برای خرید خودروهای بی ام و با سود دو و نیم درصد می توانید در وارنا پرشین خودرو اقدام نمایید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در وارنا  خودرو پرشین تماس بگیریید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی سمند
مشاوره رایگان